Bebek Çantaları: Markaları ve Online Alışveriş Fırsatları İçin Buraya!

Bebek Çantaları: Markaları ve Online Alışveriş Fırsatları İçin Buraya! Galeri

Bebekle dışarı çıkmak kısa saatler için bile olsa her seferinde bir hazırlık yapmayı gerektirir. Özellikle yeni anneler için bebekle dışarı çıkmak her seferinde ayrı bir telaştır. Bebekle ilgili unutulacak herhangi bir eşya yapılacak gezme ya da ziyareti bir cehennem azabına dönüştürebilir. Bunu önlemek için bebek ve küçük çocuk annelerinin gezme çantalarını her zaman hazır bulundurmaları faydalı olacaktır. Bebek çantasını kolay hazırlamak ve dışarı çıkarken fazla vakit harcamamak için bebeğin bazı ihtiyaçları çantasında sürekli hazır bulundurulabilir. Bunları üç-dört adet bebek bezi, ıslak mendil, emzik, birer kat iç ve dış kıyafet ve ince bir battaniye, bebeğin sevdiği bir oyuncak, eğer bebek mama ile besleniyorsa bir - iki öğünlük mama olarak sıralayabiliriz. Anne bebek için üretilen çeşitli markaların bebek çantaları bu konuda annelerin kurtarıcısı oluyor.
Bu yeni bebek çantalarının hemen hepsinin içi bir organizer gibi olduğundan bebeklerin eşyalarını düzenlemeyi oldukça kolaylaştırıyor. Ayrıca çantaların içinde bulunan alt açma minderi, kirli torbası, termal mama saklama bölümleri gibi ekstra parçalarla da kolaylık sağlıyor.

Bebek Çantalarında Hangi Markalar Hangi Fiyata?

Anneler ve anne adayları için bebek çantası alırken tercih edebilecekleri markalar, özellikleri ve fiyatlarına bir göz atatlım;
UniBaby, Nivea ve Bübchen gibi markaların ; İçinde şampuan, sabun, pişik kremi, bebek yağı ve ıslak mendil gibi ürünlerden oluşan bebek temizlik setinin de bulunduğu çantalar 49.90, 59.90 ve 69.90 TL fiyatlarla satılıyor. Bübchen bebek çantasının kırmızı ve lacivert, Uni Baby lacivert ve gri renkleri mevcut. Okiedog, Skip Hop Duo, Bugaboo, Concord,Lullaby, Philips Avent, Beaba, Lassing, Nenny Baby, Avviobaby, Kraft, İnglesina, Loocks, Molly, Pierre Cardin, Ameda gibi markaların annelerin renk ve desen tercihlerine göre yüzlerce çeşidi bulunuyor. Markaların birbirinden farklı tasarımları ile ister sırt çantası tarzında olanları isterseniz omuzdan askılı olanları tercih edebilirsiniz. Hatta bazı markalarda değiştirilebilir iki farklı kapak seçeneği ile tek çanta satın alarak iki farklı renkte kullanmak mümkün. Bebek çantaları fiyatları ise markaya ve çantanın özelliklerine göre 39 TL ile 250 TL arasında değişiyor. Bebek bakım çantası alırken annelerin dikkat etmesi gereken özellikler ise şöyle; Çantanın kolay silinebilir bir malzemeden üretilmiş olması, içerisinde mümkün olduğu kadar fazla bölme olması, annenin kendi telefon cüzdan vs gibi eşyalarını koymak için bir bölüm olması, bu sayede anne iki çanta taşıma zahmetinden kurtulur, çantanın kirli çamaşır saklama torbası ve termal biberon saklama bölümü bulunması.

Bebek Çantaları Online Alışveriş

Bebek çantası alışverişi için Minimoy, Joker, e-bebek, Mothercare, Chicco mağazaları ve internet sitelerini ve yine internet üzerinden alışveriş yapabileceğiniz Bebefix.com, Bebeshop.com, Gittigidiyor.com, Hepsiburada.com, Bebekmarket.com gibi siteleri tercih edebilirsiniz. Eğer Unnado.com, Limango.com, Markofoni.com gibi fırsat alışveriş sitelerini takip ederseniz aynı markaların ürünlerini % 30-60 gibi oranlarda daha uygun fiyatlarla almanız mümkün.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • GittiGidiyor
  • Hepsiburada.com
  • E-Bebek
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları