Atalay Mobilya: Yeni Sezon Modellerinde İndirimli Online Fiyatlar

Atalay Mobilya Galeri

1986 yılından beri mobilya sektöründe olan Atalay mobilya kaliteli üretim ve işçiliği sayesinde adını duyurmayı başarmıştır. Her geçen gün gelişen teknoloji takip ederek tecrübeli teknik ekip ve mühendisler sayesinde sağlamlık ve güvenilirliğin adresi olmuştur. Bütün mobilya ürünlerini kendisi tasarlayarak patenti kendisine ait olan firma, ürün geliştirme ve tasarımında müşterilerden gelen talebi ve yenilikleri takip ederek yenilikçi ve gelişmiş ürünler ortaya koyarlar. Müşteri hizmetleri sayesinde alıcılar ile her türlü bilgiyi paylaşan firma satış sonrası da müşteriye gerekli olan teknik servisi sağlamaktadır.

Atalay Mobilya Yeni Sezon Ürünler ve Özellikleri

Atalay Mobilya Yeni Sezon Ürünler ve Özellikleri

Atalay mobilya yeni sezon ürünlerinde büyük değişim ve yenilikler yapmıştır. Yatak odalarında siyah rengin zarafeti ile beyaz rengin temizliğini bir arada kullanan tasarımcılar şık ve bir o kadar da rahat bir ortam yaratmayı amaçlamışlardır. Renklerin kombinasyonundan kaçınmayan teknik ekip zaman zaman, kırmızı ile siyah, mor ile beyaz, kahverengi ile krem rengi tonlarını bir arada kullanarak, göze hitap eden oldukça şık tasarımlar ortaya koymuşlardır. Ürünler kullanışları bakımından oldukça rahat ve geniş olarak tasarlanmışlardır. Firma oturma gruplarında sadeliğe özen göstermiştir. Genellikle siyah ile beyaz renkleri tercih eden tasarımcılar, mavi ve kırmızı gibi canlı renkleri de yer yer kullanarak oturma odasına dinamizm getirmiştir. Koltuklarda kullanılan kaliteli süngerler ve puf yastıklar sayesinde oldukça rahat bir ürün ortaya koymuşlardır. Ürünlerde kullanılan kaliteli malzeme sayesinde uzun süre sorunsuzca kullanılabilirler. Yemek odalarının tasarımında oldukça yumuşak hatlar kullanılmış, sandalye ve masalarda kullanılan oval hatlar yemek odasına huzurlu bir görüntü yansıtmaktadır. Yine beyaz rengi oldukça fazla kullanan teknik ekip bu işi uzmanlıkla yerine getirerek harika tasarımlar ortaya koymuşlardır. Yemek odalarında kullanılan desenler ve kırmızı, mavi, siyah ve ahşap renginin tonları ile yaptığı kombinasyonlar oldukça hoş bir görüntü ortaya koymaktadır. Milano, soft, siyah inci gibi isimler altında yaklaşık 30 kadar yemek odası takımı alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Köşe takımlarında tek tip, düz renkler kullanılarak tasarlanan ürünler bütün bir görüntü ortaya koymaktadır. Siyah, beyaz, kahverengi ve kırmızı gibi renkleri bir bütün olarak kullanan tasarımcılar koltuklarda kullandıkları sert çizgilerin yanı sıra yer yer oval hatlar ile yumuşak bir görüntü ortaya çıkartmayı amaçlamışlardır. Kırlentlere yansıttıkları renklilik ve çeşitli desenler ile köşe takımları büyük bir uyum içerisinde durmaktadırlar. Firma yaklaşık olarak 40 adete yakın köşe takımını alıcıların beğenisine sunmaktadır.

Atalay Mobilya İndirimli Online Fiyatlar

Ev mobilyası ve dekoratif mobilyalarda Atalay mobilya %50'ye varan sezon sonu indirimleri ve kredi kartlarına peşin fiyatına 8 taksit fırsatların sunmaktadır. Satış sonrası teknik servis ve ücretsiz montaj ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadırlar. Ürünlerinde 2 yıl garanti kapsamında güvence altına alan Atalay mobilya müşteri hizmetleri ile her türlü desteği alıcılara sunmaktadırlar. Online olarak evmanya, mobilyalar.com, evim.net, dekoreko adlı internet sitelerinden güvenli alışveriş yapabilir ve indirimli fiyatlardan kapıda teslim güvencesi ile yararlanılabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • İNCİ
  • Dekoreko
  • Mobilyalar.com
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları