Bebek Salıncakları: Tenteli ve Online İndirimli Fiyat Kampanyaları

Bebek Salıncakları: Tenteli ve Online İndirimli Fiyat Kampanyaları Galeri

Bebeklerin daha sağlıklı büyümesi için ebeveynler çeşitli ürünler almaktadır. Birçok çocuk malzemesi üreten firma da alternatif ürünler ile anne ve babaların karşılarına çıkmaktadır. Pusetler, mama sandalyeleri, yürüteçler ve daha birçok ürün çocukların daha rahat etmesi ve huzurlu olması için üretilmiştir. Aynı zamanda anne ve babanın da yükünü hafifletmek amaçlanmıştır. Bu ürünler arasında popüler olan bir başka ürün ise bebek salıncaklarıdır. Farklı modellerde ve özelliklerde üretilen bu ürünler, çocuğunuzun daha rahat uykuya dalmasının yanında onları keyiflendirmeye de yetmektedir. Özellikle son yıllarda üretilen farklı modeller anne ve babaların bebeklerini uyutmasına son derece fayda sağlamakta ve yardım etmektedir. İnternet üzerinden bu ürünlere ise Evimister.com ve Bebekbezi.com üzerinden ulaşabilirsiniz. İndirimli ve uygun fiyatları ile bütçenize uygun ürünler sizi bekliyor.

Bebek Salıncakları

Bebek Salıncakları

Evimister.com'da birçok markanın ürünü bulunmaktadır. Türkiye'de oldukça popüler olan Graco, Bright Starts, Fisher Price, Albeda gibi markaların farklı özelliklerdeki modellerine ulaşmak mümkün. Fiyat olarak uygun bir ürün arayanlara Aldeba markasına ait Tenteli Bebek Salıncak TS adlı model uygun bir tercih olabilir. Boruları elektrostatik boyalar ile boyanmıştır ve böylece uzun süreli kullanımda bile boya akmaz, atmaz. Gövdesi oldukça sağlamdır bu şekilde çocuklarınız güven içinde sallayabilirsiniz. Ayrıca katlanabilir olması ve fazla yer kaplamaması da kullanılmadığı zamanlarda size zorluk çıkarmayacaktır. Kırmızı, mavi, pembe gibi alternatif renk seçenekleri de mevcuttur. Crystal Baby markasına ait olan Siena Elektrikli ve Pilli Bebek Salıncak model de oldukça ilgi çekici ürünler arasında yer alıyor. Otomatik sallanabilme özelliği sayesinde siz yokken bile bebeğinizi uyutmaya yardım edecektir. Beş noktalı emniyet kemeri ise olası düşme tehlikelerini ortadan kaldırıyor. Çocuğunuzu eğlendirmek için farklı 12 tane müzik sesi bulunuyor, ayrıca yanıp sönen ışıkları ile de çocuğun dikkatini çekecektir. Hafif olması ve kolay katlanması sayesinde size zorluk çıkarmaz. Dilerseniz oyuncaklı bölümünü de çıkarabilme şansına sahipsiniz. Böylece çocuğun dikkatini çekecek bir ürün olmaz. Ayrıca sallama şiddetini de siz ayarlıyorsunuz. Elektrik ya da pil ile çalışmaktadır. Böylece prize uzak olduğunuz zamanlarda bile sallama özelliği aktif olarak çalışır. Ayrıca Metalia markasına ait olan Sallanabilen 2 Çekmeceli Beşik de ilginizi çekebilir. Bu tarz ürünler arasında en çok özelliğe sahip olan en iyi ürün ise Bright Starts markası adı altında satılan modellerdir. Ingenuity Portatif Salıncak adlı model üstün özellikleri ile ilgi çekiyor.

Bebeğiniz İçin Gerekli Her Şey Burada!

Sitede farklı ödeme seçenekleriniz mevcuttur. Bunlardan bir tanesi kredi kartı ile ödeme diğeri ise kapıda ödeme seçeneğidir. Kredi kartına uygun taksitler halinde bu ürünlere sahip olmak mümkün. Siparişlerinizi ise telefon ya da siteye üye olarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında belli bir alışveriş limitini aştığınız zaman ise kargo ücretsiz. Havale ya da eft yaptığınız durumlarda da ek bir indirim söz konusu.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evimister
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları