Bebek: Çok Özel İndirim ve Kampanyalarla Bebek Oyunları Alışverişi

Bebek: Çok Özel İndirim ve Kampanyalarla Bebek Oyunları Alışverişi Galeri

İnsanlığın başlangıcından beri, çocuklu bayanların en büyük sorunu, çocuklarını oyalayacak bir şeyler bulamamak olmuştur... Doğduğu ilk andan itibaren her dediğini ağlayarak yaptıran ve belirli bir yaşa gelene kadar da "hayır" kelimesini kabul etmeyen bu küçük yaramazları bir şeyler ile meşgul etmek, annelerin kendine biraz zaman ayırabilmesi için en büyük çözümdür. Ya da profesyonel bakıcılara veya bebek bakım evlerine çocuklarını emanet edebilirler ama bu da biraz masraflı olacaktır ve bunu karşılayamayan anneler çoğunluktadır maalesef. Fakat bu anneler ne yapabilirler? Minikler neyi sever ve ne ile oyalanırlar?

Bebeklerin Oyun İhtiyacı

İnsan, sosyal bir varlık olduğundan, bazı eğlenceli aktivitelere ihtiyaç duyar. Doğduğumuz andan beri süregelen bu ihtiyaç, çocukluk dönemlerinde daha çok kendini gösterir. En baştan başlamak gerekirse, yeni doğanların gözleri çok gelişmemiştir ve nesneleri çok iyi takip edemezler., fakat seslere ve müziğe ilgi gösterirler ve müzikli oyuncaklar ile oynayabilirler. Tabi bu sadece müzikli oyuncaklara ilgi gösterdikleri anlamına gelmez. Sağlıklı olmak isteyen her yetişkinin ihtiyacı olan spor, bebekler için de gereklidir ve bu yüzden onlar için geliştirilmiş, ufak egzersizler yaparken aynı zamanda da eğlenebilecekleri oyunlar ve oyuncaklar, bebek ihtiyaçları satan marketlerde ve özellikle internette bol miktarda mevcuttur. Fakat bununla bitmez oyun ihtiyacı... 6. aydan sonra, bebeğin annesini yeterince tanıdığı zamanlarda, uyuması ve uyurken sarılması için gereken peluş bir oyuncağa, suyu sevmeyenler için ise yıkanırken oyalanabileceği bir banyo oyuncağına gereksinim duyulmaktadır. Ama elbette sadece çocukların oyalanması için yapılmamaktadır bu oyunlar ve oyuncaklar... Çocukların el becerisinin, yaratıcılığının gelişmesinde ve bilinmeyen yeteneklerinin keşfedilmesinde oyuncakların büyük bir önemi mevcuttur. Bunlar iç içe geçirilebilen, şekilli olmalarının yanı sıra müzikli ve kitap şeklinde de olabilmektedir. Bebekler, 7. ayın ortalarına doğru diş çıkarmaya başlarlar fakat bu diş çıkarma kısmı, ebeveynler için de çok zor olmaktadır. Diş çıkarırken diş etindeki kaşıntıyı eliyle gideremediklerinden, eline aldıklarını ağzına götüren çocuklarının mikrop kapma olasılığından korkan anneler, oyuncak seçiminde de bunu gözden geçirmelidirler. Bu yüzden, alınan oyunların ve oyuncakların kir tutmayan, hijyenik ve kolayca temizlenebilen türden olmalarına özen göstermelidirler.

Online Fırsatlar ve Özel İndirimler

Bebek oyuncakları ile çocuk oyuncaklarının fiyatları arasında doğal olarak fark olmaktadır. Bu farkın doğmasındaki etken, bebeklerin oyuncaklardan beklentisinin daha az olmasıdır. Fakat bu oyuncaklar nerede satılmaktadır? En kolay şekilde temin etmenin yolu internetten online alışveriştir. Bu ucuzluğun yanı sıra, internetten yapılan online alışverişlerde, Zidaya, Trendyol, Morhipo ve Markafoni inanılmaz indirim fırsatları sunmakta... 10TL'den başlayan fiyatlarıyla göze çarpan bu markalar, çocuğunun gelişimine önem veren annelerin vazgeçilmez tercihi olmaktadır.İnternetin artık her yerde ve herkesin elinin altında oluşu ile, bu siteler her gün binlerce ziyaretçi ağırlamakta ve bu şekilde herkese de kolaylık sağlamaktadırlar.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Zidaya
  • Markafoni.com
  • Morhipo
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları