Asus Tablet: Android Tablerde Kaçırılmayacak İndirimli Online Fiyatlar

Asus Tablet: Android Tablerde Kaçırılmayacak İndirimli Online Fiyatlar Galeri

Günden güne gelişen bir piyasayı oluşturan tablet bilgisayarlar, teknoloji ve değişen beklentilerle her geçen gün kendini daha da yenilemekte. Kolay taşınabilir portatif yapılarıyla, hemen hemen her işin altından kalkabilen donanımlarıyla ve ihtiyacımız olan her yerde kolayca ulaşabileceğimiz internet bağlantısı seçenekleriyle hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte tablet bilgisayarlar. Yıllardır bilişim sektöründe donanımsal anlamda ilk akla gelen isimlerin başında yer alan Asus, bu kategoride de oldukça ses getiren modellere sahip.

Asus Tablet Modelleri ve Özellikleri

Asus Tablet Modelleri ve Özellikleri

Asus tabletler farklı boyutlarda, farklı kullanım özellikleriyle üretilmekte olup, esas olarak 5 model üzerinde çeşitlenmiştir. Bu modeller; Nexus, Slate, Slider Pad, MeMO Pad ve Türkiye’de en çok kullanılan Transformer Pad’dir. Diğer modelleri Türkiye pazarında bulmak güç olup, Transformer Pad modelini çoğu teknoloji mağazısının stoğunda bulmak mümkündür. Transformer Pad'in göze ilk çarpan özelliği, klavye ve touchpad özelliği taşıyan dock'udur. Dock genel anlamıyla, taşınabilir bilgisayarların veya telefonların takılabildiği çeşitli işlevlere sahip elektronik tabanlı cihazdır. Bu modelin klave ve touch pad işlevindeki dock’u sebebiyle; transformer pad, dock’sız kullanımda bir tablet, dock’a takıldığında ise bir netbook niteliği kazanmakta. Dokunmatik ekranda yazı yazmak kimi zaman zordur, özellikle uzun yazılar, alışkanlık kazanmamış kimseler için oldukça yorucu olabilir. Dock üzerindeki klavyesiyle bu sıkıntıyı çözen Asus tablet, ayrıca mouse veya touch pad ihtiyacı hisseden kullanıcıları için dock üzerine bir de touch pad yerleştirmiş bulunmakta. Cihazın kolaylıkla ve sorunsuz şekilde takılıp çıkarılabilmesi ise cihazın tasarım nimetlerinden birisi. Ayrıca dock üzerinde usb girişi, ve SD kart okuyucu da bulunmakta, böylece, cihaza mouse eklenebilip ve SD kart üzerinden paylaşım yapılabilmekte. Bu cihazların bir diğer sıkıntısı olan şarj problemini de çözen Asus tablet, bu iş için dock içerisine ekstra şarj ünitesi yerleştirmiş. Böylece normal çalışma süresi 9.5 saat olan cihaz, dock bağlantısı yapıldığında 16 saate kadar kullanılabilmekte. Bu portatif bilgisayarlar donanımıyla da şaşırtmakta. Bir üst model sayılan Slider Pad’in aksine, 1.0 GHz'lik Tegra 2 işlemci kullanan Transformer Pad, 16 ve 32 GB depolama alanı seçeneklerine sahip. Piyasanın eksiklerini en iyi şekilde gören ve kullanıcı dostu çözümler üreten Asus tabletler, sektörde tercih edilen markalar arasında.

Cihazlar Hakkında Online Bilgi ve Satın Alma İmkanları

Bilgisayar teknolojilerinde kaliteli ürünler veren markalar arasında sayılan Asus, el attığı diğer kategorilerde de başarılarını sürdürmekte. Uygun fiyat politikasıyla adeta, fiyat-performans canavarı olan modeller üreten firma Türkiye pazarında da oldukça iyi bir yerde. Ürünlerini çeşitli teknoloji mağazalarında deneme fırsatı bulup, çeşitli sorularla detaylı cevaplar alabileceğiniz gibi, firmanın kendi sitesi üzerinden modeller hakkında tüm bilgilere ulaşmak mümkün. Zahmetsiz alışveriş için; Hızlıal, Gold Bilgisayar, Darty gibi tanınmış online teknoloji mağazalarından uygun fiyat taksit seçenekleriyle alışveriş yapabilirsiniz. Uygun fiyatlarla kapınıza kadar gönderilen Asus ürünlerine ulaşmak oldukça kolay.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Gold Bilgisayar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları