Bebek Odası Takımları: En Uygun Fiyatlı Bebek Takımları Burada!

Bebek Odası Takımları: En Uygun Fiyatlı Bebek Takımları Burada! Galeri

Müjdeli haberle başlayan, zorlu ama bir o kadar da güzel geçen dönem sona ermek üzere. Şimdiyse çok az bir vaktiniz var. Daimi misafiriniz, evladınız; birlikte yaşayacağınız eve kucağınızda geldi gelecek. Geri sayım başladı. Belki de küçük bey ya da bayan öyle hızlı gelişiyorlar ki; artık onlar için ilk etapta aldığınız mobilyalar küçük gelmeye başladı. Her iki durumda da yapacak fazla bir şey yok ama seçenek çok. Ona ayırdığınız, ellerinizle her detayı planlayıp, uyguladığınız odasının hazır olması için artık tek bir şeye ihtiyaç var; cicili bicili bir bebek odası takımına.

Bebek Odası Takımları İçin Çeşitler ve En Uygun Modeller

Bebek Odası Takımları İçin Çeşitler ve En Uygun Modeller

Her şeyin en iyisini hakettiğini düşündüğünüz ,canınız kadar sevdiğiniz ufaklığın hemen her şeyi gibi odası için de uğraşıp, çok çaba sarfettiniz kuşkusuz. Özellikle seçilen duvar renklerine; halıları, perdeleri uydurdunuz. Tatlı bir pembe, ya da denizci mavisi, belki yaprak yeşili ya da huzurlu bir sarıyla ona kendine ait bir dünya kurdunuz. Şimdi odayı tamamlama sırası gardrop ve yatağından oluşan minik ve sevimli takımda. Genel olarak hemen hepimizin tercihi, kızlar için şeker pembesi, erkekler içinse daha maskülen olan mavi tonlarıdır. Bazen modern bazen daha klasik, bazen içerisinde sadece ihtiyacı olan birkaç küçük eşya ile, bazense tam takım bir yatak odası ile tamamlarız hazırlıklarımızı. Yeni doğan beşiğinden oyun parkına, minik hamağından anne koltuğuna kadar pek çok şeyle süsleriz. İşte tüm bu ürünleri bir arada ve %100 doğal mobilya olarak üretilmiş olarak bulabileceğimiz bir adres varsa, o da; Style Wood’ dur. Bir çok renk seçeneğiyle sunulduğu halde, daha çok pembeli beyazlı olanı tercih edilen, küçük prensesler için dizayn edilmiş; Carpati, iki ve üç kapılı geniş iç hacimli gardrobu ve kademeli karyolası ile; Ilgaz Bambino, bebeğinizin çocukluk ve gençlik dönemlerinde dahi kullanabileceğiniz genişlik ve dayanıklılıkta masif ahşaptan üretilmiş; Kamelot ile beğeninize hitap ediyorlar. Daha modern ve espirili odalar döşemek isteyen ebeveynler içinse Bebekom oldukça fazla alternatif sunuyor. Mantar Ev’ den Okyanus’ a, Akvaryum’ dan Denizci’ye kadar bir çok görselle hazırlanmış mobilyaları bulunuyor. Yine, hem indirimli fiyatlar üzerinden hem de çeşitli hediyeler ve taksitli ödeme seçenekleri ile sahip olacağınız mobilyalar için bir diğer popüler adres ise; Bebefix. Üstelik sepetinize eklediğiniz koca bir takım, kapınıza kadar teslim ediliyor.

İndirimli ve Kampanyalı Fiyatların Olduğu Online Siteler

Eğer ki mobilya ihtiyacınızı da zahmetsizce ve internete özel kampanyalı fiyatlarla satın almak istiyorsanız, kapısını çalabileceğiniz pek çok adres var. Bebefix bunlardan ilki. Sitede ufaklığın ve sizin ihtiyacınız olan hemen her şeyi indirimli fiyatlarla bulmanız mümkün. Üstelik geniş ürün ve marka ağına sahip olmaları da diğer bir artıları. Biraz daha bütçenizi yukarıya çekebilirseniz de yine online fırsatlar sunan Bebekom farklı alternatifleriyle ilginizi cezbedecektir. İhtiyacınız olan her tür mobilyayı satın alabileceğiniz Demonte Mobilya adresinde ise istediğiniz özelliklere göre her şeyi kendiniz belirleyebilir; beşik, gardrop ve şifonyer modelini arzu ettiğiniz renk ve ölçüler üzerinden seçip, sipariş verebilirsiniz. Tabiki ücretsiz kargo olanağıyla.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları