Ayyıldız Mayo Modelleri: Yeni Sezon Ürünlerde İndirimli Fiyatlar

Ayyıldız Mayo Modelleri: Yeni Sezon Ürünlerde İndirimli Fiyatlar Galeri

Türkiye'de tam 54 yıldır Ayyıldız önderliğinde başlayan mayo, bikini ve iç çamaşırı sektörü çok hızlı bir şekilde büyüyerek emin adımlar ile günümüze gelmiştir. Marka şuanda dünya iç çamaşır ve bikini modasının çizgisini belirleyen bir konuma ulaşmıştır. Devamlı olarak gelişmekte olan firma prensipleri ve titiz çalışmaları ile bu sektördeki liderliğine devam etmektedir. Ürettiği son moda tarzları ve modelleri ile dünya standartlarına ulaşmak için devam ettirdiği çalışmalar neticesinde uluslararası başarıya ulaşmıştır. Gün geçtikçe büyümeye devam eden firma pazarlama ağı bulunan ve sürekli gelişmekte olan mağazacılık anlayışı ve tecrübelerinin firmaya kazandırdığı yüksek kalite, rahatlık ve modellerin ön planda tutulduğu özgün tasarım ve stillerini taşıyan ürünleri ile tüm dünya bayanlarının vazgeçilmez tercihi haline gelmiştir.

Kalitede Öncü Ayyıldız

Tam 54 senedir dinmek bilmeyen ilk günkü heyecanının firmaya kattığı sonsuz yaratıcılık ve günümüzün en yüksek ve en son teknolojik araç ve gereçleri ile donatılmış tesislerinde büyük bir özen ve titizlikle yapılmakta olan ürünlerini tüm müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Firma iç çamaşır giyimi, mayo ve bikini sektöründe Türkiye'de büyük bir pazara sahip kaliteli ürünleri ile Türkiye'nin ve tüm dünyadaki bir çok ünlü marka ve firmaların dikkatini çekmiştir. Tüm dünyanın lider marka ve firmalarını bayanların beğenisine sunma özverisi ile daha çok gelişmiş ve bu firmalar zamanla büyük ölçülerde satış hacmine ulaşmıştır. İlk yıllarda sürekli olarak toptan satış yapan firma son 10 sene içerisinde devamlı olarak kararlı ve emin adımlar ile gelişen mağaza zincirleri ile Türkiye'de perakende olarak satışta yerini almıştır. Günümüz moda dünyasında en son stiller ve yeni nesil tarz ürünler satışa sunulmaktadır. Ayyıldız firmasının mağazaları dünyanın önde gelen ve alanında lider konumdaki firmalar için adeta bir örnek olmaktadır. Firmada günümüzde After Eden, Parah, Sisters, Ed Hardy, Platino ve Liz gibi bir çok kaliteli ve ünlü firmanın ürünlerini müşterilerilerinin beğenisine sunmaktadır. Firma ayrıca günümüzde İç giyim, dış giyim ve ev giyimi gibi bir çok ürünleri ile ortaya çıkartığı farklılığını her zaman ortaya koymaktadır ve tam 54 yıllık iş tecrübesini tüm ürünlerinde göstermektedir.

Mağazalar ve Online Fırsatlar

Ayyıldız firmasının mağazaları genellikle tatil ve turistlik bölgelerde bulunmaktadır. Bir çeşit satış stratejisi olan bu yöntem ile firma ürünlerinin satışını daha kolay ve daha hızlı hale getirmektedir. Her yıl Türkiye'nin çeşitli tatil ve turistlik yerlerine gelen bayan turistler böylece firmanın ürünlerine daha kolay ulaşabilmektedirler. Günümüzde online alışveriş sitelerinden Ayyıldız mayo modellerinin yüzlerce çeşit ve farklı ürünlerine en uygun ve indirimli fiyatlarla ulaşabilmek mümkündür. Firmanın en gözde ürünlerine ve 2012 sezonu koleksiyonuna internete özel kampanya ve indirimli fiyatlarla ulaşabilmek için Sahibinden.com ve Ayyildiz.com.tr gibi online alışveriş sitelerinden temin etmek çok kolay olmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Ayyıldız
  • Sahibinden.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları