Bebek Yürüteçleri: Fayda veya Zararları, İndirimli Online Fiyatlar

Bebek Yürüteçleri: Fayda veya Zararları, İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Henüz daha yürümeyi beceremeyen ya da yeni yeni başlamış olan ufaklığı içerisine koyduğunuz andan itibaren, paytak paytak adımlarıyla hem sizi hem de bebeğinizin kendisini eğlendiren aletlerin geneline yürüteç diyoruz. Gerek evladımızın, emeklemenin ardından gelen ilk adımlarını kolaylaştırmak için, gerekse de eğlenceli, hoş vakit geçirip oyalanması için bu aletleri kullanıyoruz. Çok uzun yıllardır kullanılmaya devam etmesine rağmen, kullanımının faydalı mı yoksa zararlı mı olduğu konusunda oldukça fazla tartışma var. Tabiki uzman doktorunun tavsiyesi ile hareket etmek herkes için yararlı olacaktır. Gerçi ,eskilerine nazaran yeni teknolojilerle üretilmiş olan bebek yürüteçlerinin pek de zararlı olmayacağı kabul edilebilir bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Sırf doktor tavsiyesi değil, kullanmaya başladığınız anda ne olursa olsun sizin de dikkatinizin üzerinde olmasında ise her zaman fayda var. Zaten bebeklerin yürümesini kolaylaştırdığı, duruşunu dikleştirip destekleri sayesinde cesaret verdiği ve hoşca zaman geçirmesini sağladığı için ebeveyinler tarafından da oldukça fazla tercih ediliyorlar. Her ne şekilde olursa olsun zaten üzerine titrediğimiz yavrularımız bu aletler ile oyalanırken de dikkatli olmalıyız. Erişebileceği noktalarda ağırlıklar, kesici aletler bırakmamalı, priz ve kabloları kontrol etmeli ve eğer ki merdivenli bir alanda kullanacaksa da kesinlikle gözümüzü üzerlerinden ayırmamalıyız.

Bebek Yürüteçlerinde Popüler Markalar ve Modeller

Bebek Yürüteçlerinde Popüler Markalar ve Modeller

Tabiki pek çok ürün gibi bu aletlerin de kullanım amaçlarına göre farklılaştıkları çeşitleri var. Basit kullanımlılar, lüx olanlar, sallananlar ve hoppala adı verilenler en bilinen ve tercih edilen çeşitlerinden birkaçı. Chicco markasının birbirinden rankli ürünleri arasından hangisini seçeceğinize karar vermek gerçekten zor. En popüler ürünleri arasındaysa; Chicco Band Dinofood, Water Lilly, Zanzibar ve Greeny geliyor. Bu yürüteçlerin tamamı boy ve kiloları farklı boyutlarda olan bebekler için ayarlanabilir olarak tasarlanmış. Pediatri uzmanlarının önerdiği, yere doğru basmayı destekleyen ve yürümeyi basitleştiren ürünlerdir. Uygun fiyatları ile oldukça fazla tercih edilen Verdino markası ise; Sevimli Baret serisi, Askıdaki Maymun, Sevimli Fil, Kelebek Dünyası gibi ürünleriyle beğeni topluyor. Pilsan ise sahip olduğu onlarca çeşit ile gerçekten de değişik alternatifler üretiyor. Ortalama bir fiyata sahip olan sallanır müzikli ürünleri ve hoppalaları ile güzel seçenekler sunuyorlar. Kanz firmasına ait lüx sallanabilir özellikli bebek yürüteçleri; müzik ve oyuncaklı üst kısmı ile çocuğunuzu daha fazla eğlendirip oyalarken, ergonomik ve sağlam gövde yapısı ile de daha fazla korunma sağlıyor. Crystal Baby’ nin ise en popüler ürünlerinden biri Spider.

Bebek Yürüteçlerinde Online Fırsatlar, İndirimli Fiyatlar

Bebek Yürüteçlerinde Online Fırsatlar, İndirimli Fiyatlar

Günümüzde, hiç kuskusuz ki en zahmetsiz ve pratik alışveriş yöntemi internet üzerinden yapılandır. Üstelik normal mağazalardan çok daha uygun fiyatlarla ürünleri alabiliyor ve taksitle ödeyebiliyoruz. Mevzu bahis bebeğimiz ve ona ait ürünler olduğunda da değişen bir şey yok. Bebekbezi.com, HızlıAl ve WebdenAl gibi online sitelerden indirimli fiyatlarla yürüteçleri inceleyip, alabilir; kapımıza kadar gelecek olan ürünlerin keyfini sürebiliriz. Taksitli ödeme seçeneği ve peşin fiyatı üzerinden yapılan ekstra indirimler de cabası.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • WebdenAl
  • Bebekbezi.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları