Bambi Ayakkabı Modelleri: Yaz ve Kış Sezonu, Online Kampanya Fiyatları

Bambi Ayakkabı Modelleri: Yaz ve Kış Sezonu, Online Kampanya Fiyatları Galeri

Bambi ayakkabı markası, yıllardır ticari hayatına devam eden, köklü bir markadır. Uzun yıllardır sektörde varlığını sürdüren marka, yüzde yüz yerli malı olarak, sadece yurt içinde değil, yurt dışında da tanına bir firmadır. Firmanın yurdumuzda birçok ilde satış şubeleri bulunmaktadır. Her sezon yeni ürün koleksiyonu hazırlayan marka seçkin ve kaliteli ürünleriyle dikkat çekmektedir.

Bambi Ayakkabı Modelleri, Yaz ve Kış Sezonu

Bambi Ayakkabı Modelleri, Yaz ve Kış Sezonu

Bambi markası, ticari hayatına 1960 lı yılların ilk yarısında Beyoğlu'nda açılan küçük bir satış mağazasıyla başlamıştır. Altmışlı yılların ilk çeyreğinde başka marka ürünlerini satan marka, kendini geliştirerek, 1966 dan sonra firma kendi ürün imalatına başlamıştır. Bu tarihten sonra, firma kendini sürekli geliştirerek ürün koleksiyonlarına başlamıştır. Yıllar içinde başarı çizgisini g,derek artıran firma, birçok yerde satış şubesi ve satış temsilcilikleri kurmuştur. Günümüzde altmışın üzerinde satış şubesiyle gelişmiş bir ürün satış ağına sahiptir. Markada genel olarak bay ve bayan terlikleri, bayan ayakkabı ve çantalar, çizme, bot gibi birçok ürünün üretimi yapılmaktadır. Marka aynı zamanda, Mou, Rubber Duck, Break and Walk, Harley Davidson, Cat gibi dünyaca ünlü markaların satış temsilciliğini yaptığından, mağazalarında bu ürünlerin satışını da yapmaktadır. Marka modelleri, kaliteli ve şık tasarımlardır. Her sezon yeni bir ürün koleksiyonu hazırlayan marka, ürün yelpazesinde sezonun moda renk ve desenlerine de yer vermektedir. Kış koleksiyonlarında daha çok kışa uygun renklerden ve özgün çizgilerden oluşan bot veya çizme tarzı modeller ağırlıkta olurken, yazlık modellerde ise, daha canlı ve yaz günlerine yakışan neşeli renkler dikkat çekmektedir.

Bambi Ayakkabı Modelleri, Online Kampanya Fiyatları

Bambi Ayakkabı Modelleri, Online Kampanya Fiyatları

Bambi, 2012 ilkbahar ve yaz dönemine de son derece dikkat çekici ve şık bir koleksiyon hazırlmaıştır. Koleksiyonun abiye modelleri topuklu ve şık ayakkabılardan oluşmaktadır. Taşlı modeller dikkat çekmektedir. Ayrıca ürünlerde renkli çiçek motifleri ve çiçek aksesuarlar da kullanılmıştır. Günlük modellerde düz veya dolgu tabanlar daha fazla kullanılmıştır. Modellerde yaz günlerinin canlılığına yakışan rengarenk babetler ve düz sandaletler dikkat çekmektedir. Özellikle yaz günlerinde tatil mekanlarında veya iş ortamında rahatça giyilecek modeller hanımlar tarafından beğenilerek tercih edilecektir. Markanın kapsamlı bir esb sitesi bulunmaktadır. İnternet adresinde ürünler hakkında inceleme yapılarak online olarak alışveriş yapma imkanı da bulunmaktadır. Ayrıca, marka ürünlerini diğer online mağazalardan da ekonomik rakamlara almak mümkündür. Trendyol, Markafoni ve Zizigo gibi online mağazalar Bambi Ayakkabı modelleri satışı yapan sanal mağazalardır. Ürün rakamları yaklaşık olarak 40,00 TL ile 200,00 TL arasında değişmekle birlikte, sezon başları ve sonları ile dönem içinde zaman zaman yapılan indirimlerle ürün fiyatları çok daha indirimli hale gelmektedir. Genel olarak online mağazalar piyasa rakamlarının da altında satış yaptığından internet yoluyla ekonomik alışveriş yapmak mümkündür. Markanın rengarenk ve zevkli kolekaiyonundan ürün alarak cıvıl cıvıl bir yaz geçirmek hem şıklığı yakalamızı sağlayacak hem de bizleri mutlu edecektir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Harley Davidson
  • Markafoni.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları