Bebek Odası Aksesuarları: Online Alışverişte İndirimli Seçenekler

Bebek Odası Aksesuarları: Online Alışverişte İndirimli Seçenekler Galeri

Ailenizin yeni üyesinin belki de en çok vakit geçireceği yer odasıdır. Özellikle ilk aylarında daha çok uyuması ve dışarı fazla çıkmaması odasında daha çok vakit geçirmesini sağlar. Biraz daha büyüdüğünde ise bu seferde oyuncakları ile oynamak için daha fazla zaman geçirir.

Bebek Odası Aksesuarları Nelerdir?

Bebek Odası Aksesuarları Nelerdir?

Onun vaktini bu kadar çok geçireceği odasındaki aksesuarlar çok iyi seçilmelidir. Hem fiziksel hem de zekasal gelişimine katkı sağlayacak bu eşyalar onu rahatsız etmeyecek aksine odasında güzel vakit geçirmesini sağlayacak türde olmalıdır. Bu aksesuarların başında oda lambası gelmektedir. Bebeğinizin odasını aydınlatacak lamba ne çok ferli ne de çok fersiz olmamalıdır. Çocuğunuzun gözünü alıp onu rahatsız edecek ya da odayı iyi aydınlatmayıp karanlık kalmasını sağlayacak lambalardan uzak durmalısınız. Aldığınız lamba ya da abajuru yatağın yakınına bir yere yerleştirmeniz daha iyi olacaktır. Bebeğinizin odasını güzelleştirmek için renkli duvar kağıtları ve çıkartmalardan yararlanabilirsiniz. Özellikle odasında daha rahat olmasını istiyorsanız, denize benzer mavi bir renkte duvar kağıdı ve balık biçiminde çıkartmalar ile duvarını süsleyebilirsiniz. Odanın perdelerine de sevimli perde tutacakları yerleştirip hem perdeye desen verir hem de odayı sadelikten kurtarabilirsiniz. Odanın kapısına çocuğunuzun isminin yazılı olduğu bir pano asabilirsiniz. Bunun yanında bebeğinizin gelişimini yakından takip etmek istiyorsanız boy tablosu şeklinde çıkartmalardan alıp odaya yerleştirebilirsiniz. Bununla haftada bir miniğin boyunu ölçüp işaretleyerek büyümesini izleyebilirsiniz. Biraz daha büyüdüğünde içinde güzel vakit geçirmesi için ona bir oyun çadırı alıp odasına kurabilirsiniz. Bu onu çok mutlu edecek ve iki de bir dışarı çıkmak istemeyecektir. Bebeğinize aksesuar seçerken onun güvenliğini de tehlikeye atmamalısınız. Çok küçük, yutulabilecek aksesuarlar tercih etmemeli ya da etseniz bile çocuğunuzun ulaşamayacağı bir yere koymalısınız.

Bebek Odası Aksesuarlarını Nereden Alabilirim?

Bebek Odası Aksesuarlarını Nereden Alabilirim?

İnternette online satış yapan bir çok internet sitesi bebek odası aksesuarları da satmaktadır. Hepsiburada.com adlı internet sitesi de bunlardan birisi. Sitede ürün çeşitliliğinin yanı sıra kampanyalı ve indirimli ürünler ile uygun fiyatlar da bulabilirsiniz. Üyelik sistemi ile çalışan bir diğer online sayış sitesi de Bebeksepetim.com sitesidir. İlk üye olan herkese 5 Lira değerinde para puan hediyesi veren site 100 Lira ve üzeri alış verişlerde kargo ücreti almıyor. Birbirinden sevimli ve güzel çıkartmaların olduğu sitede fiyatlar da gayet uygun. Bebekbezi.com adlı internet sitesinde de güzel ürünler bulunmakta. Bu sitede de 50 Lira ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Aradığınız ürünü hiç bir yerde bulamadıysanız ya da el becerinize güveniyorsanız bebeğinize kendiniz sevimli aksesuarlar hazırlayabilirsiniz. Bu yapacağınız aksesuarlar he zevkinize göre hem de sadece sizin çocuğunuza özel olacaktır. Örneğin; yünsüz örgü ipliği ile odasına asmak için kocaman bir çilek ve ya başka bir meyve yapabilir ya da bir panoya örgü ile adını yazabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Hepsiburada.com
  • Bebekbezi.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları