Ataşehir Denizbank Onyx: Sinemalarda Online Rezervasyon İndirimleri

Sinema keyfini yakalayın Galeri

Sinema, somut olarak algılanabilecek bir hareketi düzenli aralıklarla parçalara ayırarak, bu hareketi bir resim olarak algılama ve sonrasında bu resimleri karanlık bir odada perdeye yansıtarak o hareketi yeniden oluşturma sanatıdır. Tarihte ilk sinema gösterimi, 1895’te Paris’te Lumiere Kardeşler tarafından yapılmıştır. Bir trenin gara girişini konu alan ilk film, yalnızca 46 saniye sürmüş, bu kadar kısa sürmesine rağmen ilk defa beyazperdeyle buluşan seyircisini oldukça şaşırtmıştır. Neredeyse bir asır gibi kısa bir süreçte, hızla gelişen teknoloji ve insanların kültürel faaliyetlere artan ilgisi, sinemayı kültür endüstrisinin en önemli öğesi haline getirmiştir. Sınırsız olanaklarla dünyanın dört bir yanında çekilen filmler, aynı anda her ülkeye istenilen kopya sayısıyla ulaşmakta ve seyircinin karşısına çıkmaktadır. Türkiye'de teknolojinin gelişmesi ve insanların ilgisinin artmasıyla beraber sinema sektörüne ağırlık vermeyi arttırarak sürdürmektedir. Gerek ulusal, gerekse de uluslararası yapımlarla uluslararası standartlardaki sinema salonlarında seyircilerini beklemektedir. Özellikle büyük şehirlerde, şehrin stresli ve yoğun temposundan biraz da olsa uzaklaşmayı düşleyen kentliye sinema salonları sonuna kadar kapılarını açmaya devam etmektedir. İstanbul’un yeni gelişen ve nezih ilçesi Ataşehir’de de sinema salonu sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bu sinema salonlarından biri de çok sayıda vizyon filmine ev sahipliği yapan Ataşehir Denizbank Onyx’dir.

Vizyon Filmleri Ataşehir Denizbank Onyx’de İzlenir

İstanbul, her geçen gün artan nüfus ve konut sayısıyla genişlemesine devam etmektedir. 2008’de İstanbul’un ilçelerinin bölünmesi ve yeni ilçelerin ortaya çıkması da kentin gelişme yönlerini iyice göstermiştir. Bu yeni ilçelerden biri de düzenli planlaması, nezih siteleri, yeşil alanları ve sistemli donatı alanlarıyla Ataşehir’dir. Kent merkezine yakın olmasının yanı sıra, çeşitli alışveriş merkezlerine yakınlığı ve sürekli gelişen yapısıyla İstanbulluların dikkatini çekmeye devam etmektedir. İlçeye yerleşen nüfusun artmasıyla kültürel ve sosyal aktiviteye olan ihtiyaç da artmıştır. Alışveriş merkezlerinden olan sinema salonlarının dışında, Batı Ataşehir’de, açık çarşının içinde, her an ulaşılabilecek bir sinema olarak tarif edilebilen Ataşehir Denizbank Onyx; Ataşehir Bulvarı, Ata 3 Çarşısı’nda bulunmakta; geniş salonları, büyük beyazperdeleri ve sessiz ortamıyla seyircilerine kapılarını açmayı sürdürmektedir. Yoğun bir günün ardından olabileceği gibi; basık, karanlık ve soğuk bir günün içinde; beklediğiniz bir film vizyona girdiğinde veya sadece sessiz bir ortamda film izlemek istediğinizde sinemanız kolay ulaşımı ve sık aralıklı seanslarıyla sizleri misafir etmeye hazırdır. Kullanımı artan fırsat sitelerinde belirli zamanlarda çıkan indirimli bilet fırsatları ise herkesin vizyon filmlerini kolaylıkla izlemesine yardımcı olmaktadır.

İndirimli Sinema Bileti Fırsatını Kaçırmayın

Güvenilir, hızlı ve ekonomik imkanlarıyla dikkat çeken ve kısa sürede büyüyen fırsat sitelerinin kullanımının artması, sitelerdeki fırsat çeşitliliğini de çoğaltmıştır. Türkiye’nin hemen hemen her yerinde, çeşitli fırsatlarla müşterilerinin karşısına çıkan Grupfoni, Yakala.co, Grupanya ve Bonubon gibi sitelerden Ataşehir Denizbank Onyx'den indirimli sinema bileti de sağlanmaktadır. Belirtilen kontenjan sayısını aşmamak kaydıyla istediğiniz kadar satın alabileceğiniz bu fırsatı, önceden rezervasyon yaptırarak kullanabilir, vizyon filmlerini daha ucuza takip edebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Grupanya
  • Yakala.co
  • Bonubon
  • Grupfoni
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları