Atlet: Kısa Kollu, Uzun Kollu ve Straplez Atlet Modelleri

Atlet: Kısa Kollu, Uzun Kollu ve Straplez Atlet Modelleri Galeri

Atlet, vücudu kışın soğuktan koruyan, yazın ise sıcakla birlilkte vücuttan dışarı atılan teri emerek hasta olma riskini azaltan, koruyucu amaçlı bir iç giyim unsurudur. Çeşit çeşit hammaddeden imal ediliyor olsalar bile, en sağlıklı olanları pamuklu kumaşlardan üretilen atletlerdir. Geçmiş zamanlarda, giyilen kıyafetin altında iz belli ediyor diye özellikle genç kesim tarafından tercih edilmemekte idi fakat günümüzde bu sorunu ortadan kaldıracak nitelikte, body diye tabir edilen, vücudu saran veya dikişsiz atletler üretilmektedir.

Atlet Modelleri

İç giyim sektöründeki bir çok firma, ürün kataloglarında çeşit çeşit, desen desen, her ihtiyaca ve her kesime yönelik atlet üretmektedir. İp askılı veya kalın askılı atletler her kıyafetin altında rahatlıkla kullanılabilen modellerdir. Hatta bu atletlerin renkli, desenli hatta düz beyaz olanları dahi sıcak yaz günlerinde tişört olarak da kullanılmaktadır. Firmalar bu nedenle dış giyim için de sıklıkla model üretmeye başlamıştır. Eskekler içinse sporcu kesim ürünler tasarlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Genç kesim bu tür sporcu kesim modelleri daha çok tercih etmektedir. Kısa kollu modeller, bayan, erkek ve çocuk kategorilerinde tercih edilen seçenekler arasındadır. Bunlar, genellikle gömlek veya kalın kazak içlerine giyilen modellerdir. Uzun kollu çamaşır modelleri ise soğuk kış günlerinin bir numaralı vücut dostudur. Yünlü veya pamuklu modelleri genellikle erkek müşteriler için vazgeçilmez ısıtıcı iç çamaşırları niteliğindedir. Son zamanlarda, bu modellerin veya diğer modellerin termal, nefes alabilen özelliklerde materyalden yapılmış çeşitleri de satışa sunulmaktadır. Bu modeller özellikle gün içerisinde yoğun hareket eden müşterilerin gözde seçimleri arasında yer almaktadır.

Atlet Markaları

İç çamaşırı sektöründe bulunan onlarca firmanın ürün kataloglarında çeşit çeşit atletlere rastlamak mümkündür. Dagi, Doremi, Miorre (by Pierrie Cardin), Ayyıldız, Pierre Cardin, Yeni İnci, Çift Kaplan, Kom, Ten, NBB, Üç Yıldız, Marks&Spencer iç çamaşırı sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında yer alır. Kalite, markadan markaya farklılık göstermekle birlilte, her markada her bütçeye göre çeşit çeşit ürün bulabilmek mümkündür.

Online Alışveriş İmkanları

Ayyıldız, Dagi, Doremi, Kom, Pierre Cardin, Ten gibi birçok büyük firmanın kendi online alışveriş siteleri olmasına rağmen, farklı birçok alışveriş sitesinde rastlamanız da mümkündür. İçgiyimmerkezi'nde kredi kartına peşin fiyatına 6'ya varan taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik Türkiyenin her yerine kargo 3,99 TL ve 70 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava. Camasirim online alışveriş mağazasında ise kredi kartına vade farksız 3 taksit, 50 TL'lik alışveriş ve üzerine ücretsiz kargo ve kapıda ödeme gibi seçenekler bulunmaktadır. Birçok yerde şubesi bulunan mağazalar zinciri Loya'nın da Loya isimli bir internet sitesi bulunmakta ve müşterilerini kampanya ve duyurulardan haberdar etmektedirler. En kaliteli iç giyim ürünlerine Zİdaya'dan da ulaşabilmeniz mümkündür. Ayrıca tüm iç giyim firmaları, kargolarını, paketin içindeki ürünün görünmeme veya belli olmama garantisi ile gönderim yapmaktadır. Bunların dışında, Trendyol, Markafoni, Limango, Morhipo, Vip Dükkan gibi özel alışveriş klüplerinde, zaman zaman düzenlenen kampanyalar ile, birbirinden güzel atlet modellerine en uygun avantajlarla sahip olabilmektesiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Ayyıldız
  • Kom
  • Dagi
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları