Atasun Optik: Gözlük Modellerinde İndirimli Alışveriş Fırsatları

Atasun Optik: Gözlük Modellerinde İndirimli Alışveriş Fırsatları Galeri

Atasun Optik, 2002 yılında kurulmuş bir gözlük markasıdır. Kaliteli ürünleri ile 2008 yılında gözlük sektöründe dev bir firma olan Hollandalı firma Hal Holding ile birleşme sağlandı. Bu sayede daha kaliteli ve ucuz fiyata gözlükleri ihtiyaç sahipleri ile buluşturmayı hedeflemişlerdir. Farklı çerçeveleri ile gözlük sektöründe en çok tercih edilen ve tanınan firma olarak göze çarpan Atasun Optik, ürettiği kaliteli ürünlerden taviz vermeden mağaza sayısını arttırmaya devam ediyor. Uygu fiyatlarına kayıtsız kalamayan gözlük kullanıcıları ise bu fırsatlardan yararlanmaya devam ediyor.

Türkiye'de Bir İlk ' Dene ve Gör' Sistemi

Türkiye'de Bir İlk ' Dene ve Gör' Sistemi

Atasun Optik'te gözlük fiyatları 68 TL'den başlıyor. Avrupa standartları üzerinde üretim yapan firma ürünlerine ise 2 yıl garanti vermektedir. Doktorlar tarafından size verilen reçetelerdeki ölçümlere uygun olarak ürettikleri sıfır hata modelleri ile sizin de sağlığınızı düşünüyor. Bu konuya özellikle hassasiyet göstermektedir. Ürünleri satın aldıktan sonra da size hizmet vermeye devam eden firma, ömür boyu ücretsiz bakım, temizleme ve değiştirme imkanını da size sunarak diğer markalar ile arasındaki kalite farkını oldukça açıyor. 30 gün içinde kullandığınız gözlükten memnun kalmadığınız zaman iade ederek paranızı geri alma garantisi de bulunuyor. Mağazalarında bulunan fırsat ürünleri ile size en ekonomik fiyata farklı modelleri sunmaktalar. Bu sayede çok daha ucuza son derece güzel, kaliteli, sağlam ve düzgün ayarlanmış modellere ulaşmak mümkün. Ölçümlerin hatasız olarak yapılmasına olanak sağlayan ise son teknoloji ürünler ile üretilmiş olmasıdır. Teknolojiyi yakından takip etmesi ve son model ürünleri kullanması ile reçetenizde bulunan ölçümler hatasız yapılır. Ultrasonik temizleme ile gözlüklerinizi herhangi bir Atasun Optik mağazanızda ücretsiz olarak temizletebilirsiniz. Tüm satış mağazalarında bulunan diploma sahibi optisyen ve işin ehli olan satış danışmanları size her konuda yardımcı olmaktadır. 5000 adetten fazla çeşidi ise sizin tarzınıza uygun bir modeli bulma şansınızı epey yükseltiyor. Bunun yanında her yaşa ve her tarza hitap eden modelleri ile de her kesime hitap ediyor. Bunun yanında Türkiye'de bir ilk olan "dene gör" sistemi sayesinde webcam üzerinden çektiğiniz ya da bilgisayardan yüklediğiniz resim üzerinde gözlüm modellerini deneme ve sipariş etme imkanınız bulunuyor. Böylece mağazaya gitmeden, bilgisayar başında size en çok yakışan modeli bulma imkanınız var.

Atasun Optik İnternet Üzerinden Sipariş İmkanı

Sadece tek odaklı camların yanı sıra çok odaklı camlar ve bifokal camlar da satılan ürünler arasında. En çok tercih edilen markaların gözlük modelleri burada bulunuyor. Fırsat ürünleri ve kampanyalar ile uygun fiyata bu ürünlere sahip olma imkanınız var. Daha fazla model ve seçenek için ise hizmet noktalarını ziyaret etmelisiniz. Size en yakın mağazaları da site üzerinden görebilirsiniz. Satışa sunduğu çerçevelerin hafif olmasının yanı sıra oksitlenmeye karşı dayanıklı olması, boya ve kaplamasının da kaliteli olması ürünün diğer özellikleri arasında yer alıyor.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları