Atalar Giyim: En Güzel Elbise Modelleri Atalar Mağazalarında

Atalar Giyim: En Güzel Elbise Modelleri Atalar Mağazalarında Galeri

Atalar Giyim mağazası, modern, şehirli ve zarif kadının stilini moda dünyasına taşıyor. Günün trendini aynı zamanda dünya modasını en iyi takip eden, kendine güvenen kültürlü ve feminen kadının markası olarak 100 yıldır yerini ilk günkü gibi koruyor. Özgün tasarımları ile, dünya modasının en zarif çizgilerini hayata taşıyarak, farklı ve zarif olmayı seçen kadınların her zaman tercih ettiği bir marka olarak yoluna kıvançla devam ediyor. İstanbul’daki 16 mağazasından başka, İzmir, Ankara başta olmak üzere, Bursa, Bolu, Antalya, Samsun, Adana, Gaziantep, Konya ve Hatay’da olmak üzere 30’dan fazla mağazaya sahip olarak pek çok yerde hizmet sunuyor.

Atalar Giyim Ürünleri

Atalar Giyim Ürünleri

Özgün çizgileri ve benzersiz tasarımlarıyla her zaman şık giyinmeyi seven kadınların tercihi olan Atalar giyimin koleksiyonlarını görünce seçim yapmanın ne kadar zor olduğunu düşüneceksiniz. İş kadını iseniz, hem işe hem de ufak bir aksesuar değişikliği yaparak akşam da kullanabileceğiniz çok şık elbise modelleri bulunuyor. Genellikle sıfır kollu ya da ince askılı bir elbise ile uygun kumaştan kısa ceketler, hem iş kıyafeti olarak hem de özel günlerde kullanılabilecek bir kombin oluşturuyor. Tek omuzlu ya da kalın askılı, dar ve mini elbiseler markanın kendi özel kumaşları ve özel desenleri ile her yerde kendini belli ediyor. Özel desenli kumaşları ile diz altı uzunlukta ya da maksi boyda askılı model etekleri bol elbiseler ile onlara uygun kısa kollu ve mini bolerolar mevcut. Firma son günlerde moda olan parlak sarı ve yeşil renklere son koleksiyonunda çok fazla yer yermiş bulunuyor. Yeşil saten degaje yakalı ve sıfır kollu mini giysiler genç kızlara çok yakışacak. Ayrıca klasik çizgilerin hakim olduğu siyah ve beyaz elbise modellerinde markanın tasarımları göz kamaştırıyor. Siyah renk gece ve abiye kıyafetlerde hem mini hem de maksi olarak çalışılmış. Beyaz ve pastel renkler kullanıldığı gibi desenli ve iki renk kıyafetler de vitrinleri süslüyor. Üç renk ve geometrik desenlerin bir araya getirildiği çok şık ve çok özgün tasarımlı elbiseler de Atalar giyim mağazalarında kendine güvenen şık ve zarif kadınları bekliyor.

En Güzel Elbise Modelleri Atalar Giyim Mağazalarında

Güzel giyinmeyi, şık ve değişik olmayı, özgün çizgilerde tasarımlanmış kıyafetler giymeyi seviyorsanız size iyi haberler var! Çünkü tam aradığınız gibi, en güzel ve en şık elbise modellerini Atalar giyim mağazalarında bulabileceksiniz. Sezon sırasındaki alışverişlerde firmanın Premium Card’ına sahip iseniz %5, eğer aldığınız ürün indirimde ise %3 para puan kazanırsınız. Eğer Gold Card sahibi iseniz, sezondaki alışveriş sırasında %10 indirim kazanır ve ayrıca özel promosyonlardan yararlanabilirsiniz. Platinum Card’ınız varsa, yapacağınız sezon alışverişlerinde %20 indirimden yararlanabilir ve özel promosyonlardan önceden haberdar olup herkesten önce faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu kartlara sahip iseniz tüm indirim ve kampanyalar size özel olarak bildirilir. Markanın ayrıcalıklı bir müşterisi olmak ve kartlarını alarak indirimden yararlanmak istiyorsanız mağazalara baş vurabilir siz de firmanın isim yapmış şıklığını yaşayabilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Pastel
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları