Bavul: Bütün İndirim Kampanyaları ve Uygun Fiyatlar Burada

Bavul: Bütün İndirim Kampanyaları ve Uygun Fiyatlar Burada Galeri

Bavul, uzun ya da kısa bir seyahat planlıyorsanız mutlaka almanız gereken, evde mevcutsa da özenle yerleştirmenizi bekleyen çok önemli bir eşyadır. Çok eskiden insanlar eşyalarını tahta sandıklara yükleyip yolculuk ederlerdi. Daha sonra bu sandıklar biraz küçülerek eski Türk filmlerinde sık sık gördüğümüz gibi tahta bavullara dönüştü. Dayanıklı bezden, hakiki deriden ve daha sonraları ise sentetik dayanıklı naylon kumaşlardan üretilmeye başlandı. Böylece bavullar hem hafifledi hem de daha çok eşyayı içine sığdırabilecek hale geldi. Ayrıca uçakta ya da otobüste bagajınızı çok kolay bulabilmeniz için çok farklı renklerde ve desenlerde tasarlanıp satılmaya başlandı.

Bir Seyahat Klasiği Olarak Bavul!

Günümüzde hafif ve dijital kilitleri sayesinde güvenli olanlarını bulmak mümkün. Yakın tarihlerde eklenen tekerlekleri ve istediğiniz boyutta uzayan teleskopik taşıma saplarıyla çok daha kullanışlı hale getirildiler. Ünlü firmalar her geçen gün geliştirdikleri modelleriyle piyasada boy göstermeye başladılar. Hatta ünlü markalar öyle bir hale getirdiler ki, bazı parçaları yerinden çıkarılıp el bagajı olarak kullanılabiliyor. Hanımlar düşünülerek, çıkarılıp makyaj ve el çantası olarak kullanılabilen modeller tasarlandı. Aynı zamanda iş seyahatleri için yanında laptop taşımak zorunda olanlar için fermuarlı ve gerektiğinde yerinden ayrılabilir bir bilgisayar çantası eklendi. Hatta pek çok normal ve file cepler, fermuarlı gözlerle, modaya uymayı seven stil sahibi bir insanın her zaman kullanabileceği ve her ihtiyacına yanıt verebilecek modeller geliştirildi. Bazı ünlü markaların üç hatta daha çok sayıda ve değişik boyutta ürettiği bavullarla yolculuk esnasında gerekli olan her türlü eşya hem kolay hem de güvenli bir şekilde taşınabilmektedir. Hem modayı yönlendirmek, hem de kullanım kolaylığı getirmesi açısından tasarımcıların geldiği bugünkü noktada hem şık hem de zarif bir şekilde yurtiçi ya da yurtdışı seyahatlerine çıkmak mümkün. Yolculuğunuzun süresi de çok önemlidir. Eğer çok kısa bir seyahate çıkıyorsanız küçük boy, daha uzun sürecekse orta boy, aylar sürecek çok daha uzun bir yolculuğa çıkacaksanız ise büyük boy, hatta tam bir bavul takımı kullanabilirsiniz. Uçakla yapılacak seyahatlerde size en gerekli olacak eşyalarınızı koyduğunuz küçük boyu yanınıza bagaj olarak alabilirsiniz.

Ünlü Markaların Bavulları ve Online Alışveriş

Yazın gelmesiyle birlikte tatil sezonu açıldı. Tatile gitmek için de en zorunlu malzeme tabii ki bir ya da ihtiyacınıza göre birkaç bavul! Evdekileri gözden geçirdiğinizde, hepsi eskimiş, kilidi bozulmuş ve özellikle de modası geçmiş ise yenilerini alma zamanı gelmiş ise o zaman HızlıAl, Zizigo ve Zidaya'da en uygun fiyatlarla bu ürünü bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan şık ve gösterişli Samsonite ve Eastpak gibi çok ünlü ve seçkin markaları satın alabilmek için izleyeceğiniz en iyi yollardan biri de Limango, Trendyol gibi özel alışveriş sitelerinin % 80’e varan indirim kampanyalarını takip etmek ve en uygun fiyatlarla almak olmalıdır. Böylece hem istediğiniz Samsonite ve Eastpak gibi elit bir ürüne sahip olacaksınız hem de bu iş için harcayacağınız paranın büyük bir kısmı cebinizde kalacak. Böylece tatilinizde kendinize ya da sevdikleriniz daha çok armağan alabileceksiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları