Bebek Yatakları: Bebek Yatak Koruyucu ve Yatak Örtülerinde İndirimler

Bebek Yatakları: Bebek Yatak Koruyucu ve Yatak Örtülerinde İndirimler Galeri

Küçük bey ya da bayanın geliş haberiyle birlikte zaten hayatlarınız değişmişti. Şimdi ise ona ait olacak odada değişiklik yapma vakti geldi de çattı. Her şeyin en iyisini, en güzelini, en kalitelisini onun için arayıp buluyorsunuz aylardır. İhtiyacı olacak ne varsa hazır. Peki ya bebeğinizin yatağı? Yaylı mı full ortopedik ya da visco mu, kılıflı mı kılıfsız mı? Onlarca cicili bicili, rengarek ve farklı tarzda hazırlanmış ürün var ki, hangisini seçeceğinizin kararı gerçekten de çok zor. Pembeli, mavili, deniz kızlı, örümcek adamlı, yarış arabası ya da prenses arabası tasarımlı yüzlerce çeşit arasından sizi en çok yansıtacak, huzur ve mutluluk verecek olanı seçmeniz içinse, bir çok marka yarış içerisinde. Tabi beşik ya da karyolasına karar vermekle de bitmeyecek iş. Ondan sonra sıra yatağa, koruyuculara, yastık yorgana ve nevresimlere gelecek.

Bebek Yatakları ve İndirimli Online Siteler

Bebek Yatakları ve İndirimli Online Siteler

Beşiği ya da karyolası tamamsa, sıra bebeğinizi en konforlu kılacak yatağı seçmede. Tek ürünlere baktığımızda en çok dikkat çekenlerden bazılarının İşbir’e ait olduğunu görüyoruz. Süper soft lateks süngerden üretilmiş, rahat ve elastik, hijyenik ve yıkanabilir kılıfa sahip Baby Bed oldukça öne çıkan bir ürün. Biraz daha büyüdüğünde de kullanabilsin diyorsanız, ortopedik ve yaysız Açelya ile Kardelen serileri de son derece rahat ve ergonomik. Bu modellere uygun bazalar da Twetty ve Looney Tunes isimleriyle beğeninize sunulmuş durumda. Yine; hem beşik, portbebe, hem de diğer tüm mobilya ihtiyacınıza karşılık veren bir diğer dikkat çekici marka da Kiraz Baby. Özellikle oyun parklarında kullanılabilecek ince modelleri fazlasıyla tercih ediliyor. BebeFix ise, gerek viskoleks teknolojisinde üretilmiş düz ürünleri, gerek havlu kılıflı olanları, gerekse de standart ve soft ortopedik olanları ile beğeni topluyor. Yine de en fazla tercih edilen ürünleri olarak; Aloevera özlü kılıfa sahip olanı ve çıkarılıp yıkanabilir kılıflı bebek yataklarını sayabiliriz. Bonely yay sistemi ve yüksek sünger yoğunluk oranıyla, yıkanabilir kılıfı ve antibakteriyel su itici kaplamasıyla Taç markasının 17cm.lik ürünü de oldukça popüler. Özel kenar koruma bariyerleri ile bebeğinizin güvenliğini de düşünen Agu, Yataş’ın bir ürünü. Pocket yay sistemiyle vücudu her noktasından destekleyen, her iki yüzeydeki fermuarlı pedlerle yıkama kolaylığı da sağlanmış Bebiş ve evladınızın omurga gelişimini Bonnel yay sistemi ile destekleyen Miniko da popüler ürünleri arasında. Bu tarz ürünlere ve karyola, beşik, koruma, nevresim gibi pek çok yan ürününe de indirimli ve kampanyalı fiyatlarla bir arada ulaşabileceğiniz firmalar arasında en öne çıkanlar Bebefix ve Hepsi Burada. Onların haricinde İşbir gibi firmaların kendi isimleri ile sahip oldukları adreslerden de uygun fiyat seçeneklerini değerlendirip sipariş verebilirsiniz.

Bebek Yataklarında Kullanılan Koruyucular ve Kılıflar

İşbir; yastık, yorgan, nevresim takımı ve koruyucu gibi ürünlerde de yine öne çıkıyor. Uyku setlerinde ise Belis markasının birbirinden şeker çeşitlerini beğenimize sunan Bebefix, diğer malzemelerdeki geniş ürün yelpazesiyle de dikkat çekici. Üstelik hemen her kredi kartına gayet uygun seçeneklerle taksit yapmaları ve daima indirimli olan fiyatları da cezbedici. Online eczanelerden olan EczaDeposunda Evomed’ İn antialerjik kılıflarını bulabilirsiniz. İncom sağlık ve bakım ürünleri sitesinde ise ufaklık için Pulmanova yani anti toz akarı teknolojisi ile üretilmiş kılıfların olduğu mini setleri cazip fiyatları ile sipariş edip, peşin fiyatına taksitle ödeyip, kapınıza kadar da getirtebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları