Asus K53u: İndirimli ve Kampanyalı Online Alışveriş Fiyati Fırsatları

Asus K53u Galeri

Günümüzün olmazsa olmaz teknolojik aygıtlarından bir tanesi de bilgisayarlardır. İlk çıktıkları yıllarda ülkemizde pek bir rağbet görmeseler de ilerleyen yıllarda özellikle internetin yaygınlaşması ile birlikte ülkemiz insanları bilgisayarların önemini kavramış ve bilgisayar satışlarında patlama yaşanmıştır. Zaman içerisinde birçok farklı boyutta ve farklı işlevlerde bilgisayar modelleri üretilmiştir. Bu modellerden bir tanesi ve en popüler olanlarından birisi de dizüstü bilgisayarladır. Dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlara oranla çok daha fazla tercih edilmektedir ve tercih nedenleri arasında en başta kolayca taşınabilir olmaları gelmektedir. Ayrıca 6-7 saate kadar dayanan pil ömürleri, onların bilgisayar modelleri arasında daha da cazip olmalarını sağlamıştır. Piyasada dünyaca ünlü firmaların ürettiği birbirinden farklı modeller yer almaktadır ve eğer bu modeller arasında kaybolduysanız veya kararsız kaldıysanız, gerek fiyat gerekse de performans anlamında sizi tatmin edebilecek bir ürün olan Asus K53u’ü satın almanız tavsiye edilir. Bu ürünü online mağazalardan indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

En Uygun Asus K53u Fiyatları Online Mağazalarda Sizi Bekliyor!

Alışveriş yapmayı seviyorsanız, ancak bu zevkiniz için yüksek bütçeler ayıramıyorsanız ve kaliteli ürünler satın almak istiyorsanız, sizin için en doğru adres online alışveriş mağazaları olacaktır. Çünkü bu mağazalar uzun yıllardır ülkemizde düzenledikleri birbirinden cazip fırsat kampanyaları ile yer edinmişlerdir ve bu fırsatlarına ara vermeden devam etmektedirler. Yüzlerce ürünü indirimlerle satın alabileceğiniz online alışveriş mağazaları, size birçok kolay ödeme yöntemleri de sunmaktadır. En uygun Asus K53u fiyatlarını Darty, Hızlıal ve Kliksa gibi online mağazalarda bulabilirsiniz.

Ekonomik Ve Güçlü Bir Dizüstü: Asus K53u

Üretici firmanın ekonomik ürünleri arasında yer alan K53u, AMD E serisi işlemciye sahiptir. 1.65 Ghz hızında çalışabilen bu işlemci, size günlük internete girmek, film izlemek vb. gibi aktivitelerinizi yaparken hiçbir zorluk çıkartmaz. Üründe yer alan 2 GB bellek yeterli seviyededir. Ancak dilerseniz, bu dizüstü modeli maksimum 8 GB’a kadar bellek desteği sunuyor ve dışarıdan satın alacağınız bir bellek ile rahatça takviye yapabilirsiniz. Ürünün ekran boyutu birçok modelde standart haline gelen 15,6 inçtir. Ekranın desteklediği maksimum çözünürlük değeri ise 1366 x 768’dir. Dilerseniz bilgisayarınız ile HD kalitede filmleri izleyebilirsiniz. Üründe ekran kartı olarak AMD Radeon HD 6250M modeli bulunmaktadır. Bu ekran kartı ile birçok oyunu rahatça oynayabilir, boş vakitlerinizi çok daha eğlenceli hale çevirebilirsiniz. Ürünün disk kapasitesi 320 GB’tır. Bu boyut size yetersiz geldiyse, çevrimiçi hizmetleri kullanarak, disk kapasitenizden tasarruf yapabilir, bilgisayarınızı performansını eksiltmeden kullanabilirsiniz. Ayrıca üründe 2 adet USB 3.0 girişi bulunmaktadır.

Asus Firmasının Geçmişi

Firma 1989 yılında, Tayvan’da kurulmuştur. Dizüstü bilgisayar, ekran kartı, LCD panel, anakartları ile dünya çapında tanınan firma, ürünlerinin ekonomik olması sayesinde tüketiciler tarafından tercih edilir olmuştur. Firma özellikle son yıllarda ürettiği dizüstü bilgisayarları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Firmanın verilerine bakıldığı taktirde, her üç bilgisayarın birinde, Asus markalı anakart bulunmaktadır. Bu veriler firmanın bilinirliğini ve ürün kalitesini de kanıtlamaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları