Bebek Arabası Fiyatları: Online Alışverişte İndirimli Seçenekler

Bebek Arabası Fiyatları: Online Alışverişte İndirimli Seçenekler Galeri

Asırlar önce William Kent bebek arabasını tasarladığında, icadının uzun süreler sonrasın da bile minikler için hala en önemli keşiflerden biri olduğunu ve kullanımda kaldığını bilseydi çok sevinebilirdi. Yürüme çağına henüz gelmemiş ya da gelse bile ebeveyn kucağından inmeyi pek sevmeyen küçükler, arabaları çok sevmekte. Artık gelişen teknolojiyle, küçük fanlarla serinletilen arabalardan tutun da bisiklet şeklinde olanları bile mevcut! Yani büyük bir kişi bisikleti kullanırken, önünde itilen minik arabada henüz dört beş yaşını geçmemiş küçük beyefendi ve hanımlar oturabilmekte. Çocuklu olmanın getirdiği zorluklardan birkaçı, onları emanet edecek biri olmadığı zamanlarda dışarıdaki işleri halletmeye çalışmak veya gezmek istediğinizde sürekli onları kucağınızda taşımak. Oysa neredeyse tüm modellerin fiyatlarındaki indirimler ve güvenliğe önem verilen üretimler artık bu soruna dur demenize yardımcı olabilir.

Güvenlikli Modeller

Bebek arabası denilince aslında akla çok fazla seçenek gelebilir, fakat öncelik tabii ki güvenliğe verilmeli. Artık, emniyet kemerli, ebeveynin kullanacağı el frenli, miniklerin o hassas vücudunu zor durumda bırakmayacak maddelerden yapılmış, oturuş pozisyonunun değişmesine yardımcı iskeleti olan, hatta süspansiyona bağlı kalın tekerlekli olması gibi birçok güvenlik unsurunun bir arada olduğu modeller görülebilmekte. Tüm bunların yanı sıra arabayı kullanan kişi için de bazı kolaylıklar sağlanmalı. Örneğin, katlanabilir modeller, taşıma ve seyahat açısından büyük kolaylık sağlamakta. Sağlam iskelet ise çok önemli. Ucuz metale kaçan ve ağırlığı yeterince yayarak taşıyamayan modellerden hem sizin hem de bebeklerin sağlığı açısından kesinlikle kaçınmalı. Eğer ikiz çocuk sahibiyseniz, üzülmenize hiç gerek yok. Sizler için de üretilen modeller mevcut.

Bebek Arabası Fiyatları ve Online Alışverişte İndirim Fırsatları

Artık tüm mağazalara göz atıp saatler harcayarak zaman kaybedeceğinize, evinizin rahatlığıyla internetten alışveriş kolaylığını yaşayabilirsiniz. Hepsiburada.com online alışveriş sitesine bir göz attığımızda, yüzde altmış yedi civarındaki çok yüksek indirimler hemen göze çarpıyor. Birçok marka, model ve renk seçeneğinden bir tanesini kesenize uygun fiyatlarla istediğiniz saatte sipariş edebilirsiniz. Sitede modeller 120TL civarından başlamakta. Bebekbezi.com adresinde ise, yine çeşitli indirim fırsatı sizi bekliyor. Ayrıca günün her saati arayıp bilgi alabileceğiniz canlı destek hattına da istediğiniz her an ulaşabilmeniz gerçekten çok hoş. Minikbaby.com’dan alışveriş yapacaksanız eğer, firma İstanbul içine aynı gün de kargonuzu ulaştırabiliyor. Bebefix.com online mağazasında da 119TL’den başlayan fiyatlar gayet uygun görünmekte. Yine, Yenicarsim.com, Webdenal.com gibi online alışveriş sitelerine de girip yapıp bebek arabası fiyatlarına ve konforuna bir göz atarak size hitap eden modeli kredi kartına taksit ve kargo kolaylığı ile satın alabilirsiniz. Büyükler kadar minikler de otomobil şeklinden çok hoşlanıyor. İsterseniz ona süpriz yapabilir, isterseniz de online alışveriş sitelerinin görsel avantajıyla tüm modelleri kendisine göstererek, belki de bir gülümsemesiyle hangi ürünü seçtiğini anlayabilir ve hem yavrunuzu hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Saatler.com
  • Bebekbezi.com
  • Hepsiburada.com
  • WebdenAl
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları