Bebek Şekerleri: Sepetlerde İndirimli Online Fiyat Seçenekeleri

Bebek Şekerleri: Sepetlerde İndirimli Online Fiyat Seçenekeleri Galeri

Dünyaya gelişleriyle anne ve babalarını dünyanın en mutlu insanı yapan bebekler ebeveynlerinin, yaşayan en küçük ama en değerli varlıkları olurlar. Ebeveynleri onlar için her şeyin en iyisini isterler ve bunun için de çaba gösterirler. Doğdukları andan itibaren büyüyene kadar yapılan türlü mevlitler, dualar, doğum günleri gibi organizasyonlarda kullanılan süslü çikolatalar, çeşitli süslemeler ve yiyecekler konusunda da her şeyin en güzelini isteyen anne ve babalar, onların daima mutlu olması için çaba gösterirler. Özellikle yeni doğanların kırkında yapılan mevlitlerde dikkat çeken bebek şekerleri modellerinde, dilediğiniz süs ve renkleri tercih edebilirsiniz. Süsler genellikle kızlarda pembe, erkeklerde ise mavi renklerde olmaktadır.

Modeller ve Seçenekler

Yeni doğanlar dünyaya geldikten tam 40 gün sonra, evde mevlit yapılır ve dua okutulur. Bu tür organizasyonlara katılanlar ise, anne ve babanın eş, dost ve akrabasıdır. Bebek şekerlerinin amacı, mevlide katılan akraba ve komşulara o günü özel kılan bir şeyler vermektir. Çoğu zaman bademli çikolata ile de yapılan paketler, tül ile sarılarak misafirlere dağıtılır. Son yıllarda oldukça moda olan modellerden birisi de, bebeğin resmini de tülün içerisine sarmaktır. Böylece misafirler, o güne dair bir anı saklamış olurlar. Kimi zaman doğumdan hemen sonra hastanede de dağıtılmaktadır. Sepetlere konularak dağıtılan bu ürünler, doğum yapan annelere hediye olarak da tercih edilebilir. Bu, yeni doğum yapan anne için hoş bir jest olacaktır. Bebek şekerleri modelleri arasında, en çok dikkat çekenlerden birisi de oyuncaklı modellerdir. Badem şekeri ile birlikte paketlenen ürünler, her iki cinsiyet için de yüzlerce seçenek olanağı sunmaktadır. Oyuncaklı ve rengarenk modellerin yanı sıra, sadece kurdeleyle sarılmış ve beyaz tül ile paketlenmiş modeller de dikkat çekiyor.

Nereden Alınır

Bu tarz ürünlerin alışverişi için dilerseniz Eminönü ya da Tahtakale gibi semtlerdeki çarşılardan faydalanabilir ve toptancılardan bol çeşit olanaklarıyla, alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz de, bu işi yapan firmalarla anlaşarak sipariş verebilir ve mevlit günü teslim alabilirsiniz. Bu tür organizasyonlara bebek şekeri üretimi yapan firmalar toptan alımlarda uygun fiyat olanağı sağladığından, bu tür firmalarla anlaşmak daha yararlı olacaktır. Dilerseniz alışveriş ve siparişlerinizi internet ortamında satış yapan adreslerden de gerçekleştirebilirsiniz. Toptan satış yapan bu siteler arasında; Çikolata Sepeti, Melegineli, Cocobonbon gibi adresler yer almaktadır. Dilediğiniz ürünleri sipariş verebileceğiniz gibi, kendi tasarladığınız ürünleri de sipariş etme olanağı sunan bu siteler, kısa sürede teslimatı gerçekleştirmektedir. Sepet şeklinde satılan bu ürünlerde, toptan alımlarda indirim uygulanmaktadır. Güvenilir adresler arasında yer alan online mağazalarda satışa sunulan her ürünün fiyatı ürünün hemen altında yer almaktadır, böylece siparişlerinizin ücretini kolayca hesaplayabilirsiniz. Bu siteler, Eminönü ve Tahtakale gibi semtlere gidip tek tek mağazaları dolaşmak yerine, sadece bir tıkla sepetinizi sipariş etme olanağı sağladığından, mevlidin en önemli detaylarından birisi olan bebek şekeri konusunu halletmiş olursunuz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Çikolata Sepeti
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları