Bebek Giyim Markaları: En Ünlü Markalar En Uygun Fiyatlarla Burada

Bebek Giyim Markaları: En Ünlü Markalar En Uygun Fiyatlarla Burada Galeri

Bebekler için yapılan tüm alışverişlerde olduğu gibi giyim alışverişi de özellikle anneler için son derece keyifli ve heyecan vericidir. Hemen hemen bütün annelerin isteği bebeğine bütçesinin elverdiği ölçüde, hem sağlıklı malzemelerden üretilmiş hem de şık kıyafetler giydirmek. Tekstil ve moda sanayisinin özellikle son yirmi yılda ki hızlı gelişimi ile çoğalan bebek giyim markaları bu konuda annelere birbirinden şık ve sevimli binlerce seçenek sunuyor. Gerek Türk gerekse yabancı bebek giyim markalarının her bütçeye uygun ürünlerine ister mağazalardan ister internet üzerinden online satış yapan sitelerden ulaşmak mümkün. Bebek giyimi üretimi konusunda öne çıkan markalar arasında; Panço, Zara Kids, Chicco, Jubebe, Andy Wawa, Aziz bebe, Civil Baby, İdil Baby, Chichlid, Kanz, Wenice, B&G, Zeyland, Carters, C&A Kids, Mothercare, Bücürük, LC Waikiki, Beymen Kids, Agatha Luiz de la Prada sayılabilir. Özellikle yaz mevsiminin geldiği şu günlerde tüm bebek giyim mağazalarında birbirinden güzel ve cıvıl cıvıl kreasyonlar bulmak mümkün. Yetişkinler için hazırlanan ürünlerde olduğu gibi bebek giyimlerinde de bu yaz sarı, turuncu, kırmızı, yeşil ve mavi tonları gibi canlı renkler ön planda.

Dünyaca Ünlü Bebek Giyim Markaları

Dünyaca Ünlü Bebek Giyim Markaları

Bebeğiniz için D&G Dolce Gabana, Donna Karan, Guess, Agatha Luiz de la Prada, Armani Kids, Carters, GAP Kids, Tommy Hilfiger, B&G, Emporio Junior, Ralph Lauren, Calvin Klein, Burberry gibi dünyaca ünlü markaların koleksiyonlarından kıyafet almak isterseniz tüm tulumdan body'ye, t-shirt ve gömleklerden, etek, pantolon ve elbiselere kadar olan çeşitli ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Yenidoğan dan itibaren bedenleri bulunan bu firmaların fiyatları bir hayli yüksek, tulumlar 150 ila 250 TL arasında değişirken, t-shirtler ve bodyler 100 - 200 TL arasında. Aynı markaların ürünlerini internet üzerinden online satış yapan Markabebe.com, Royalbebe.com, Unnado.com gibi siteler üzerinden hemen hemen %50 indirimli fiyatlarla alabilirsiniz. Bu sitelerden Tulumlar yaklaşık 50 - 100 TL, t-shirt ve bodyler, 40 - 100 TL elbiseler yaklaşık 80 - 150 TL fiyat aralığında alınabiliyor.

Online İndirim ve Fırsatlar

Daha makul fiyatlarla çocuğunuzu şık bir şekilde giydirmek için ise Panço, Zara Kids, Benetton 0-12, Chicco, Jubebe, Andy Wawa, Aziz bebe, Civil Baby, İdil Baby, Chichlid, Kanz, Wenice, Zeyland, C&A Kids, Mothercare, Bücürük, LC Waikiki firmalarının ürünlerini tercih edebilirsiniz. Yine Minimoy, Markafoni, Daybuyday, Trendyol gibi online satış sitelerinden %30 ila %70 arası indirimli fiyatlarla alışveriş yapmanız mümkün. Bu sitelerde bulunan kampanya fırsatlarını takip ederek bütçenize ciddi bir katkıda bulunabilirsiniz. Alışverişini görmeden ve denemeden yapmak istemeyenler için ise temmuz ayının ilk günlerinde başlayan yaz sezonu indirimlerini takip etmekte yarar var. İndirmlerde yakaladığınız çocuk ürünlerinden çocuğunuza daha büyük olan bedenleri de tercih edebilir, bu sayede bir sonraki sezon için şimdiden uygun fiyatlara hazırlık yapmış olursunuz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markabebe
  • Bücürük
  • Bebe
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları