Bayan Bot Modelleri: Topuklu, Topuksuz 2012 İndirimli Model Fiyatları

Bayan Bot Modelleri: Topuklu, Topuksuz 2012 İndirimli Model Fiyatları Galeri

Özellikle sıcak yaz ayları etkilerini kaybedip, yerlerini daha serin hatta soğuk havalara bırakmaya başladığında gözlerimiz vitrinlerdeki botlara da yavaş yavaş ilişmeye başlar. Erkekler için sportif ya da klasik olanlar, kadınlar için düz ya da topuklu modeller tek tek denenmeye başlanır; hem şık, hem rahat hem de dayanıklı bir ürün bulana kadar da bu süreç devam eder. Süetten, nubuktan, deriden ya da farklı kumaşlardan yapılan onlarca bot, rengarek seçenekleri ve göz alıcı tarzlarıyla beğenimize sunulurlar. Önemli olan kararsızlıktan sıyrılmak. Rahat, şehir kullanımına uygun, yağmur çamur geçirmeyen bir model mi, yoksa takımların ya da elbiselerin altını süsleyeceğimiz şıklıkta, aynı zamanda da bizleri soğuktan, yağıştan koruyacak bir model mi seçeceğiz? Bu karar verildiği andaysa yüzlerce markanın, binlerce modeli arasından zevkimize en uygununu, en beğendiğimizi bulmaya kalacak iş.

Bayan Bot Modellerini Bulabileceğimiz Markalar

Bayan Bot Modellerini Bulabileceğimiz Markalar

Söz konusu olan bayanlara yönelik bir üretimse, haliyle ortaya bir çok seçenek sunuluyor. Hemen her markada dolgu topuklu, platform, topuksuz ya da farklı alternatiflerdeki seçeneklere ulaşmak mümkün. Renk yelpazesi ise; ancak inanılmaz sözcüğü ile ifade edilebiliyor. Nitekim hayal edebileceğimiz neredeyse her renkte; sarıdan mora, siyahtan yeşile, kırmızıdan beyaza kadar çeşitli ürünler bulmak mümkün. İster klasik kullanıma hitap eden şık tasarımlar, ister sportif ve rahat olanlar olsun, farketmeksizin bayanların beğenisi için adeta yarışıyorlar. Genelde tarzını klasik olarak nitelendiren ve şıklıklarından hiçbir koşulda ödün vermek istemeyen bayanların tercihlerine yönelik öne çıkan firmalar arasında; Hotiç, Desa, Deriden, İnci, Beta gibi kaliteleriyle kendilerini kanıtlamış birkaç firmayı saymak mümkün. Gerek düz, gerekse topuklu olarak tasarlanmış son derece zarif botlar, her daim kreasyonlarının parçası olmaya devam ediyor. Daha genç görünümlü ve rahat tarzları benimseyenler içinse; Ugg, Emu, Rubber Duck, Moon Boot ve Lacoste gibi markaların bayan botlarını örnek vermek mümkün. Hem klasik bir şıklığa hem de sade ve rahat çizgilere sahip olmak isteyenler içinse akla ilk gelen firmalar: Dockers, Cat, Harley Davidson, Timberland, Palladium, Vegabond ve Buffalo. Tercihlerini su geçirmeyen, leke tutmayan, nefes alabilenlerden yana kullanmak isteyenler içinse yelpaze oldukça geniş. Bu tarz ürünleri Adidas, Nike, Puma, Converse gibi spor devlerinin kataloglarında bulabileceğiniz gibi; Keen, Asolo, Merrel, Columbia, Salomon ve Lafuma gibi outdoor firmalarından da rahatlıkla tedarik edebiliriz.

Bayan Bot Modelleri Bulunan Online Alışveriş Siteleri

Bayan Bot Modelleri Bulunan Online Alışveriş Siteleri

Günümüzde, online alışveriş imkanıyla; indirimli fırsatlardan yararlanmak, taksitli ödemelerle bütçemizi zorlamadan istediklerimize ulaşmak ve kargo sayesinde kapımıza kadar gelen ürünlerin zevkini sürmek çok kolay. Üstelik hem birçok markanın kendi ünvanlarıyla sahip olduğu sitelerden, hem de çoklu ürün satışı yapan adreslerden alışveriş yapma imkanına sahibiz. Mesela; Converse, Desa, Beta gibi markaların kendilerine ait olan sitelerini kullanabilir ya da Zizigo, Zidaya, Everest, Atlas Kamp, Kutup Ayısı, Flo ve Pabbuc gibi adreslerde şansımızı deneyebiliriz. Ayrıca, yeni yeni gelişen indirimli ve kampanyalı fırsatlar sunan Markafoni, Trendyol, Limango, 1V1Y gibi sitelerde açılan mağazalardan da bayan bot modellerini takip edebilir, ihtiyacımız ve zevkimize göre olanlarını taksit avantajları ile değerlendirebiliriz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Columbia
  • Harley Davidson
  • Markafoni.com
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları