Atlas Outdoor: Kamp ve Outdoor Malzemelerinde Online İndirimler

Atlas Outdoor: Kamp ve Outdoor Malzemelerinde Online İndirimler Galeri

Günümüzde doğa sporları ile uğraşanların, trekking gezilerine ya da dağcılık aktivitelerine katılanların, kampcılık ya da avcılık merakı olanların, bisiklet veya dalış gibi hobileri ya da uğraşları olanların sıkça tercih ettiği, ihtiyaçlarını tedarik ettiği mağazalar ve dolayısıyla bizlere sundukları markalar ve ürünlere ait çeşitlilik de git gide artıyor. Aslında bu tarz mağazaları tercih edenleri, sadece outdoor sporlara ilgi duyanlar diye kısıtlamamak lazım. Çünkü gün geçtikçe; rahatını ve aldığı ürünlerin dayanıklılığını düşünen, şehir içi kullanımına da uygun ürünleri tercih edenlerin sayısı da hızla artmakta. Her iki gruba da hitap eden tüm gereç ve malzemeleri, geniş ürün yelpazesi ile bulabileceğiniz bu firmalardan birisi de; Atlas Outdoor.

Atlas Outdoor’da Bulunabilecek Marka ve Ürünler

Sektörün öncü firmalarından biri olan Atlas, 2012 yılında kutladıkları doğum günleri ile 15.yıllarını da başarıyla devirmiş; bu zaman içerisinde de işe başladıkları tarihte sadece 100 civarında olan ürün yelpazesini 5000 civarına taşımıştır. Bugün itibari ile bayileri oldukları, markalarını sattıkları firmalar arasında kimler yok ki? Columbia’dan Karrimor’a, Merrell’den Jack Wolfskin’e, Husky’den Mammut’a, Inesca’dan Alpinus’a, Ferrino’dan Hannah’a kadar bir çırpıda aklınıza gelecek hemen her türlü outdoor firmasını bu adreste bulmanız mümkün. Ürünlerde ise; kamp malzemelerinden, çadırlardan, uyku tulumlarından tutun da; kafa fenerlerine, dalış ve avcılık malzemelerine, dürbünlere, tüm teknik malzemelere, su geçirmez botlardan, kaz tüyü montlara, berelere, çoraplara kadar hemen her şeyi kolaylıkla bulmanız mümkün. İnternet sitelerinde yer alan ürünlere ait başlıklarsa dop dolu. Giysi kategorisinde en fazla dikkat çeken ürünler; termal özellikli iç giyimler, su yalıtımlı ve normal yapılı pantolonlar, gore-tex teknolojisi ile üretilmiş montlar, kaz tüyü kabanlar, yağmurluklar, gömlek ve şortlar. Kamp malzemeleri başlığında ise; kene ve haşerat kovuculardan oturma gruplarına, duşluklardan kamp tuvaletlerine, vücut ısıtıcılardan aksesuarlara, portbaglerden buzluklara kadar pek çok ürünü bulabiliyorsunuz. Yine, kamp ve diğer sportif aktivitelerde kullanılacak çadır ve uyku tulumu kategorisinde de yok yok. Sentetik uyku tulumlarından kaz tüyü olanlara, üç mevsimlik çadırlardan expedition beş mevsimlik çadırlara, bivaklardan kamp ve festival setlerine kadar aradığınız her özellikte ürün bu başlıkta mevcut. Matlar ve şişme yataklar ise hemen başka bir başlıkta yerlerini almış durumdalar. Günümüzde şehir içi kullanımda da çokca yaygınlaşan; su geçirmez ve nefes alabilen materyallerden dokunmuş, hem iç hem dış tabanları ile ayağı konforlu kılan ve hemen her hava şartına uygun olacak şekilde tasarlanmış, dayanıklılıklarının yanı sıra konfor da sağlayan ayakkabı ve botlar ise, kesinlikle Atlas Outdoor’un vazgeçilmezleri arasında en önemli yere sahip ürünlerden.

Atlas Outdoor'da Online Fırsatlar, İndirimli Fiyatlar

Atlas Outdoor'da Online Fırsatlar, İndirimli Fiyatlar

En büyük iddiası sektördeki büyümeyi hızlandırmak ve fiyatlardaki rekabeti arttırmak olan Atlas Outdoor için söylenebilecek şeylerden birisi de, bu amaçlarını kesinlikle başarıyor olduklarıdır. Sahip oldukları ürün çeşitliliği, ülkemize getirdikleri markaların çokluğu ve bunlar için uyguladıkları fiyat politikaları oldukça etkileyici. Üstelik, İstanbul Karaköy’de bulunan merkezleri yerine internet sitelerinden alışveriş yaparsanız çok daha avantajlı duruma geliyorsunuz. Hem online mağazaları için uyguladıkları indirimli fiyatlardan yararlanabiliyor, hem peşin ödeme yaparsanız ekstra indirim hakkı da kazanabiliyorsunuz. İsterseniz taksitle ödemeyi seçip, ürünlerin evinize, kapınıza kadar teslim edilmesini de bekleyebilirsiniz. Alışverişinizin sonunda gelen ürünleri beğenmezseniz de iade edebilir ya da değişim talep edebilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları