Ayyıldız Mayo: Mayo ve Bikinilerde %70'e Varan İndirimler

Ayyıldız Mayo: Mayo ve Bikinilerde %70'e Varan İndirimler Galeri

Ayyıldız mayo firması yurdumuzun önde gelen tekstil firmalarından biridir. Yaratıcılığı ve kaliteli ürünleriyle deniz ürünleri sektörünün önde gelen ve sektöre katkıda bulunan markalardan biri olan firma hemen hemen herkesin bildiği önemli bir giyim markasıdır. Ayyıldız mayo firması başta mayo ve bikini olmak üzere deniz kıyafetleri ve deniz aksesuarları hazırlamaktadır. Bunların yanısıra firma kadın ve erkek iç çamaşırı, atlet, geceliki sabahlık koleksiyonları, eşofman gibi ev kıyafetleri, çeşitli spor kıyafetler, çocuk mayosu ve kıyafetleri hazırlamaktadır. Firma her sezon ünlü mankenlerle hazırladığı reklam kampanyalarıyla büyük ilgi çekmektedir. Birbirinden güzel modellerle tanıtılan kaliteli Ayyıldız Mayo koleksiyonu özellikle genç nesil arasında çok sevilmektedir.

Ayyıldız Mayo Markası Koleksiyonları

<a href='http://www.indirimlr.com/satici/ayyildiz/' target='_blank'>Ayyıldız Mayo Markası Koleksiyonları</a>

Ayyıldız mayo Markası yaklaşık olarak 50 yıldır tekstil sektöründe var olan bir şirkettir. Marka iç çamaşırı ve mayo üretimi konusunda kurulduğu yıldan bu yana kendiini geliştirerek yenilenmiştir. Her sene sezonun moda renkleri ve modelleri dikkate alınarak seçkin bir koleksiyon hazırlanmaktadır. Koleksiyon A'dan Z'ye deniz kıyafetleri, ev giyimi ve diğer alanlarda her sezon yenilenmektedir. Markanın yurt içinde özellikle İstanbul, İzmir, Bodrum, Antalya, Alanya, Marmaris gibi tatil yörelerinde satış noktaları ve satış şubeleri bulunmaktadır. Marka dünya çapında tanınan bir firmadır. Parah, Ed Hardy, Sisters, After Eden, Liz, Platino adlı önemli giyim firmalarının yurt çapında satış temsilciliğini yapmaktadır. Bu sezon marka koleksiyonlarında canlı renkler dikkat çekmektedir. Sarı, mavi, yeşil, pembe, fuşya renklerinin canlı tonları dikkat çekmektedir. Mayo ve bikini koleksiyonlarının yanında tam bir takım olarak alınacak ve bütün yaz rahatlıkla kullanılabilecek çanta, pareo, etek, şort, plaj çantası, plaj şapkası gibi deniz aksesuarları da mevcuttur.

Ayyıldız Mayo Ürünleri Alışverişi, Yeni Sezon İndirimleri

Ayyıldız mayo firması sezon başlarında belirli bir süre satış noktalarında önemli kampanyalar ve indirimler uygulamaktadır. Sezon başı yaşadığımız ve yaz aylarının yavaş yavaş yaklaşıtğı şu günlerde firmanın satış şubelerine gitmekte fayda bulunmaktadır. Bu anlamda hem yeni sezon koleksiyonları incelemek, hem de yaz ayları gelmeden ekonomik fiyatlara ürün almak mümkündür. Ayyıldız mayo ürünleri ve yeni sezon koleksiyonları için bilgi almanın bir önemli yolu da firmanın resmi online sitesini ziyaret etmektir. Marka kendi online sitesinde koleksiyonunu ayrıntılı olarak tanıtmaktadır. Öte yandan, bu sitenin bir başka özelliği de online satış imkanının olmasıdır. Oldukça uygun fiyatlara online ürün satışı yapılan sitede yeni sezon ürünlerini edinme imkanı bulunmaktadır. Özellikle son dönemde oldukça moda olan ve "mix and match" denilen, tek tek satılan bikini modelleri oldukça ekonomik rakamlara alınabilir. Gerek mayo ve bikini modellerinde, erkek ve çocuk mayolarında, gerekse ev kıyafetlerinde ve daha birçok üründe yüzde yetmişlere, seksenlere varan indirimlerle ürün satışı yapılmaktadır. Bu online mağazadan ekonomik fiyatlara tüm ailemiz için alışveriş yapmak olasıdır. Bu nedenle Ayyıldız mayo firmasının resmi internet adresini incelemekte fayda bulunmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Ayyıldız
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları