Avea Telefon Kampanyaları: En Son Modellerde Uygun Ödeme Seçenekleri

Avea Galeri

Türkiye'de artık gsm şirketleri kullanıcıların dikkatini çekmek için yeni nesil akıllı telefonları tarifeye ek ücretler ile satmak. Avea markası da bu telefon kampanyalarına katılan ve müşterisine birçok model sunanlardan. Tek bir markanın tek bir ürünü ile sıkışıp kalmak yerine en çok tercih edilenler, en son çıkan modeller ve en ekonomik olmak üzere üç farklı şekilde karşınıza çıkıyor. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz telefonlara daha kolay bir şekilde ulaşıyorsunuz.

Yeni Nesil Akıllı Telefonlarda Tarifenize Ek Uygun Fiyatlar

Yeni Nesil Akıllı Telefonlarda Tarifenize Ek Uygun Fiyatlar

Avea telefon kampanyalarında en büyük ilgiyi Apple, Samsung ve Htc markasının en son modelleri görüyor. Apple markasına ait iPhone 4S, Samsung markasına ait Samsung Galaxy S3 ve Htc markasına ait One X isimli modelleri üstün özellikleri ile şu an en gözde olan telefonlar. Özellik olarak ise birbirlerine oldukça yakın durmakta. İşletim sistemi olarak ise Google markasının mobil işletim sistemi olan Android işletim sistemi Htc ve Samsung markasının bütün modellerinde kullanılıyor. Apple ise kendi işletim sistemini kullanmakta. İphone 4s, 12, 18 ve 24 ay olmak üzere üç farklı tarife ile karşınızda. Tarifenize ek 115 TL'den başlayan fiyatlar ile 24 ay, 145 TL'den başlayan fiyatlar ile 18 ay, 197 T'den fiyatlar ile de 24 ay içinde taahhütlü anlaşma yaparak cihazı alabilirsiniz. Galaxy S3 ise 4 farklı tarife ve 45 TL'den başlayan fiyatlar ile karşınızda. Htc One X modelinde ise 62 TL'den başlayan fiyatlar ile sahip olabileceğiniz modeller arasında. Yeni nesil akıllı telefonlar arasında en üstün özelliklere sahip ürünler bunlar. Daha ekonomik fiyatlara kampanyalardan yararlanmak isteyenler için de yine birçok markanın birçok modeli bulunuyor. Blackberry Curve 9220 ayda 34 TL oldukça uygun fiyatlar ile karşınıza çıkabilir. Tarifenize ek sadece ayda 1 TL ile Nokia Asha'da bunlardan bir başkası. Akıllı uygulamaları, 3 MP kamerası, 3G bağlantı özelliği ve sosyal ağlara tek bir tuş ile bağlanma gibi pek çok özellik var. Nokia gibi kendi işletim sistemini kullanan markaların haricinde Htc ve Samsung markasına ait alt modellerde daha cazip fiyatlar ile sizleri bekliyor. Onlarca farklı cihaza farklı taahhüt süreleri ve ek ödemeler ile katılabilir ve mağazalardan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.

Avea'da Kampanyalar Devam Ediyor!

Avea telefon kampanyaları yeni nesil modeller ile sürekli genişlemeye devam ediyor. En düşük tarifeye sahip olsanız bile ayda 10 TL ödeyerek akıllı bir cihaza anında sahip olabilirsiniz. Üstelik faturalı tarifenizin üstüne eklendiği için kredi kartı kullanmanıza da gerek kalmıyor. Bundan başka ek bir ücret ödemeden mağazalardan cihazı teslim alabiliyorsunuz. Sitenin resmi adresi Avea.com.tr adresini ziyaret ettiğiniz zaman sahip olduğunuz tarifeye ek olarak kaç para ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Bunun yanında alacağınız cihazın özellikleri, resimleri, kampanya detayları hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Nokia
  • Avea
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları