Ayna: Ayna Çeşitleri ve Dekoratif Ayna Modelleri En Uygun Fiyata

Ayna: Ayna Çeşitleri ve Dekoratif Ayna Modelleri En Uygun Fiyata Galeri

Hem dekorasyon hem de kişisel görünüm için faydalandığımız aynalar evlerin yanı sıra, dikiz aynası olarak otomobillerin içerisinde, alışveriş merkezlerinde, kuaför salonlarında ve buna benzer birçok farklı mekan da kullanılmaktadır. İlk kez Fenikeliler bulmuştur, ancak 13. yüzyıldan itibaren yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır ve günümüzdeki şeklini alıncaya dek birçok aşamadan geçen bu objeyi, modern hali ile ilk kez tasarlayan Bloch, düz camı altın ya da gümüş folyolar ile kaplayarak dizayn etmiştir.

Ayna Çeşitleri ve Dekoratif Modeller

Ayna Çeşitleri ve Dekoratif Modeller

Ev dekorasyonunda farklı bir hava yaratmak ve daha modern bir görüntü için küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Son yılların trendi haline gelen sticker aynalar, İstanbul, İzmir ve Konya gibi şehir silüetli, hayvan ve çiçek silüetli modeller, banyo küveti ve ördek şeklinde tasarlanmış banyolara özel ürünler, üçgen, daire şeklinde modeller, kare ve dairesel ürünler daha çok 2 ya da 5 parçadan oluşuyor ve özellikle dar mekanları daha geniş ve aydınlık göstermek adına doğru bir seçim olacaktır. Çocuk odası için farklı bir dekorasyon ürünü olan bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz çünkü kırılmaz özelliklere sahiptir. Çocuk odaları için; şato figürlü dekoratif ürünler, yıldızlar ve gökyüzü temalı ürünler, sallanan at şeklinde tasarlanmış modeller, basketbol ve futbol topu olarak hazırlanmış modeller, fil, panda ve kurbağa gibi hayvan şekillerinde, masal kahramanları ve oyuncaklar gibi birçok farklı tasarımı ile onlarca ürün bulunmaktadır. Deniz canlıları olarak tasarlanmış modelleri mutfak, banyo ve balkon gibi mekanlar için kullanmak mümkün. Ayrıca, yatak odaları için yıldız dekoratif ürünler, kalp ve yaprak dekoratif ürünlerin yanı sıra, özel dizayn edilmiş boy aynaları bulunuyor. Bu ürünleri aynasız gardrop kapakları veya giriş, antre gibi yerler için kullanabilirsiniz. Salonlar için; 8-9 parçadan oluşan kalp figürlü modeller, 5 ya da daha fazla parçadan oluşan daire şeklinde ahşap çerçeveli modeller, 70-80 parçadan oluşan samanyolu modelleri salona farklı ve modern bir hava katacaktır. Kedi ve akvaryum tasarımlı modeller, gül dekorlu büyük modeller, çakıl taşlı ve simetrik kesim modeller, gitar, balerin, piyano ve nota gibi müzik temalı ürünler özellikle eğlence mekanları ve müzik kursları için tercih edilebilir. Birbirinden şık ve eğlenceli tasarımların yer aldığı mutfak grubuna özel, elma, armut gibi meyveler şeklinde, çatal, kaşık ve bardak gibi mutfak gereçleri olarak tasarlanmış ürünler bulabilirsiniz. Özel dizaynı ve asimetrik kesimi ile dikiş makinesi, kadın silüetli, sarmaşıklar, özgürlük anıtı gibi modellerin bulunduğu özel tasarımlı dekoratif modellerin yanı sıra kişiye özel siparişler hazırlatmak da mümkün.

En Uygun Fiyata Ayna Modelleri ve Online Alışveriş

En uygun fiyata ayna modellerini; zarif modellerin ön plana çıktığı Dekoreko, Evmanya ve Evimister online alışveriş mağazalarında bulabilirsiniz. Daha küçük ebatlı dekoratif modelleri uygun fiyatlarla Dekorpark'dan satın alabilirsiniz. Ev dokoru için ihtiyacınız birçok ürüne ulaşabileceğiniz Evmanya'da büyük ebatlı dekoratif modellerin fiyatları biraz yüksek fakat, zaman zaman %60'a varan indirim fırsatlarını takip ederek ihtiyacınız olan modelleri makul fiyatlardan satın almanız mümkün. Birbirinden şık sticker aynalara Evidea adresinden, klasik ve modern gibi birçok modeli en uygun fiyatlar ile satın alabileceğiniz Aynasepeti'nin kapıda ödeme seçeneği ve havale, eft ödemelerinde %10 ekstra indirim gibi fırsatlarından yararlanarak evinizi daha modern ve şık bir mekan haline getirebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları