Bebek Tulumları: Kışlık Modeller ve Online Kampanya Fiyatları

Bebek Tulumları: Kışlık Modeller ve Online Kampanya Fiyatları Galeri

Bebeklerimiz ve çocuklarımız en değerli varlıklarımızdır. Yavrularımızın sağlıklı olması, rahat hareket ederek aktif olmaları şüphesiz en büyük isteğimizdir. Bu durum biraz da onlara sağlıklı ve kaliteli giyim ürünleri giydirerek sağlanabilir. Günümüzde, tekstil ve dokuma sektörünün gelişmesiyle, birçok marka bebek ürünleri hazırlamaktadır. Gerek yerli, gerekse yabancı birçok firma bu anlamda ürün hizmeti vermektedir. Kışlık ve yazlık olmak üzere ürün modelleri değişmekte olup, ayrıca firmalar tarafından her sezon farklı çizimler de geliştirilmektedir.

Bebek Tulumları ve Kışlık Modeller

Bebekler için en çok tercih edilen kıyafet modelleri bebek tulumlarıdır. Tulumlar rahat kullanımları olduğundan ve bebeğin vücudunu çepe çevre sardığından, vücudu sıcak tutan yapısıyla dikkat çekmektedir. Bu nedenle, özellikle, 0-6 aylık çocuklar için en kullanışlı giysi tulumlardır. Tulumların, bahar, yaz ve kış mevsimleri için farklı kumaş veya materyallerden hazırlanmış türleri bulunmaktadır. Kışlık modeller, soğuk havalarda, çocuğun üşümesini engelleyecek şekilde, yün örgü, kalın penye, polar kumaşlar gibi vücudu ılık tutacak malzemelerden yapılmaktadır. Örgü modeller, eli el örgüsüne yatkın hanımlar tarafından, ev ortamında hazırlanabileceği gibi, hazır olarak almak da mümkündür. Diğer kumaş modeller ise, ünlü bebek markalarının şubelerinden, büyük alışveriş mağazalarının ilgili reyonlarından, çocuk kıyafetleri satan dükkanlardan, semt pazarlarından ve birçok farklı yerden alınabilir. Kışlık modellerde erkek ve kız çocuklara göre ayrı renkler kullanılmaktadır. Ayrıca birçok ana renkte hazırlanan tulumları uniseks olarak kullanmak mümkündür. Ancak, genellikle mavi renklerin hakim olduğu modeller erkek çocuklara, pembe tonları ise kız çocuklara yakıştırılmaktadır. Ayrıca, hayvan veya çocuk motifleri, çeşitli çiçek ve diğer doğa dekorları süslemeleri, düğmeler, fermuarlar gibi birçok süsleme veya aksesuar modellerde kullanılmaktadır.

Bebek Tulumları, Online Kampanya Fiyatları

Günümüzde internet kullanımı ve online alışveriş adeta hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Hemen hemen bütün tüketim maddeleri, giyimden, aksesuarlara, gıda maddelerinden, tüketim ürünlerine kadar birçok ürün online alışveriş mağazalarından alınabilmektedir. Ceylan Bebe, Chicco gibi önemli mağazaların online satış adreslerinden bu anlamda faydalanmak mümkündür. Ayrıca Morhipo, Panço, Kiraz bebe, Bebe shop, Civilim, Unnado gibi online mağazalardan uygun rakamlara alışveriş yapmak imkanı bulunmaktadır. Birçok farklı renk ve model seçeneğinden ürün bulunabilecek online mağazalarda, genellikle piyasa rakamlarının altında, oldukça uygun fiyatlara ürün satışı yapılmaktadır. Bu nedenle, bütçemizi sarsmadan yavrumuza alışveriş yapma imkanımız da olacaktır. Bebek tulumları yaklaşık olarak 20,00 TL ile 80,00 TL arasında değişmektedir. Rakam aralığı, malzeme, kumaş veya marka yelpazesi arasında değişim göstermektedir. Yaz aylarında olduğumuz şu günlerde, online mağazalar kışlık ürünlerde yüzde doksanlara varan indirimler uygulamaktadır. Bu nedenle, kışa hazırlık olarak, çocuk ürünleri şimdiden alınabilir. Son yıllarda çok tercih edilen ürünlerden biri de taraftar ürünleridir. Spor klüpleri adına hazırlanan ürünler de yaz aylarında indirimli olarak satılmaktadır. Sevdiğimiz klubün taraftar mağazasından, web sitesinden ve çeşitli online mağazalardan faydalanarak ürünlerden almak mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Unnado
  • Bebe
  • Civilim
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları