Bauhaus Ürünleri: Bauhaus Ürünleri İndirimlerle Online Alışverişte

Bauhaus Ürünlerinde Avantaj Galeri

Bauhaus 1960 yılında Almanya'nın Mannheim şehrinde, ilk sektörel marketini açtı. Böylelikle uzman satıcıların ürünlerini, tek bir çatıda birleştirerek, self servis yöntemiyle yeni bir alışveriş sistemini yarattı. Özgün dizaynı, sıcak atmosferi ve müşterilerinin aradığını kolaylıkla bulabilmelerini sağlayan reyonları ile Bauhaus, müşterilerine Avrupa çapında çok özel hizmetlerle alışveriş ortamı yaratmaktadır. Avrupa'da iki yüzü aşan şubeleriyle firma başarısını kanıtlamaktadır. Riske girmeden başarının gelmeyeceğini benimseyen marka, kurulduğu ilk günden itibaren bu anlayışla çalışmaktadır. O zamanlar yapı malzemesi ya da alet edevat satın almak isteyenler, bir dükkandan bir diğerine dolaşmak zorunda kalıyorlardı. Firma yarattığı yeni konsept ile insanlara tek çatı altında alışveriş imkanı sundu. Ardından oldukça fazla firma taklitçisi oldu, fakat Bauhaus ürünleri ile Avrupa'ya kendini kabul ettirmiştir. Başarısının sırrını, müşteri odaklı çalışmasına borçlu olan marka, geniş model yelpazesi ile hizmet vermektedir. Tüketicinin aradığı modelleri bulmasını kolay hale getiren sistemi ile dikkat çekmektedir. Marketlerinde atölyeler, ev ve bahçe için gereken tüm ihtiyaçları bulabilirsiniz. Çeşitlerinin güncelliğine önem veren marka 15 farklı reyonuyla hizmet veriyor. Yüz yirmi binden fazla çeşit yelpazesiyle, yüksek kalitede markaların malzemelerini satmakta ve ayrıca firmaların tüm yeniliklerini müşterilerine yansıtıyor. Bauhaus’taki ürünleri sadece Almanya'da değil, Avusturya, İsviçre, Türkiye, Hırvatistan, Slovenya, Finlandiya, Macaristan, Estonya, İzlanda, Çek Cumhuriyeti ve Norveç'te de yapı marketlerinde satılmaktadır.

Bauhaus Ürünlerindeki Kaliteli Modeller

Bauhaus ürünleri, 120 binden fazla çeşidi, titiz çalışmalar sonucunda belirlenmiştir. Marketlerinde, geniş seçeneklerin yanında, zanaatkar, kurumsal ve ticari müşterileri için profesyonel malzemeler bulunmaktadır. Reyonlarda müşterilerinin aradıklarını bulabilmelerini kolaylaştıran sistemiyle, seçkin markaları ve aradığınızı rahatlıkla bulabilir ve alışverişinizi yapabilirsiniz. Ahşap kesimleri ücretsiz yapılmakta olup, montajdan nakliye servisine, anahtar yapımından kiralık makine servisine kadar tüm hizmetler ayrıca verilmektedir. Markanın model çeşitleri arasında; yapı elemanları, otomobil aksesuarları, inşaat kimyasalları ve malzemeleri, banyo, seramik ve parke, ahşap, sıhhi tesisat, bahçe dünyası, halılar, duvar kağıtları, aydınlatmalar, boyalar, yapıştırıcılar, tüm el aletleri ve makineler bulunmaktadır. Ustalara yönelik ürünlerini cazip bir hizmet paketi olarak satmaktadırlar. Tüm reyonlarda birden fazla çalışan müşterilere hizmet etmektedir. Kalifiye elemanların, iyi yetiştirilmiş bir ekibin, önemini çok iyi bilen marka, başarının garantisinin iyi bir ekipten geçtiğini bilmekte ve uygulamaktadır. Bauhaus ürünlerini satacak elemanlarını sıkı bir denetimden geçirerek işe almaktadır. Müşterilerine ücretsiz nakliye hizmeti de sunan marka, geniş yükleme alanlarıyla hizmet veriyor. Büyük marketler her zaman müşteriyi çekmiştir. İnsanlar kısıtlı zamanlarında aradıkları her şeyi bir arada bulabilecekleri büyük marketleri seçmektedirler. Firma ev ve bahçe adına aradığı her şeyi bir arada bulabileceğiniz ve profesyonel hizmet kadrosuyla çalışan bir şirkettir. Ülkemizde de önemli bir yere sahip olan firma birçok ünlü markanın modellerini tüketicilerine sunmaktadır.

Yapı Marketlerindeki Online İndirimler

Bauhaus ürünlerini markanın online alışveriş sitesinden görebilir ve sipariş verebilirsiniz. Düşük fiyat garantisi veren markanın online alışveriş sitesi ve yapı marketlerinden, eviniz için ihtiyacınız olan her gereci ve aleti kolaylıkla ve uygun fiyatla satın alabilirsiniz. Online alışveriş sitesinden verilen her sipariş adrese kadar teslim edilmekte, belirli bir rakamın üstündeki teslimatlardan kargo ücreti alınmamaktadır. Plastik dolaplardan matkaplara kadar evin her ihtiyacını ve el aletlerini satın alabileceğiniz marka, kullanıcılarına en kaliteli tasarımları sunmaktadır. Marka sattığı mamulleri beğenmemeniz durumunda yedi gün içinde iade alma garantisi vermektedir. Ancak iade şartları yerine getirilmelidir. İlk şart, ambalajın bozulmamış olmasıdır. Bunun nedeni, beğenilmediği için iade edilen modelin yeniden satılabilir olmasıdır.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları