Bebek Çikolatası: Bebek Şekeri ve Çikolatalarda Online Fiyatlar

Bebek Çikolatası: Bebek Şekeri ve Çikolatalarda Online Fiyatlar Galeri

Kültürümüzde kına, düğün, mevlüt gibi cemiyetlerde davetlilere ikramlıklar dağıtılması oldukça yaygın. Dağıtılan ikramlıkların çeşitleri kişisel tercihlere ve bulunan yörenin adetlerine göre farklılıklar gösteriyor. Genel olarak kınalarda çerez dağıtılırken düğün ve mevlütlerde şeker ikram ediliyor. Şekerler, ikram amacına göre farklı şekillerde ambalajlanıyor. Düğün şekerleri çoğunlukla beyaz tüle sarılarak ve kurdela, yıldız, çiçek ve gelin damat biblosu gibi detaylarla süsleniyor. Mevlüt şekerleri de genel olarak farklı çeşitlerde şekerlerin poşet ya da külaha sarılması ile hazırlanıyor. Günümüzde bebek mevlütlerinde çikolata dağıtılması oldukça popüler.

Birbirinden Güzel Bebek Çikolatası Çeşitleri

Evlatları dünyaya gelen ebeveynler, hastanede ve evde bebeklerini ziyarete gelen misafirlerine ikram etmek için ikramlıklar hazırlıyorlar. Bu ikramlıklar genel olarak çikolata ya da şeker oluyor. Bu hediyeliklerin süslü olması tercih ediliyor. Çok sayıda model arasından ebeveynler zevklerine ve bütçelerine göre tercih yapıyor. Çoğunlukla kız çocuk için pembe erkek çocuk için mavi modeller tercih ediliyor. Biblolu modeller de en çok tercih edilenler arasında. Tatlı ikramlıklar yense de biblolar hatıra olarak kalıyor. Ayıcık, tulum, biberon formundaki resim çerçevesi ile tasarlanan modeller de hatıra için iyi bir seçim olabilir. Anahtarlık ve notluk kullanılanlar da beğeni topluyor. Biberon içine doldurularak hazırlanan bebek çikolatası da misafirler için hoş bir hediyelik olacaktır. Kalp ve ayıcık figürlü çubukların ucuna tüle sarılarak hazırlanan şekerlerin iliştirilmesi ile hazırlanan modeller de hastane ya da mevlütlerde ikram edilmek için tercih ediliyor. Dilerseniz çocuğunuzun adına özel olarak ambalajlanan ikramlıkları da tercih edebilirsiniz. Günümüzde oldukça popüler olan, doğumdan sonra düzenlenen baby shower partilerinde de bebek çikolatası dağıtılması oldukça moda. Siz de bebeğinizi ziyarete gelen misafirlerinize ikramda bulunmak istiyorsanız bu tatlı ikramlıkları üretici firmalardan sipariş edebileceğiniz gibi toptancılardan malzemelerini temin ederek kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

Bebek Çikolatasını Online Mağazalardan Temin Edin

Doğumdan sonra sizi ve yavrunuzu ziyarete gelen misafirlerinize bebek çikolatası ikram edebilirsiniz. Bu tatlı ikramlıkları sipariş verebielceğiniz pek çok online mağaza mevcut. Ev hanımları da gelir elde etmek amacıyla bu ürünleri hazırlayarak uygun fiyatlara satışa çıkarıyorlar. Siz de malzemeleri temin ederek zevkinize göre kendiniz tasarım yapabilirsiniz. Tercihiniz online olarak sipariş vermekten yana ise Bonnyfood firmasının web sitesini ziyaret edebilir, mevcut modelleri inceleyebilirsiniz. Sepetli ve çok farklı dekoratif modellere sahip ikramlık ürünlerden beğendiğinizi sipariş verebilirsiniz. Çiçek Sepeti e-ticaret sitesinde de şeker hamurlu kurabiyeden keke, çikolatadan şekere kadar pembe mavi renklerde özel olarak dizayn edilmiş hoş görünüme ve eşsiz lezzete sahip birçok modelde ikramlık ürünü bulabilirsiniz. Bu siteden temin edeceğiniz ürünler için de ayrıca kargo ücreti ödemezsiniz. Siparişiniz en kısa sürede istediğiniz adrese ulaştırılır. Siz de misafirlerinizin ağzını tatlandırmak istiyorsanız, bebeğinizden bir hatıra verecekseniz bu ikramlıkları bu online sitelerden güvenle sipariş verebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Çiçek Sepeti
  • Bonnyfood
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları