Bebek İhtiyaç Listesi: Anneler İçin Olmazsa Olmazlarda Online Fiyatlar

Yeni Doğan Seti Galeri

Anne karnında gelişimini tamamlayan bebek, doğumla birlikte tanımadığı bambaşka bir hayata merhaba der. Doğuma kadar gereksinimlerini annenin kanı yoluyla giderilse de doğumdan sonra gereksinimlerinin karşılanması için pek çok şeye ihtiyaç duyacaktır. Vücut sıcaklığı artık anne tarafından sağlanmayacağı için vücut ısınını korumak için giysilere gereksinim duyar. Hassas cilde uyum sağlayacak pamuklu kumaşların kullanılması oldukça önemlidir. Diğer bir ihtiyaç da çocuğun cildine fayda sağlayan yağ, pudra, şampuan gibi kozmetik ürünleridir. Ek gıdaya geçildikten sonra biberon, mama kabı, suluk gibi ürünler de gerekli olmaktadır. Doğumdan önce bebek ihtiyaç listesinin hazırlanması ebeveynlere alışveriş sırasında kolaylık sağlamaktadır.

Bebeğinizin Gereksinim Duyacağı Ürünler

Bebeğin doğumundan sonra telaşlı, heyecanlı ve uykusuz bir süreç başlayacağı için alışverişin doğumdan önce yapılması daha iyi olacaktır. Bunun için bebek ihtiyaç listesi hazırlanırsa daha pratik bir alışveriş yapılabilir. Giysi gereksinimlerinin karşılanması gerek duyulan pek çok ürünü içinde barındıran yeni doğan setleri bulunuyor. Parça sayısı ve ürün içeriği değişse de genellikle bu setlerde iç zıbın, şapka, mama önlüğü, patikli pantolon ve üst yer alıyor. Bu setlerin organik iplik kullanılarak üretilen çeşitleri de bulunuyor. Yeni doğanların ciltleri çok hassas olduğundan az ilaç kullanılarak organik olarak yetiştirilen pamukla dokunan giysiler ciltte kızarıklık oluşmasını engelliyor. Yıkarken kullanılacak şampuanın da özel olarak formüle edilmiş olması gerekmekte. Alerjen madde içermeyen, göz yakmayan, uygun Ph değeri ile formüle edilmiş şampuanlar tavsiye edilmektedir. Alt bağlama bezi de hazır olarak bulundurulması gereken ürünlerden. Üstün kuruluk sağlayan modeller çocuğunuzun deliksiz bir uyku çekmesine yardımcı olur. Alt değiştirme işlemini hijyenik olarak yapmanızı sağlayan yumuşak dokulu bakım bezleri de gerek duyulabilecek ürünler arasında. Dışarıda rahat dolaşma imkanı sağlayan bebek arabası da alınması gerekenler arasında. Çok sayıda marka ve model arasından ihtiyaca ve bütçeye göre seçim yapılabilir. Battaniyede vücut ısısının korunması için gerekli. Cilde değen diğer tekstil ürünleri gibi battaniyelerin de %100 pamuktan yapılmış olması daha sağlıklı.

Bebek Ürünlerinde Online İndirim Fırsatları

Online alışveriş ile dışarı çıkmadan rahat ve pratik bir şekilde gerekli olan ürünleri temin etmeniz mümkün. Çocuğunuzun gereksinimlerini de uygun fiyatlarla online mağazalardan satın alabilirsiniz. Bücürük online alışveriş sitesi ile tekstil ürünlerine indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Siteden yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişlerde de kargo bedava. Minimoy e-ticaret sitesi de miniklere özel üretim yapan ünlü markaların popüler ürünlerin yüksek indirimli fiyatlarla satışını yapıyor. Sitede yer alan güncel kampanyaları takip ederek kaliteli ürünleri piyasa değerinin altında fiyatlarla satın alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Zidaya e-ticaret sitesinde de ünlü çocuk markalarının ürünleri indirimli olarak satılıyor. Üstelik sitede tüm ürünler ücretsiz kargo ile teslim ediliyor. İade etmek istediğiniz ürünü de 30 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilmeniz mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zidaya
  • Bücürük
  • Minimoy
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları