Avea Faturalı Hat Kampanyaları: SMS, İnternet ve Konuşma Paketleri

Süper Fikir Kampanyası Galeri

Cep telefonu kullanımın oldukça yaygınlaşması ve taban seviyeye kadar inmesi bu alandaki pazarın büyüklüğünü göstermektedir. Telefon operatörleri de bu pazarın büyüklüğünün farkında olarak pastadan kendilerine en büyük payı almak için çaba göstermektedirler. Bunun üzerine oluşan rekabetten her zaman cep telefonu kullanıcıları karlı çıkmıştır. Birbirinden cazip kampanyalar ve fırsat paketleri gibi birçok alanda en avantajlı fiyatları kullanıcılarına sunan avea, bu konuda oldukça profesyonel olarak hareket etmektedir. Faturalı ve faturasız hat olmak üzere iki ayrı kanalda hizmet veren avea, kampanya ve indirimlerde ayrım yapmaksızın cömertçe davranmaktadır. Müşteri hizmetleri ile kullanıcıların talep, öneri ve şikayetlerine daima önem veren firma her geçen gün daha da büyüyüp gelişmektedir.

Avea Faturalı Hat Kampanyaları ve İndirimli Paketler

Avea Faturalı Hat Kampanyaları ve İndirimli Paketler

Avea hat kampanyaları ile yeni dönemde kullanıcıların ilgisini üzerilerine çekmiş durumdadırlar. Konuşma, sms ve internet paket fırsatları ile çok cazip fiyatlara rahat bir kullanım olanağı sunmaktadır. Süper fikir kampanyası ile çok uygun fiyata 100 dakika konuşma fırsatı ve her 100 dakikanın katlarında ise tekrar uygulama üzerinden yapılan ücretlendirme ile fatura şoku olmadan rahatça konuşulabilir. Günübirlik uygulaması ile birlikte gün içinde her yöne 60 dakika konuşma hakkını çok ucuz bir fiyata kullanıcılarına sunmaktadır. Her yöne 180 dakika paketi ile yurt içinde uygun fiyata bir ay boyunca 180 dakika konuşma hakkı verilmektedir. İyi hafta sonları paketi ile tüm faturalı avea kullanıcıları bir ay boyunca çok uygun fiyata şebeke içi aramalarda 3000 dakikaya sahip olmaktadırlar. Dev 3000 sms paketi uygulaması ile bir ay boyunca çok uygun fiyata her yöne rahat rahat kullanılabilen 3000 adet mesaj hakkı tanımaktadır. İç hatlar 5000 sms uygulaması ile birlikte bir ay boyunca şebeke içi rahatça kullanılabilen 5000 mesaj hakkını çok uygun fiyatlara sunmaktadır. 1000 +10000 sms paketi ile çok ucuza bir ay boyunca şebeke içinde kullanılabilen 10000 mesaj ve diğer operatörler arasında kullanılmak üzere 1000 mesaj hakkı tanımaktadır. Tanışma paketi 100 mb kampanyası ile ay içinde kullanılabilen 100 mb kotalı internet hakkını uygun fiyata kullanıcılara sunmaktadır. Tanışma paketi altında 500 mb ve 1 gb kotalı internet paketi seçeneklerini kullanıcılara indirimli fiyatlarla birlikte sunmaktadır. Avea kampanyalarını sürekli olarak yenileyerek ve geliştirerek müşterilerini daima memnun etmektedir.

Avea Faturalı Hat Kampanyaları Hakkında Bilgi

Avea bu dönemde kullanıcılarının beğenisine sunduğu fırsatlar ve paketler ile ilgiyi üzerinde tutmayı başarmıştır. Her geçen gün artan kullanıcı kitlesi ile birlikte firma kullanıcıların taleplerine cevap vermek için sürekli araştırmakta ve kendisini geliştirmektedir. Kampanyalar ve paketler hakkında detaylı bilgi almak için en yakın avea iletişim merkezi ziyaret edilebilir ya da www.avea.com.tr adlı resmi internet sitesinden detaylı bilgi alınabilir. Kampanyalar, tarifeler, paketler ve indirim fırsatları hakkında müşteri hizmetlerinden de detaylı yardım alınabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Avea
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları