Axess Kampanyaları: Cebinize En Uygun Taksitli Ödeme Kolaylıkları

Axess Kampanyaları Galeri

Günümüzde kredi kartları hayatımızda önemli bir yer edinmiştir. Artık en basit alışverişlerden yüksek tutarlı alışverişlere kadar her türlü alışveriş kredi kartları kullanılmaktadır. Kredi kartı kullanımları son 10 yıl içerisinde inanılmaz derecede artmış ve günümüzde milyar liralık toplam harcamalara dönüşmektedir. Kullanımı böylesine artan kredi kartları nedeniyle bankalar da kendi kartlarının kullanılması için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir. Aldığınız ürüne göre değişen indirimli fiyatlar, taksit kampanyaları, harcamanız üzerinden belli oranda nakit para ödülleri gibi bir çok kampanya bankalar tarafından kullanıcılarına sunulmaktadır. Akbank'ın kredi kartı olan Axess kampanyalarıyla dikkat çekmektedir. Sağladığı kampanya ve fırsatlarla kullanıcılarının ve müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

Axcess Kampanyalarıyla Bütçenizi Sarsmadan Alışveriş Yapın!

Axcess Kampanyalarıyla Bütçenizi Sarsmadan Alışveriş Yapın!

Türkiye’nin köklü bankalarından Akbank’ın bir kredi kart fırsatı olan Axess, dünyanın her yerinden alışveriş yapıp nakit çekebilirsiniz. Axess’in avantajlı dünyasının fırsatları bu günlerde katlanarak artıyor. Alışverişlerinizde harcadıkça artan chip-paralar ile istediğiniz her şeyi bedavaya getirebilirsiniz. Bankanın kredi kartlarına üye yüz binlerce iş yerinde taksit olanakları sizleri beklemektedir. Bunun dışında diğer Axess kampanyalarını şu şekilde sıralamak yerindedir. Giyimden gıdaya, benzin harcamalarından, kozmetiğe ve yurt dışı harcamalarından sigorta işlemlerine kadar en fazla kampanya sunan kredi kartlarından biridir. Yapılan her türlü harcamalarda mutlaka boş geçmeyen Axess kredi kartı son zamanların en popüler kampanyası olan CASH-PARA özelliği ile büyük bir fırsat sunmaktadır. Alışverişlerde kazanılan chip-para kampanyasının yanında istenirse cash-para kampanyasına da katılarak yapılan harcamalardan cash-para biriktirir ve biriken cash-para kadar nakit para çekip bir sonraki ödene gününde faizsiz ve masrafsız olarak geri ödeyebilirsiniz. Axess kampanyalarıyla da benzin ve market alışverişlerinde harcama miktarlarınıza göre oldukça fazla chip-para kazandırmaktadır. Normal olarak aracımıza aldığımız her benzin harcamasına verilen bu fırsat çok sevilen ve tutulan bir kampanyadır. Bir diğer kampanya ise otomobil için yapılan harcamalarda vade farksız + 4 taksit avantajı sunan Axess kart üyelerine birçok avantajı birbirinin peşi sıra sunmaktadır. Bunun yanında online olarak yapılan alışverişlerde indirimlerde sunmaktadır. Gerekli tüm bilgiyi Axess kredi kartı internet sitesi olan axess.com.tr kampanyalar site adresinden alabilirsiniz.

Kredi Kartlarına Özel Kampanyalar ve Ödeme Koşulları!

Siz de şimdi nakit para kullanımının azaldığı günümüzde hemen bir kredi kartı edinin ve bu ayrıcalıklı dünyanın size sağladığı kampanyalardan faydalanmaya başlayın. Bir çok ürüne, hizmete özel indirimlerden yararlanırken bütçenizi sarsmayın. Harcadıkça kazanın, kazandıkça harcamaya devam edin. Yaptığınız alışverişler ve tutarlarına göre sürpriz hediyeler kazanın. Bunların yanında kredi kartı kullanmanın, kredi kartıyla alışveriş yapmanın kolaylığını ve rahatlığını yaşayın. Kredi kartıya alışverişlere özel taksit imkanlarından faydalanın ve ödemelerinizi rahat rahat yapın. Hemen şimdi bir kredi kartı için başvuruda bulunun. Hayatınızı kolaylaştıracak ve size fırsatlar sunacak bu ayrıcalıklı dünyada yerinizi alın. Farklı banka kartlarıyla daha fazla kampanya ve fırsatlara sahip olun. Sakın kaçırmayın!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları