Bahçe: Bahçe Düzenleme ve Uygun Fiyatlı Bahçe Dekorları

Bahçe: Bahçe Düzenleme ve Uygun Fiyatlı Bahçe Dekorları Galeri

Dekorasyon bir mekanın mimarisi ve kullanımı göz önüne alınarak çeşitli ürünler ile tasarım, estetik ve uyumun ön planda olması kaydı ile bir yerleşim planı çıkarılmasıdır ve kabaca mekan düzenlemedir. Ev dekorasyonu her zaman yapılabilir bir işlemdir, fakat bahçe gibi dış mekanların dekorasyonu özellikle yaz mevsiminin gelmesi ile daha çok önem kazanıyor. Sıcak havaların gelmesi ile konukların ağırlanması ve akşam yemekleri için dış mekanların kullanılması söz konusudur ve bu durum dış mekanların dekorasyonunu zorunlu bir hale getiriyor ki sadece konuklar için değil normal zamanlar için dekorasyon daima daha estetik ve şık bir görüntü yakalamayı sağlar. Çiçekler, heykeller, şezlonglar, salıncak ve hamaklar, aydınlatma elemanları, çeşmeler, küçük saksılar, hayvan figürleri, tenteler, süs havuzları, ahşap el arabaları, mobilyalar, saksılar, arkatlar ve farklı şekillerde tasarlanmış olan çadırlar en önemli dekorasyon ürünleridir. Bu dekorasyon ürünlerini bulabileceğiniz online alıveriş sitelerinin başlıcaları Evmanya ve Evimister'dir.

Bahçe Dekorasyon Ürünleri

Bahçe Dekorasyon Ürünleri

Bahçe dekorasyon ürünlerini çiçekler, heykeller, aydınlatma ürünleri, mobilya modelleri, şezlonglar, salıncak ve hamaklar, çeşmeler, tenteler, süs havuzları, ahşap el arabaları, küçük saksılar, hayvan figürleri, yemek grupları, masa ve sandalye gibi mobilyalar, saksılar, arkatlar ve farklı şekillerde tasarlanmış olan çadırlar, minderler, dekoratif bariyerler, banklar, posta kutuları, çöp kutuları ve dekoratif yapma çiçekler olarak sıralayabiliriz. Bahçe dekorasyonu için, ortama daha farklı bir hava katması açısından, uygun bir duvara etrafını yapma çiçekler ile süslenmiş bir ayna asmanız önerilir.

Uygun Fiyatlı Bahçe Dekorları ve Alışveriş Siteleri

En uygun fiyatlar ile bahçe dekorasyon ürünlerini bulabileceğiniz online alıveriş mağazalarının başlıcaları Evmanya ve Evimister'dir. Ayrıca uygun fiyatlı bahçe dekorları için Markapon'da eski fiyatı 990,00 TL olan mobilyaları 575,00 TL'den satın alabilirsiniz. Gittigidiyor.com'da çardakların fiyatları 59,90 TL'den başlıyor ve 34,90 TL' ye dekoratif aydınlatma ürünü bulabilirsiniz. Tepehome'da uygun fiyatlara mobilyalar ve seramik dekorasyon ürünlerini inceleme şansınız var ve Tekzen'de ise 49,00 TL'ye süs havuzu, 125,00 TL'den başlayan çeşme modelleri ve süsler ile diğer ürünleri bulabilirsiniz.

Bahçe Düzenleme

Kış boyunca ilgilenmediğiniz bahçeniz çok karışık bir hal almışsa, hemen paniklemeyin çünkü pratik birkaç dokunuş ve dekorasyon ürünleri ile kolaylıkla bahçenizi güzelleştirmeniz mümkün. Saksıları yenileri ile değiştirerek yenilik yapabilirsiniz. Mobilyalar yıpranmış ise yenileri için online mobilyaları incelemeniz önerilir. Örneğin yazın bahçe keyfini Wood Land mobilyaları ile çıkarabilirsiniz zira bahçenizi modern ve şık gösterecek çok güzel ve kullanışlı tasarımları bulunuyor. Natura Garden, Keyf Garden ve Rivelli bahçe mobilyaları tasarlayan markalardan bazılarıdır. Mobilya olarak köşe takımları dekorasyon için güzel bir seçimdir. Hem kalabalık akşam yemekleri için hem de rahat bir şekilde ayaklarınızı uzatıp, derginizi keyifle okumanızı sağlayacak köşe takımlarının farklı renk ve kumaşlardan üretilmiş onlarca modeli bulunuyor. Bitkilerin budama işlemi ile ölü bitkilerden kurtulmuş olacaksınız ve başlangıçta bu işlem bile bahçenin düzenli görünmesine yardımcı olacaktır. Dekorasyon için en önemli ürünlerden biri olan tente seçimini doğru yaparsanız güneşin rahatsız edici ışığından korunmuş olursunuz. Eski model tenteler hem bütün balkonu kaplıyor hem de farklı yönlere çevirme şansınız yok. Eğer kullandığınız tente eski bir model ise yeni nesil mafsallı tenteleri incelemeniz önerilir. Mafsallı tente modellerinin çevirme kolu bulunuyor ve bu kol yardımı ile tenteyi güneş ışığının geldiği yöne doğru çevirebiliyorsunuz. Bu akıllı tente modellerini güneş ışığından, yağmur ve rüzgardan korunmak için kullanabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • GittiGidiyor
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları