Atlantik Halı: İndirimli Fiyatlarla Son Modeller Online Fırsatlarla

Atlantik Halı: İndirimli Fiyatlarla Son Modeller Online Fırsatlarla Galeri

Atlantik Halı, 1987 yılında kurulmuş bir markadır. Kurulduktan sonra birbirinden şık ve güzel modellerini genellikle ihracat yolu ile yurt dışına satan firma daha sonra bu politikasını genişletmiş ve iç pazara da ürün vermeye başlamıştır. Kısa bir süre sonra ise yaklaşık 600 den fazla bayii ile Türkiye'de büyük bir kesime ulaşmıştır. 2010 yılından sonra da kendi fabrika satış mağazalarını açmaya başlayarak daha uygun fiyatlara ürünlerini sunmayı başarmıştır. Kurulduğu günden bu yana gerek ar-ge çalışmaları gerek ise işin ehli özel mühendisler ile çalışması ile birçok kalite belgesini de almıştır. Bunun yanında özel olarak sunduğu koleksiyonlar ile Türkiye'de tutulan, tanınan ve sevilen bir marka olmuştur. Atlantik Halı özellikle farklı desenleri ile göze çarpmaktadır. Sunduğu koleksiyonları ise evinizin ya da iş yerinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mobilyalarınız ile büyük bir uyum içinde olacak ve mekanınıza farklı bir hava katacaktır.

Atlantik Halı Koleksiyonları

Şüphesiz halı gibi eşyalar mobilyalardan sonra ev dekorasyonunda en önemli noktaya sahiptir. Evinizi daha şık bir ortama dönüştürmek için en ideal ürünler bunlardır. Klasik ve modern çizgileri ile tarzınıza uygun bir tema kesinlikle bulacaksınız. Bunun yanında banyo ya da mutfaklar için ise daha farklı temalar üretiliyor ve tavsiye ediliyor. Yatak odası ile oturma odasına ait ürünler farklıdır. Atlantik Halı, ürünlerini üretirken aynı zamanda insan sağlığı açısından da zararlı olmamasına dikkat ediyor. Bakteri ve virüsler özellikle halının içinde yuva yapmaması ve size zarar vermemesi için özel olarak ilaçlanır. Ayaklarınıza ise yumuşak bir his verir. Ürün grupları arasında ise halıların yanı sıra battaniye ve banyo grubuna ait ürünler de bulunuyor. Halı koleksiyonunda ise Patara adını verdiği özel koleksiyonu bulunur. Sade desen arayanlar için oldukça şık ürünler bulunuyor. Mavi ve krem rengin kullanıldığı koleksiyonda daha çok buğday tanesi tema olarak ele alınmış. Florya koleksiyonun ise canlı renkler kullanılmış. Geometrik şekiller ve çiçek deseni ise tema olarak kullanılıyor. Bunun gibi her tarza uyacak ürünler sizleri bekliyor.

Özel Koleksiyonlar Sizleri Bekliyor!

Özel Koleksiyonlar Sizleri Bekliyor!

Ürünlere ise size en yakın mağazaları ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Antalya, Ankara ve daha birçok şehirde fabrika satış mağazaları ve bayileri bulunmaktadır. Atlantikhali.com.tr adresini ziyaret ettiğiniz zaman size en yakın mağazanın telefon ve adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca siteyi ziyaret ettiğini zaman kampanyalı ürünlerin yanı sıra özel olarak satışa sunulan fırsat ürünlerinden de yararlanabilirsiniz. İletişim kısmında bulunan telefon numarası ile genel merkezi arayabilir, sormak istediğini soruları onlara da yöneltebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünler size ücretsiz kargo ile gelmektedir. Ürünün boyutu yüksek ve ağır olduğu için yüksek bir kargo ücreti de ödememiş olursunuz. Böylece ek bir indirimden daha yararlanırsınız. Kredi kartına taksit imkanının yanı sıra havale de yapabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları