Ayakkabı Dünyası Ankara: Ünlü Markalar İndirimli Fiyatlarla Burada

Ayakkabı Dünyası dünyaca ünlü markaları uygun fiyatlara tüketicilerle buluşturmaktadır. Galeri

Birbirinden kaliteli markaların satıldığı ve birçok farklı modeli bir arada bulabileceğimiz Ayakkabı Dünyası, kuruluşu uzun yıllar öncesine dayanan bir ayakkabı üretim firmasının kuruluşu olarak dikkat çekmektedir. 1923 yılında kurulan Akbacakoğlu firması, uzun yıllar kurulduğu Ankara ilimiz ve çevresine imalat ve satış yapmıştır. Bu bölgemizin ürün ihtiyacını karşılayan firma, kaliteli modelleri ve uzun yıllar eskimeden kullanılan ayakkabılarıyla müşterileri tarafından tercih edilmiştir. Firma, 1996 yılında imalatı bırakarak toptancılığa başlamış ve Ayakkabı Dünyası'nı kurmuştur. Ayakkabı Dünyası Ankara, kurulduğu günden bu yana kaliteli markaların modellerini satan ve uygun fiyatlarıyla hizmet veren önemli bir firmadır.

Ayakkabı Dünyası'nda Satılan Markalar ve Ürün Seçenekleri

Ayakkabı Dünyası, köklü bir şirket olan Akbacakoğlu firmasının garantisinde kurulan, birçok ünlü markanın koleksiyonlarını satan önemli bir toptan satış mağazasıdır. Mağazanın ilk elden satış niteliğinin olması ürünlerin oldukça uygun rakamlara satılmasını sağlamaktadır. Her zevke hitap eden ve her ihtiyacı karşılayacak modellerin bulunduğu toptan mağazada, taksitli satış imkanları sunulmaktadır. Adidas, Asics, Barbie, Benetton, Birkenstock, Hammer Jack, Hello Kitty, İpenama, Keds, Caterpillar, Reebok, Samsonite, Twigy, US Polo, Pierre Cardin, Pepee, No fear, Nike, Greyder, Esem, Diadora, Defonseca, Camel Active gibi kaliteli ve tanınmış markaların modellerini mağazalarda bulmak mümkündür. Ayakkabı Dünyası Ankara merkezli olmakla birlikte, birçok ilimizde satış mağazaları bulunmaktadır. Mağazalardan, erkek, kadın ve çocuklar için, ayakkabı, terlik, patik, bot, çizme, ev terlikleri gibi birçok ürünü bulmak mümkündür. Koleksiyonlar her mevsim sezonunda güncel olarak değişmektedir. Bir başka deyişle, Ayakkabı Dünyası Ankara mağazasında ve markanın diğer satış şubelerinde ayak giyimi konusunda her modeli bulmak ve tüm ailenin ihtiyacını karşılamak mümkündür. İş için kullanılan modellerden, abiye ürünlere, spor modellerden ev kullanımına kadar her model rahatlıkla mağazalardan alınabilir.

Ürün Alışverişi Seçenekleri ve Online Ürün Alımı Tavsiyeleri

Ayakkabı Dünyası, toptancı olması nedeniyle, ürünlerini son derece uygun fiyatlara satışa sunmaktadır. Fazla kar koymadan ekonomik fiyatlara alınabilecek modeller tüm ailenin rahatça alabileceği koşullarda satılmaktadır. Peşin fiyatlarına yapılan indirimler ve kredi kartı ile yapılan ödemelerde uygulanan taksit imkanları tüketicilere oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır. Markanın önemli bir özelliği de kendi internet sitesine sahip olması ve online ürün satışı imkanı sağlamasıdır. Mağazanın resmi internet adresinde satışı yapılan tüm markalar ve modeller sıralanmaktadır. Öte yandan, markanın satış mağazasında kampanyalı ve indirimli ürünler de sırlanmaktadır. Uygun rakamlı bu modeller ekonomik rakamlara satın alınabilir. Türkiye'nin her yerinden online alışveriş yapılmakta ve aynı gün kargoya verilmektedir. Güvenli alışveriş imkanlarının sağlandığı sanal mağazadan güvenli ve ekonomik alışverişler yapılabilir. Ürün ihtiyacımızın giderilmesi için bazı güvenilir sanal adresler de tercih edilebilir. Zidaya, Zizigo, Pabbuç ve Fitbaş adlı online mağazalar bu anlamda ürün alışverişi yapabileceğimiz adresler olarak ön plana çıkmaktadır. Kaliteli online adreslerden ekonomik koşullarda alışveriş yapmak mümkündür.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Hello Kitty
  • Keds
  • Zidaya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları