Barbie Bebek: Oyuncaklar, Giysileri ve Online Kampanya Fiyatları

Barbie Bebek: Oyuncaklar, Giysileri ve Online Kampanya Fiyatları Galeri

Geçmişten günümüze kadar değerini ve popülaritesini kaybetmeyen oyuncakların başında Barbie bebek gelmektedir. Bir anne, kızının hangi oyuncaklarla oynamayı daha çok sevdiğini fark etmiş ve bu doğrultuda çalışmalar yaparak küçük kızının sevebileceği bir oyuncak tasarlamıştır. Kıyafet tasarımlarına kadar her detayı düşünen anne daha sonra oyuncağı bir oyuncak firmasına götürmüş ilk seferde kabul edilmeyen oyuncak, ikinci kez yapılan görüşme ile kabul edilmiş ve piyasaya sunulmuştur. Piyasaya çıktığı ilk günden itibaren çocukların yoğun ilgisini çeken bu güzel oyuncak günümüzde de küçük kızların en yakın arkadaşı olmayı sürdürmektedir. Uzun bakımlı saçları, renkli büyük gözleri, manken görünümümdeki fiziksel özellikleri ve moda ile doğru orantılı olarak gelişen kıyafetleri ile Barbie, kendini her gün biraz daha değiştirmekte ve yenilemektedir. Günümüz teknoloji koşulları ile çizgi filmleri çekilen, yatak örtüleri, çantaları, giysileri gibi birçok ek alanda üretime ilham olan oyuncak aynı zamanda adını dünyanın her yerinde duyurmuştur ve duyurmaya devam etmektedir.

Barbie Bebek Oyuncakları

Barbie Bebek Oyuncakları

İlginin artması ile Barbie çeşitlenmiş ve sunduğu seçenekleri arttırmıştır. Çeşitli saç renkleri arasında sarı renk saçı olan bebekler diğerlerinden daha çok ilgi görmektedir. Spor kıyafetler giyerek bisiklet kullanan oyuncağın, kabarık abiye elbiseler giyerek partiye giden modellerine kadar birçok seçeneği bulunmaktadır. Bu güzel oyuncağa ek olarak oyunda kullanılması hazırlanan bir de bebek evi bulunmaktadır. Oyuncağın tabiatına uygun olarak dekorasyonunda pembe renklerin yoğun olarak kullanıldığı oyuncak evin içinde bir evin içinde olması gereken her ayrıntı düşünülmüştür. İçinde dekorasyon değişikliği yaparken çocukların zevkini geliştirecek olan bu oyuncak aynı zamanlarda onlara düzenli olmayı da öğretecektir. Banyosu, yatak odası, salonu ve mutfağı gibi bölümleri bulunan evde çocukları için oldukça güzel bir oyun alanı olmaktadır. Çocuklar Bebek evi ile mutfakta yemek yapabilir, yatak odasında giyinip, makyaj yaparak hazırlanabilir, salonda diğer oyuncaklarını misafir edebilirler. Oyun evi bütün olarak satıldığı gibi çeşitli odalar ile ilgili bölümler parça olarak da satılmaktadır. Ancak oyuncak seçiminde yaşın önemi unutulmamalıdır. Küçük çocuklar oyuncak evin içindeki parçaları yutabileceği için bu ayrımı yapabilecek çocuklar için satın alınmalıdır. Seçenekler ev ile sınırlı değildir. Barbie bebek çeşitli meslek dalları ile de piyasaya sürülmüştür. Doktor, aşçı gibi meslek dallarına uyarlanarak satışa sunulan oyuncak çocuklara bir mesleği sevdirmek için de önemli olabilir. Bisikleti, arabası ve atı olan oyuncak yardımı ile çocuğunuzla oynayıp iletişimizi arttırabilirsiniz. Prenses, denizkızı gibi çeşitleri de olan Barbie’nin arkadaşı Ken de alışverişler de unutulmamalıdır.

Online Kampanya Fiyatları

Bir çok oyuncakçının raflarında bulabileceğiniz Barbie bebek teknolojinin gelişmesi ile online mağazalardaki yerini de almıştır. Birçok ürün arasından seçim yaparken fiyat araştırmasını da kolaylıkla yapabilir en uygun oyuncağı en hızlı şekilde satın alabilirsiniz. Bunun için yağmanız gereken sadece beğendiğiniz oyuncağı seçmek ve alışveriş sepetinize sürüklemek olacaktır. Alışveriş sitelerin yapmış olduğu kampanyalar ise birçok açıdan kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Aşağı yukarı 15 TL ile 399 TL arasında değişen fiyatlar kampanya ya da satışın olduğu mağazaya göre değişiklik göstermektedir. Online alışveriş yapılabilecek yerlerden bazıları şöyle; Toyzz Shop, Oyuncak Denizi ve Hediye Fabrikası.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Oyuncak Denizi
  • Toyzz Shop
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları