Bayan Ayakkabı: Bayan Ayakkabıda Uygun Fiyat ve İndirim

Bayan Ayakkabı:Bayan Ayakkabıda Uygun Fiyat ve İndirim Galeri

Ayakkabılar hemen hemen her kadının en sevdiği hatta vazgeçilmez gördüğü giyim aksesuarlarıdır. Bu talebin karşılığında arz olarak bayan ayakkabı üreten sanayii de çok gelişmiştir. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında birçok firma birbinden özel ve farklı modellerle piyasada rekabet etmektedir. Bundan yüzyıl kadar önce elle yapılan ve her kişiye özel hazırlanan "kundura" denilen ayakkabılar, günümüzde dokuma ve tekstil alanında meydana gelen gelişmeler neticesinde seri üretimin artmasına yol açmıştır. Artık günümüzde hanımların bayan ayakkabı numaraları neyse o numaraya uyan modellerden seçim yapabilmektedir.

Ayakkabı Fiyatları ve Alışveriş

Ayakkabı Fiyatları ve Alışveriş

Ayakkabı çoğu kadın için bir tutku olmakla birlikte bu zevk sonuç itibariyle maddi imkanlara dayalı olduğundan alışveriş yaparken aile bütçesini sarsmamak gerekir. Yoğun alışveriş neticesinde birçok sayıda ve modelde bayan ayakkabı alarak hem dolabımızı gereksiz şekilde doldurarak hem de maddi açıdan zor duruma düşerek çıkmaza girmemek gerekir. Bu nedenle ayakkabı alırken hem ihtiyacımızı karşılayacak modeller almaya, hem de ekonomik olmasına dikkat etmeliyiz. Piyasada birçok marka ve modelde bayan ayakkabı bulunmaktadır. Dolayısıyla maddi duruma ve zevke göre bayan ayakkabı için  birçok fiyat seçeneği mevcuttur. Geniş olan fiyat yelpazesi yaklaşık olarak 10 liradan 2 bin liraya; hatta daha da yukarılara kadar uzanmaktadır. Genellikle çok ünlü ve dünyaca tanınan bayan ayakkabı markalarının, tasarım şeklinde yapılan bayan ayakkabı, binlerle ifade edilen rakamlara satılmaktadır. Ancak bu ayakkabıları edinmek herkesin bütçesine uymadığından sayılı kişiler tarafından kullanılmaktadır. Günümüzde üretim yapan birçok marka arasında fiyat seçeneği genel olarak 50 liradan 250 liraya kadar uzanmaktadır. Ancak, özellikle indirim dönemlerinde, yarı fiyatına veya %70 - %80'lere varan indirimlerle bayan ayakkabı almak mümkündür. Bu markalara örnek olarak, Hotiç, İnci, Yeşil Kundura, Beta, Desa, Steve Madden, Matraş, Nursace, Mango ve Zara gibi markalar gösterilebilir.

İnternet Üzerinden Ayakkabı Alışverişi

Günümüzde dükkan dükkan gezerek alışveriş yapmak zaman aldığından eskisi kadar tercih edilmemektedir. Bu nedenle yaygın şekilde kullanılan internet üzerinden hizmet veren online mağazalardan bayan ayakkabı almak mümkün olmaktadır. Bu online mağazalardan arama yaparak tercih edilen ürünlerin çeşitli indirimlerle ve mağazalara özel bazı günlük veya haftalık kampanyalarla uygun fiyatlara almak da olası. İnternet üzerinden alışveriş yaparken, alışveriş yapılan mağazanın müşteri memnuniyeti kazanmış ve ürün garantili olmasına dikkat etmek gerekir. Bu nitelikte ürün satışı yapan online mağazalardan bazıları: Gittigidiyor.com, Hepsiburada.com, Zizigo, 1V1Y, Trendyol, Markafoni, Morhipo, Vipdükkan, Desa, Hotiç Online Mağazası, Deppo, Ayakkabı Dünyası ve Pabbuc.com gibi markalardır.

Alışveriş Esasları

İnternet üzerinden alım yapmadan önce beğendiğimiz ürünlerin ayak numaramıza uygun olup olmadığına bakmalı ve emin olmalıyız. Bu anlamda gerekirse site yönetimiyle temasa geçerek ürün hakkında soru sormamız da mümkündür. Aldığımız ürün elimize ulaştığı anda hemen kontrol ederek ürünün ayağımıza uyup uymadığına bakmalı, bir hatası olup olmadığını kontrol etmeliyiz. Bir hasar durumu varsa zaman kaybetmeden iadesi yapılmalıdır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Hotiç
  • Matraş
  • GittiGidiyor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları