Aziz Bebe: Bebek Tekstili ve Giyimi İndirimli Fiyatlarla Online Alışta

aziz bebe logo Galeri

Bebeklerimiz için her şeyin en iyisini isteriz. Bebek kendini savunamaz, taleplerini iletemez. Bu yüzden ailesi ve en çok da annesi onun yerine onun iyiliği için doğru kararları vermek zorundadır. Dünyaya gelen bu küçük insan çok özel gereksinimlere ihtiyaç duyar. En büyük gıdası kuşkusuz sevgidir. Ancak karnını doyurma konusunda da özel ihtimam bekler. Henüz moda anlayışı gelişmemiş olsa da annesi onun yerine şirinliğini iyice ortaya çıkaracak kıyafetleri seçme konusunda canla başla çalışır. Aslında kıyafetlerin ciciliği işin eğlenceli kısmıdır, en önemli olan özellik ise kullanılan kumaşların yapısıdır. Hassas cildine temas edecek giysiler kanserojen ve nikel içermeyen zararsız hammadelerden imal edilmelidirler. Kullanılan akseuarlar da miniklerin güvenliğini tehlikeye atmayacak şekilde eklenmelidir. Yüzde yüz Türk markası olan Aziz bebe sizlere bu garantiyi sunan bir isim. Sağlığı tehtit etmeyen ve aynı zamanda günün modasını takip etmekten de geri kalmayan tasarımları ile miniklerin severek giydiği ve annelerin gönül rahatlığı ile satın aldığı koleksiyonlara imza atmaktadır.

Yüzde Yüz Türk Markası Aziz Bebe Çocuk Şıklığının Adresi

Yüzde Yüz Türk Markası Aziz Bebe Çocuk Şıklığının Adresi

Aziz bebe ve çocuk firması bin dokuz yüz seksen dört yılında kurulmuştur. Bugün geldiği noktada ise sadece yurt içinde değil Rusya başta olmak üzere Romanya, Ukrayna, Azerbaycan, İsviçre, Cezayir, İsrail ve İranın'da aralarında bulunduğu pek çok ülkede çocuk modasının öncülüğünü yapmaktadır. Çoğunlukla sıfır ve altı yaş arası çocuk giysileri üreten Aziz bebenin ülke içinde otuza yakın konsept mağazası bulunmaktadır. Son teknolojiye sahip makinalar kullanılarak üretim yapılan tesisleri sekiz bin metrekarelik bir kapalı alana sahiptir. Yeni doğan ve iki yaşına kadar olan bebekler için dokuma ve örme ürünler annelerin gözdesi haline gelmiştir. Günlük rutinde kullanılacak giysilerin yanında üç ve on iki yaş arasındaki çocuklara hitap eden şık bir koleksiyon da sunan marka, sadece Türk çocuklarını değil dünya çocuklarını da giydirmenin gururunu yaşamaktadır. Markanın ürünleri kız çocuk, erkek çocuk, kız ve erkek bebek ve yeni doğan şeklinde kategorilere ayrılır. Ayrıca tüm bu başlıkların kendi içlerinde alt kategorileri vardır. Örneğin yeni doğan başlığı altında alt açma, çorap setleri, zıbın, havlu, şapka ve tulum gibi ürünler bulunur. Erkek ve kız çocukları için ise eşofman ve pijama takımları, mevsimlik sweatler, gömlek, salopet ve pantolonlar satışa sunulmaktadır. Ayrıca triko kazak ve hırkalar miniklerin kışı sıcacık geçirmesine yardımcı olacaktır.

Miniklerin Tekstil Ve Giyim Alışverişlerinde Online İndirimler

Aziz bebe'nin ülke içinde birçok ilde mağazası ve satış noktası bulunmaktadır. Ayrıca internet üzerinden de ürün siparişi yapabilirsiniz. azizbebe.com.tr adresinde son koleksiyonları inceleyebilir ve online alışveriş yapabilirsiniz. Online internet adreslerinde de markanın giyim, battaniye gibi ürünleri oldukça cazip fiyat etiketleri ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca bu sitelerden yapacağınız ve makul bir miktarı geçen alışverişlerinizde kargo bedeli ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Bebe
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları