Asus K53sv: Asus Notebook Modelleri Kampanyalı Online Alışverişte

Asus K53sv Model Laptop Galeri

Doğu Asya ülkesi olan Tayvan teknolojide gelişmiş Asya ülkelerinden biridir. Özellikle bu ülke patentli olan Asus, dünyada bilgisayar üreten en önemli markalardan biridir. 1989 yılında kurulan marka özellikle günümüzde ürettiği dizüstü bilgisayar modelleri ile adını dünyaya duyurmuştur. Teknoloji, sağlamlığı ve dayanıklılığı ön plana çıkaran marka bu doğrultusunda sloganını İlham Verici Yenilik-Kalıcı Mükemmellik olarak belirlemiştir. Markanın ismi ise Yunan mitolojisinden gelmektedir. Yunan mitolojisinde kanatlı bir kuş olduğu sanılan Pegasus'un son dört harfinden ismini alan marka resmi sitesinde ise kazanma formülünü Pazarlama / Maliyet olarak açıklamıştır. Markanın 2008 yılı verilerine göre o yıl kazanılan toplam ödül miktarı 3058 tanedir. Markanın aldığı ödül sayısından da anlaşılacağı üzere bu sektörde dünya çapında olma özelliğini taşımaktadır. 2008 yılında yaptığı 8,1 milyar dolar Amerikan doları geliriyle marka değerini 1.324 milyar Amerikan dolarına çıkaran marka Tayvan'da senelik olarak yayınlanan "Top 10 Global Markalar" listesinde İnternet Donanım Kategorisinde 1 numaraya yükselmiştir. Marka aynı zamanda BusinessWeek'in “InfoTech 100” sıralamasında ilk 10 internet firması arasında yer almış ve 11 yıl üst üste bu listenin değişmez bir markası olmuştur. Asus K53sv modeller de markanın ürettiği laptop modellerinden biridir.

Asus K53sv Serisi Laptoplar ve Özellikleri

Markanın ürettiği modellerden biri de ASUS K53SV-SX581D model laptoplardır. Bu modelin özellikleri ise; Intel işlemci, Intel Core İ5 işlemci tipi, 3 MB işlemci ön belleği, 15.6 inç ekran boyutu, Led HD ekran tipi, 1366 x 768 piksel ekran çözünürlüğü, Nvidia ekran kartı, 1 GB ekran kartı belleği, 4 GB ram, Nvidia GeForce grafik işlemci özelliği, HDMI port özelliği, 500 GB Hard Disk belleği, FreeDos yazılımı işletim sistemi gibi özellikleri ile bu model laptoplar bugün birçok insanın sahip olduğu kişisel notebooklardan biridir. Bu modelin yanı sıra K53sv serisi laptoplar arasında üretilen diğer modeller de beğenilen modellerin başında gelmektedir.

Asus K53sv Laptoplarda Online Fırsatlar

Ülkemizde Asus K53sv model notebookları dijital ortamda satan online mağazalar vardır. Fakat hem kalite hem de hesaplı alışveriş için en iyisini seçmek gerekmektedir. Çünkü bazı online mağazalar fiyatları yüksek tutarken, bazıları ise kalite bakımından normal mağazaların çok gerisindedir. Neticede Asus K53sv laptopları online mağazalardan almak için hem hesaplı hem de kaliteli alışverişi müşterilere sunan mağazalar tercih edilmelidir. Bu tanımlara uyan ülkemizdeki online mağazalar ise; Yeni Çarşım, Bimeks, Dary, HızlıAl, Kliksa.com, Teknosa, İstanbulbilisim adlı mağazalardır. Bu mağazalar müşterilere hesaplı yollardan K53sv model notebookları çok daha hesaplı fiyatlardan sunmasının yanı sıra daha birçok avantajı ile de günümüzde birçok insanın tercih ettiği alışveriş merkezleri haline gelmiştir. Bu mağazalar sık sık kampanyaların düzenlendiği web tabanlı siteler olma özelliği ile de dikkat çekmektedir. Birçok online mağaza internetin daha fazla kişiye ulaşacağını bildiği için ürünlerini online mağazalar aracılığıyla satışa çıkarmaktadır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Nvidia
  • Bimeks
  • Kliksa.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları