Baston Puset: Bebek Arabası ve Gereçlerin Online İndirimli Fiyatlar

Baston Puset: Bebek Arabası ve Gereçlerin Online İndirimli Fiyatlar Galeri

En değerliniz, bebeğinizin ev haricinde geçirdiği zamanının neredeyse tamamında içinde bulunacağı bebek arabaları hakkında araştırma yapmadınız mı? O halde bu yazı tam size göre. Bebek arabaları, diğer isimleri ile pusetler bebeğin doğumundan itibaren hemen hemen 5 yaşına kadar ihtiyaç duyulan araçlardır. Model ve çeşitleri her ihtiyacı karşılayacak derecede çoktur. Sadece oturmaya yarayan basit çeşitlerinden tutun da küçük bir beşik boyutlarında olan ve bebeğinizin konforu için her ayrıntının düşünüldüğü lüks modellere kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bu ürün çeşitliliği arasında hiç şüphesiz ki en kullanışlı modeller, kolay katlanabilir olmaları açısından baston pusetlerdir. Baston modellerin diğer bebek arabası çeşitlerine göre bir sürü avantajı bulunmaktadır. Bebek ihtiyaçları ve araç gereçleri sektöründe faaliyet gösteren birçok firma, baston puset üretimi yaparak en şık modellerini satışa sunmaktadır.

Baston Puset ve Puset Seçimi

En değerlinizi güvenle içine koyabileceğiniz bir bebek arabasını seçerken dikkat edilmesi gereken birtakım boktalar bulunmaktadır. Öncelikle seçilen ürünün iskelet sistemi sağlam ve dayanıklı olmalıdır. Bebeğin gelişim sürecinde ağırlaşan vücudunu, zorlanmadan ve güvenle taşımasını sağlayacak malzemeden yapılmış olmalıdır. Sap kısımlarının yüksekliğinin ayarlanabilir olması, arabayı yöneten ebeveynin rahatlığı açısından önemlidir. Ayrıca tutma yerlerinde kullanılmış olan yumuşak dolgu malzemesi de yine bebek arabasını ittiren kişinin el rahatlığı açısından önem taşımaktadır. Pusette kullanılan kumaş cinsinin bebeği terletmeyecek malzemeden olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca yine kullanılan kumaşın su geçirmez ve yanmaz özelliklerde olması alınabilecek güvenlik önlemlerini artırmış olacaktır. Baston pusetler, yolculukta, arabada, otobüslerde, misafirliklerde büyük kolaylık sağlamaktadır. Katlanabilir ve kolay taşınabilir oluşu, yer tasarrufuna ve kolay muhafaza etmeye olanak tanımaktadır. Yalnız bu tip pusetlerin birçok modeli yenidoğan bebekler için pek de uygun değillerdir. Geneli yatar pozisyona getirilemediği için, henüz oturma kabiliyeti gelişmemiş olan bebekler için sağlıklı olmayacaktır. Ancak sehayat seti halinde satılan katlanabilir bastonlar bu gibi durumlarda da kullanılabilmektedir. Son yıllarda, baston modeller sayesinde ebeveynler havaalanlarında da rahat rahat dolaşabilmektedir. Bu tip bebek arabalarının uçağın kapısına kadar getirilerek uçuş görevlilerine teslim edilmesine, inerken tekrar kapıda alınarak bagaj alımına kadar bebeğinizi içinde taşımanıza izin verilmektedir.

Online Alışveriş İmkanları

Diğer her üründe olduğu gibi, bebek arabaları seçiminde de online alışveriş sitelerinden faydalanmak mümkündür. Kraft, Chicco, Pierrie Cardin, Babymax, Baby 2 go, Maclaren, Cybex, Sunny Baby, Mamas&Papas, Maxy-Cosi, Quinny ve daha birçok markaya bir tıkla, evinizde bilgisayarınızın başından sahip olabilirsiniz. E-bebek, bebefix, minikbaby, aktifbebek gibi alışveriş siteleri birbirinden kaliteli ürünlerin sergilendiği sanal platformalardan sadece birkaçıdır. Bu sitelerin kullanıcılarına, kredi kartına taksit imkanı ve ücretsiz kargo gibi imkanları da bulunmaktadır. Bunların dışında birer özel alışveriş klübü olan Unnado, Şehirfırsatı, Trendyol, Markafoni, Limango, 1v1y gibi online alışveriş siteleri de dünyaca ünlü markaların ürünlerine %80'e varan indirimli fiyatlar ile sahip olmanızı sağlamaktadır. Bu siteler basit birer üyelik gerektirmektedir. Üye olunduktan sonra her gün yenileri eklenen kampanyalar e-mail adresinize gönderilerek haberdar olmanız sağlanmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Unnado
  • E-Bebek
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları