Bebek Bezi: Bebek Bezi Çeşitlerinden İndirimli Online Fiyatlar

Bebek Bezi: Bebek Bezi Çeşitlerinden İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Daha çok değil, bir çeyrek asır uzağımızda bebeklerin alt bezleri için kullanılan kumaş parçaları, örtüler hep elde yıkanır; hatta balkonlara, bahçelere temizlenmiş olanları sıra sıra asılırdı. Günümüzde ise bu yıka kullan kumaş parçalarından çok daha pratik ve sağlıklı ürünler bulmak mümkün. Evlatlarımızın hem tahriş olması kolay, incecik ciltleri için, hem de huzurlu ve mutlu olmaları için en gerekli ürünlerden birisi hiç şüphe yok ki bebek bezleridir.

Popüler Bebek Bezi Markaları ve Ürünleri

Popüler Bebek Bezi Markaları ve Ürünleri

Yıllardır karşımıza çıkan tek değişiklik; yıkayıp kullandıklarımızdan, kullan at ürünlere geçişimiz değil elbette. Prima, Evy Baby, Molfix gibi pek çok firma bu tarz ürünler için her geçen gün daha yeni teknolojiler üretmeyi, farklı yaş ve kilolardaki çocuklara, farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde ürünler geliştirmeyi sürdürüyorlar. Nazik tenlerine zarar vermeyecek, sıvıları içlerine hapsederken bebeği de rahatsız etmeyecek, kenarları ya da cırtcırtları ile cildini tahriş etmeyecek ürünler üretip, beğenimize sunuyorlar. Gerçi artık kullan at ürünlerin yerine geçecek gibi görünen yeni nesil yıkanabilir ürünler de çokca dikkat çekmeye başladılar. Baby Neo markasının pembe, beyaz ve mavi renklerde; bir ve iki beden olarak ürettiği bu bezler Dioxin ve Pvc içermiyorlar. Anti alerjik ve anti bakteriyel olan bu ürünler; çocukların tuvalet eğilimine destek olurken, pişiğe yol açmayan dokuları sayesinde beğeni topluyorlar. Üstelik bebek bezlerinden üç ila altı ay önce kurtulmanıza yardımcı olduklarına dair bir de iddiaları var. Çift katmanlı sızdırmazlık özelliği olan bu ürünleri bir yıl boyunca 60 derece sıcaklıkla, çamaşır makinelerinizde yıkayabilirsiniz. Alıştığımız türden bebek bezlerine gelecek olursak da; popülerlikleriyle dikkat çeken Baby Star, Prima, Canbebe, Evy Baby, Giggles, Huggies ve Molfix gibi pek çok markayı birarada görebiliriz. Prima, yenidoğanlar için geliştirdiği Premium Care ile dikkatleri üzerine çekmeyi kesinlikle başarıyor. En kuru, en ince iddiasıyla yola çıkılan ürün DryMax teknolojisi ile üretilmiş. Nefes alan dış yüzeyi ile cilde sürekli temiz hava teması sağlarken, aloe içeren koruyucu krem tabakasıyla da bebeğinizin cildini her an koruyor. Üstelik yenidoğan için tasarlanmış bu ürünü, beş ayrı bedende yaklaşık yirmibeş kilogram ağırlığa erişinceye kadar da kullanabiliyorsunuz. Mükemmel kuruluk ve yumuşaklık vaadine, aşırı hareketli ve aktif çocuklar için tasarladıkları esnek bantlara sahip Prima Aktif ile de devam ediyorlar. Canbebe ise hazırladığı setler ve avantajlı paketlerle dikkat çeken bir başka firma. Hemen her yaş ve kilogram aralığına hitaben ürünleri bulunuyor. Elastik yan bantları, nefes alabilen özel tekstil dış yüzeyi, gelişmiş emicilik sistemiyle de uygun fiyatlarının yanı sıra kaliteyi de sunuyorlar.

Bebek Bezlerini Uygun Fiyat ve Kampanyalarla Bulabileceğimiz Siteler

Hemen her üründe olduğu gibi bu tarz ürünlerde de; öncelikle online market özelliği olan alışveriş siteleri, hem yaptıkları kampanyalarla, hem de normalden uygun olan fiyatları ve taksit avantajlarıyla göz doldurmaya devam ediyorlar. Bebekbezi.com, Hızlı Al, Yeni Çarşım gibi sitelerde set halinde satılan ürünleri mağaza ve marketlerden çok daha uygun fiyatlı olarak alabilir, üstelik kapınıza kadar teslim olanağı sağlayan kargo hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bebekbezi.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları