Bavul Fiyatları: İndirimli Online Bavul Alışveriş Fiyatları

Bavullar Galeri

Seyahat ederken en çok kullandığımız ürünler tabi ki bavullardır. Kimimiz iş için kimimiz tatil için kimimiz de çok farklı nedenlerden dolayı seyahat ederiz. Eşyalarımızı, giysilerimizi ve ihtiyaçlarımızı koyduğumuz bu ürünleri seyahat ettiğimiz yerde kalacağımız süreye göre seçeriz. Bu ürünlerin küçük boylarından orta ve büyük boylarına kadar çeşitli modelleri satılmaktadır. Bu ürünleri; seyahat malzemeleri satan yerlerden, spor mağazalarından, isim yapmış büyük mağazalardan hatta bazı hipermarketlerden bile alamak mümkündür. Mağazalarda daha pahalı olan bu ürünleri internet üzerinden online satış sistemiyle almak zaman zaman daha da hesaplı olabilmektedir. Ayrıca kargo ile eve kadar teslim edilen ürünlerde seçenekler de oldukça geniştir.

Bavul Fiyatları ve Çeşitleri

Eskiden tek tip, klasik valizler kullanılırken, bugün birbirinden farklı renk renk satılan modelleri bulmak mümkündür. Bu ürünlerin; kumaş modelleri, plastik modelleri, yüzeyi daha sert metal modelleri gibi pek çok tarzı üretilmektedir. Farklı markaların modelleri renk renk, boy boy satılmaktadır. Firmalar ürünlerini küçük, orta ve büyük olarak sattıkları gibi takım olarak da satmaktadır. Ürünler arasında tekerlekli modeller olduğu gibi elde taşınanları da görmek mümkündür. Bazı modeller tek ya da çift tekerli bazıları da dört tekerlidir. Benetton, Beverly Hills Polo, Samsonite, Louis Vuittons, Pierre Cardin, David Jones ismini duyduğumuz markalar arasındadır. Bavul fiyatları da boyutlarına göre değişmektedir. Mesela, Pierre Cardin markasının ortaboy ürünleri yaklaşık 300 ile 500 TL arasındadır. Benetton markalı ürünleri ise, yaklaşık 100 TL'den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz. Bavul fiyatları set olarak satılan ürünlerde daha da yüksek olsa da küçük, orta ve büyük boyunu birlikte almak tabi ki daha da avantajlıdır. Ayrıca, ürünlerin maliyetleri tek tek hesaplandığında daha da uygun olmaktadır.

İndirimli Online Bavul Fiyatları

Çok çeşitli bavullar mağazalardan alınabildiği gibi online satış sitelerinden de alınabilmektedir. Hatta, mağazalarda daha pahalı satılan bazı modeller internet satış mağazalarında çok daha uygun olarak satılmaktadır. İnternette, hemen hemen her markanın ürünü bulunur. Hızlıal.com bavul çeşitlerini bulabileceğiniz sanal mağazalardan biridir. Sanal sitede, elektronik ürünlerin yanısıra; renk renk, desen desen seyahat çantaları da bulunmaktadır. Online satış sitesinde, Beverly Hills Polo Club ürünlerini görebilirsiniz. Ürünler hem set olarak hem de tek tek satılmaktadır. Tek ürünlerinde fiyatlar boyutuna göre yaklaşık 89 ile 170 TL arasında değişmektedir. Zidaya.com da bu ürünleri bulabileceğiniz sanal satış mağazalarındandır. Seyahat çantası başlığı adı altında çeşitli modeller yer almaktadır. Ürünler arasında; Benetton, Case Logic, Hummel gibi markaları görebilirsiniz. Sanal sitede, kargo ücreti de ödenmemektedir. Kredi kartlarına uygun seçenekler uygulanan sanal mağazada markaların çeşitli boyları da bulunmaktadır. Morhipo.com'da da Pierre Cardin, Polo gibi markaların ürünleri mevcuttur. Axess, Maximum, Bonus, World, Card Finans, Advantage kartlarına sekiz ile on arasında taksit seçenekleri de uygulanmaktadır. Sanal satış mağazasında kampanya dönemlerini takip ederseniz uygun fiyatlarla daha başka markaların seyahat çantalarını da satın alabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları