Axe Parfüm: Axe Ürünlerinde İndirimli Online Alışveriş Fiyatları

Axe Parfüm: Axe Ürünlerinde İndirimli Online Alışveriş Fiyatları Galeri

Bazen bir koku görüntüden çok daha etkili olabilir. Çekici ve yakışıklı bir erkeğin geçerken bıraktığı koku ondan hoşlanıp hoşlanmama konusunda fikir verir. Kötü kokan bir erkek ne kadar yakışıklı olursa olsun bir kadını çekemez. Temiz, bakımlı olan ve hoş kokulu parfüm kullanan erkekler diğerlerine göre bir adım öndedir. Kozmetik firmaları da kadınlar kadar erkeklerin de artık büyük çoğunluğunun deodorant ve parfüm kullandığını fark ederek ürün çeşitlerine sürekli yenilerini eklemekteler.

Parfüm ve Deodorant Kullanım Önerileri

Parfüm ve Deodorant Kullanım Önerileri

Temiz bir vücuda ve giysiye sıkılmadığı sürece parfüm ne kadar güzel ve etkili olursa olsun ağır ve kötü kokar. Bu yüzden etkisini ve güzel kokusunu ortaya çıkarması için temiz vücuda sıkılması gereklidir. Özellikle sıcak yaz günlerinde aşırı ter vücutta, iç çamaşırlarında ve giysilerde koku yapar. Deodorant sıkmak sadece o an için maskeleme yapar ama bir süre sonra tekrar kötü koku yayılmaya başlar. O yüzden sık sık duş alınmalı, iç çamaşırı ve giysiler ter kokmadan değiştirilmelidir. Parfüm sıkılırken nabız atışlarının yoğun olduğu bölgelere sıkılması daha çok yayılmasını sağlar. Kulak arkası, boyun, dirsek içi, diz arkası göğüs arası sıcaklığın en yoğun olduğu vücut bölgeleridir. Buralara sıkılan koku ısının artışı ile hep yoğun olacaktır. Kokunun etkisini daha da artırmak için ise aynı kokunun parfümlü duş jelini kullanmak gerekir. Bu önerilere uyulduğunda deodorant ve parfümün etkisi çok daha kalıcı ve fazla olur.

Axe Parfüm Kokuları

Gösterişli, romantik, havalı ve cool, her kişiliğe uyan bir Axe Parfüm mutlaka vardır. Dark Temptation, kadınların çikolata zaafından yola çıkarak ortaya çıkmış bir koku. Instinct aşkı keşfetme yolunda bir adım atmayı sağlayacak, Click ise adeta çevredekileri kendine mıknatıs gibi çeken bir koku. Gerisi kullanana kalmış. Africa, baharat ve vanilyanın karışımı ile hazırlanmış bir koku. Afrika esintileri taşıyan sıcacık bir etki yaratan bu koku çok etkileyici. Jet, kokusu kullananı havalara uçurup mutlu eden ferah bir koku. Egzotik meyvelerin etkileyici aromaları ile yaratılmış tutkulu bir koku olan Vice meyvelerin ferahlatıcı etkisini yansıtıyor. Excite oryantal bir koku. Musk ve doğu esintileri ile kış mevsiminde daha etkili olacak bu koku ile sıcak bir etki kaçınılmaz. Fusion yaz mevsimine uygun maceracı, şehvetli ve etkileyici, Axe Touch ise dokunma hissi uyandıran çok etkili ve baş döndürücü bir koku. Summer ve adı Axe Marine yaza uygun kokular. Marine serin denizlerin ve iyot kokusunun hissedildiği ferah ve temiz bir koku.

Online Mağazalar ve İndirim Fırsatları

Binlerce kozmetik ürününü online satan Balerin.com’da Axe parfümlerin tüm kokuları bulunuyor. Mağazaya üye olunduğunda 25 TL indirim kuponu veriyor. Axe parfüm dışında Adidas, Burberry, Dunlop, Akat, Diesel, Brut ve Chanel gibi bir çok markanın parfümünü de satıyor. Kozmetikdepom.com Axe parfümleri ve deodorantları online satıyor. 99 TL ve üzeri alış verişlerde kargo ücreti almayan mağazada binlerce çeşit ürün bulunuyor. Ozak-temizlik.com markaya ait kokuları çeşitli fırsatlar ile satıyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları