Bayan Bot: Bayan Çizme - Bot Markaları ve Fiyatları

Bayan Bot: Bayan Çizme - Bot Markaları ve Fiyatları Galeri

Bayan bot ve çizmeler soğuk kış aylarında, karlı ve yağmurlu havalarda ayaklarımızı soğuktan koruyan önemli aksesuarlardır. Bayan bot ve çizmeler soğuktan koruma işlevi gördüğü kadar, aynı zamanda birbirinden şık ve alımlı modelleriyle şıklık katan aksesuarlardır. Günümüzde birçok marka birbirinden değişik modellerle ürün sunmaktadır. Bu modellerden abiye olan yüksek topuklu ve nispeten daha ince dokusu olan süet ve nubuk malzemeden yapılanları gece davetlerinde ve özel günlerde giymek yerinde olur. Az topuklu kalın dokulu olan modeller ise günlük olarak karlı ve rüzgarlı havalarda giyilebilir. Yağmur havalar için ise özellikle son yıllarda hayli gözde olan lastik yağmur çizmeleri kullanmak yerinde olacaktır.

Bayan Bot Modelleri, Markaları ve Fiyatları

Bayan Bot Modelleri, Markaları ve Fiyatları

Günümüzde bayan bot çeşitleri ve çizme modelleri üreten yerli ve yabancı birçok marka bulunmaktadır. Bu marakalardan bazıları Hotiç, Desa, Beta, Koton, Boyner, Dockers, Lacoste, Burberry, Ysl, Gucci, Pierre Cardin, Campers, Prada, Topshop, Mango, Zara, Vakko, Collezione, Beymen, Harvey Nichols, C&A, H&M, Kemal Tanca, Mudo, Yeşil Kundura, İnci, Derimod, Steve Madden, Nine West gibi markalardır. Özellikle dünyaca ünlü olan bazı modaevlerinin hazırladığı bot ve çizme kolleksiyonları binlerle ifade edilen, yüksek rakamlara satılmaktadır. Bu ürünler hayli yüksek fiyatlı olduğundan ancak alım gücü yüksek çok belirli bir kesim tarafından giyilebilmektedir. Bunun dışında birçok il ve ilçede mağazası bulunan, yerli ve yabancı ayakkabı firmalardan daha uygun fiyata ürün alınması mümkündür. Bayan bot fiyatları genel olarak 50 TL ile 300 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı bayan bot modelleri için deri kalitesi, abiye veya spor olması, marka, aksesuar kullanımı gibi nedenlere bağlı olarak değişmektedir. Çizme fiyatları ise genel itibatiyle 50-500 TL arasındadır. Bu fiyat aralığına da malzeme, aksesuar gibi birçok unsur etki etmektedir. Kullanılan malzeme fazlalığı nedeniyle kadın ayakkabılarına göre daha fiyatlı olan bot ve çizmeler indirimler ve çeşitli kampanyalar takip edilerek daha uygun fiyatlara alınabilir.

İnternet Üzerinden Bayan Bot Alışverişi

Bayanların ayak numaraları değişmediğinden ve abiye modeller dışında günlük modellerde yıldan yıla fazla değişim olmadığından bir sonraki kışa giymek üzere indirimden çeşitli bayan bot modelleri alarak bir sonraki seneye kullanmak mümkündür. Ekonomik ürün alımı için bir başka seçenek de internet üzerinden satış yapan çeşitli mağazalardan bayan bot çeşitleri satın almaktır. Bu anlamda satış yapan birçok online mağazadan ürün almak mümkündür. Bu mağazalar dönem dönem yaptıkları kampanyalar ve uygun ödeme seçenekleriyle son derece avantajlı fiyatlara ürün satmaktadır. Bu adreslerden bazıları: Gittigidiyor.com, Hepsiburada.com, 7/24 tıkla.com, Zizigo.com, Ayakkabı Dünyası, Trendyol, Vip Dükkan, Evoria, Migros, Topshop, Accessorize, Tergan, Arow, Hızlıal.com, Markafoni, Boyner gibi adreslerdir. Diğer saygın, yerli veya yabancı kaynaklı birçok internet adresinden çeşitli bayan bot modelleri satın almak mümkündür. Bu sitelerden ürün alırken mağazanın güvenilirliğine ve müşteri memnuniyeti kazanmış bir mağaza olup olmadığına mutlaka dikkat edilmelidir. Öte yandan ürün alımında gerekiyorsa mutlaka site yönetimine ürünle ilgili soru sorarak, soru işaretlerini giderdikten sonra ürün alımı yapılmalıdır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Markafoni.com
  • Evoria
  • MİGROS
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları