Avent Biberon: Online İndirimli Isıtıcılar, Setler ve Emzikler

Avent Biberon: Online İndirimli Isıtıcılar, Setler ve Emzikler Galeri

Avent dünya çapında ünlü bebek malzemeleri üreten bir markadır. Özellikle biberon konusunda tanınmıştır. Çıkardığı tatsız ve kokusuz biberonlar ile artık standart olarak ölçü kabul edilmiştir. Özel biberon yapısı da çocukların ağız ve damak yapısının gelişimine katkı sağlamaktadır. Anne ve babalar bu yüzden özellikle Avent Biberon kullanmayı tercih etmişlerdir. Bunun yanında Philips markası ile birleşmiş ve birçok ürünü de kendi kalitesi altında ebeveynlere sunmuştur. Ürünleri internet üzerinden almanız mümkün.

Avent Biberon Modelleri

Avent Biberon Modelleri

Evimister.com'a giriş yaptığınız zaman eviniz ve bebeğiniz ile alakalı bütün ürünlere ulaşabilirsiniz. Puset, bebek arabaları, mama sandalyeleri ve yürüteçler gibi daha birçok kategoride ürün bulunmaktadır. Avent markalı ürünlere de buradan uygun fiyatlar ile ulaşmak mümkün. Isıtıcılar, emzikler ve daha birçok ürünü burada bulabilirsiniz. Isıtıcılar arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Philips Scf 255/57 Avent Biberon ve Mama Isıtıcısı adlı model üstün özellikleri ile ilgi çekiyor. 125 ml ve 260 ml olarak iki farklı modele göre üretilmiştir. Geniş ve büyük bir haznesi olduğu için her tip emziğe uymaktadır. Isıttığınız mama ya da süt en az 45 dakika içinde soğumaya başlar. Böylece çocuğunuz mama yemeye hazır olmadığında bile mamanız uzun süre sıcak kalır. Özel mamalar ve kavanoz mamalar için uygundur. Bunun yanında bu modeli tercih edenlere özel olarak ise mama ve sütlerin mikrodalga fırında ısıtılması tavsiye edilmektedir. PhilipS %0 BPA IQ Elektronik Avent Biberon adlı model ise ısıtma süresini kendi belirlemektedir. Dijital göstergeleri ile bunu ebeveynlere göstermektedir. Mama ısındığı zaman ise sinyal sesi çıkararak sizi uyarmaktadır. Bunun yanında dondurulmuş gıdalar da bu ürün ile beraber ısıtılabilir. Bunun yanında daha birçok özelliği ile en dikkat çeken ürünler arasında yerini alıyor. Ürettiği emzikler de diğer ürünlere göre daha farklı özelliklere sahiptir. Akış ayarlı olması ve bir ucunun yarık olmasının yanı sıra en önemli özelliği ise Airflex Valf özelliğidir. Bebeğiniz süt içerken hava ile temas sağlamasını engeller, böylece süt yerine hava çekmez. Bu sayede gaz sancılarından kurtulur ve mutlu olur.

Mutlu Bebekler Mutlu Ebeveynler

Avent markasına ait bütün ürünleri burada bulabilirsiniz. Çocukların kilo ve yaşlarına uygun olarak üretilen emzikler, biberonlar, bakım setleri, mamalar ve daha birçok ürün burada sizleri bekliyor. Size farklı ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Havale ya da eft yaparak küçük bir indirim daha kazanma şansına sahipsiniz. Bunun yanında kredi kartına taksit imkanları da sizleri bekliyor. Türkiye'nin en çok kullanılan kredi kartlarından olan Bonus, World, Maximum, Axess, Card Finans'a özel 3, 6 ve 9 taksit imkanları bulunuyor. Ayrıca telefon ile sipariş vererek kapıda ödeme yöntemi de sizleri bekliyor. Bunun yanında belli bir alışveriş limitini aşan müşteriler için ise kargo ücreti alınmıyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evimister
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları