Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabı Fiyatları: Adidas, Nike ve Diğer Markaların 2012 Modelleri Galeri

Hayat bir koşturmadan ibarettir. Eve git, işe git, gezmeye git. Sürekli bir yerlere yetişme modundayız sanki. Bir maratonun içinde herkesle beraber yol alıyoruz. Bütün bu koşturmalar içinde en büyük eziyeti ve zahmeti ayaklarımız çeker. Bedenimizin tüm yükü onların üzerindedir. Çoğu kişi eğer yorucu ve koşturmalı bir gün geçirmiş ise eve geldiğinde bir hayli fazla ayak ağrısı çeker. İşte bunların tüm sebeplerinden birisi de ayağımızın kalıbına uygun düzgün bir ürün ve model seçmeyişimizdendir. Birçok ayakkabı türü vardır. Spor, abiye, klasik, günlük, babet, çizme, bot, topuklu gibi daha birçok çeşit mevcuttur. Ama bu türlerden kişinin ayağını en rahat ettiren tür ise spor ayakkabılarıdır. Bunlar ayağın rahat etmesi adına bir model ve kalıp içinde üretilmektedir. Spor modeller kişilerin en çok kullandıkları modellerdir. Özellikle sporcu kişiler ise sürekli bunları tercih etmektedirler. Yaptıkları sportif faaliyetler normal ürünler ile olmaz. Spor modellerle rahat bir şekilde aktivitelerini yaparlar. Dünyaca ünlü birçok marka olduğu gibi Türkiye’de üretim yapan markalarda vardır. Bu alanda da moda trendleri takip edilmektedir. Renkler ve modeller her sezon değişiklik göstermektedir. Desinatörler kullanıcıların taleplerine ve rahatlıklarına göre çizim yaparak kalıp ve modeller bu çizimlerin üzerinde yapılmaktadır.

Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabı Fiyatları

Dünyaca ünlü birçok marka vardır. Her firma her sezon yaptıkları ürünlerle kullanıcıların karşısına çıkarlar. Bazı modellere talep çok fazla olurken, bazı modellerde beklenen satışlar görülememektedir. Spor ayakkabıda birçok marka vardır. Belli başlı bilinen markalar ise şunlardır. “ASICS”, “Beta”, “Beverly Hills Polo Club”, “Calvin Klein”, “Calza”, “Camel Active”, “Civic Duty”, “Clarks”, “Columbia”, “Converse”, “DC Shoes”, “DKNY”, “Desa”, “Greyder”, “Lacoste”, “Adidas”, “Nike”, “Puma”, “Reebok”, “Slazenger”, “Superga”, “Roxy” markalarını sayabiliriz. Yine bu markaların haricinde birçok firma da bu alanda üretim yapmaktadır. En çok talep görenlerden biri olan “Adidas”ta birçok model bulunmaktadır. Ayakkabı fiyatları ise her sezon değişiklik göstermektedir. Bu ürünlerin kullanım alanlarına göre çeşitleri vardır. Bu çeşitler “Basketbol”, “Futbol”, “Koşu”, “Tenis”, “Outdoor”, “Kros”, “Günlük”, “İndoor”, “Yürüyüş”, “Terlik” ve “Kay Kay” dır. Her alanda ürün çeşidi farklıdır. Bu sebeple spor ayakkabı alanında birçok model ve çeşitlilik vardır. Adidas’ta model çeşitliliği çok fazladır. Bu markanın yeni sezon ürünlerindeki modeller ise; Adissage Sc, JuuVI Lp, Adi Ease, Daily Vulc, Clemente Stripe Lo, Brasic, Volley Casual Low W gibi yeni sezon modelleri vardır. Ayakkabı fiyatları ise modele göre değişiklik göstermektedir. Fiyat aralığı ise 99 TL başlayıp 299 TL'ye kadar çıkmaktadır. Bir diğer talep gören Nike markasında da birçok yeni model ve ürün çeşidi bulunmaktadır. Belli başlı modelleri ise; Tiempo Mystic, shoot IV Fg, İsolate, Libretto II Fg, Dart, Streetgato çeşitlerini sayabiliriz. Yine bu modellerin haricinde birçok ürün çeşidi de bulunmaktadır. Nike’da ayakkabı fiyatları ise 89 TL’den 319 TL’ye kadar değişmektedir.

Adidas, Nike ve Diğer Markaların 2012 Modelleri

Her sezon yeni modellerle karşımıza çıkan markalarda modanın tüm esintileri bu ürünlerde de görünmektedir. Bu senenin moda renkleri olan mercan, turkuaz ve su yeşili 2012 modellerinde de ağırlıklı kullanılmıştır. İki renk geçişli ya da üç renk geçişli desenlerin yanında farklı yeni birçok desen de kullanılmıştır. Ürünün iç estetiği de çok önemlidir. Yeni modellerde özelikle daha çok ayağı terletmeyen ve rahat ettiren modeller seçilmiştir. Tüm markaların 2012 modellerini de birçok online alışveriş sitesinde de bulabilirsiniz. Bu siteler “Zidaya”, “Limango”, “Trendyol” öncelikli tercih edilen yerlerdir.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları