Asus Eee Pc 1015px: Asus Mini Notebooklarda İndirimli Online Fiyatlar

Asus Eee Pc 1015px Galeri

Günümüzde bilgisayarların insan hayatına etkisi büyüktür. Çünkü insanlar bu modern cihazları, birçok işlemi saniyeler içerisinde hallederek, zamandan tasarruf sağlayan bu cihazları çok sevmişlerdir. Günümüzde zamanın önemi artmıştır ve insanlar birçok alanda daha pratik çözümlere yönelmektedirler. Bu çözümlerin başında da dizüstü bilgisayarlar gelmektedir. Yıllar geçtikçe gelişen bilgisayarlar daha da küçülerek netbook diye tabir edilen mini modellere ve oradan da tablet bilgisayarlara dönmüştür. Asus firması da bu gelişmeleri yakıdan takip ederek taşınabilir bilgisayar modelleri arasına Eee PC’leri dahil etmiştir. Bu bilgisayarlar şimdiye kadar üretilen en hafif, en kullanışlı ve en güçlü donanımlara sahip bilgisayarlardır. Fiyat olarak oldukça ekonomik seviyede olan bu bilgisayarlar ile dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Soğutma performanslarının yüksek olması sayesinde uzun süreli kullanımlarda asla ısınmazlar ve bu sayede kullanıcılarını memnun ederler.

En Uygun Asus Eee Pc Fiyatları Online Mağazalarda

Yeni nesil dizüstü bilgisayar fiyatları mağazalarda yüksek seviyelerdedir ve birçok kişi bu bilgisayarları satın alırken bütçesini zorlamak durumunda kalır. Ancak bütçenizi aşmadan, indirimli fiyatlarla satın alabileceğiniz online mağazalar sayesinde hem sevdiklerinize hem de kendinize birbirinden kaliteli hediyeleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu online mağazalara örnek vermek gerekirse; Gold Bilgisayar, Darty, Kliksa. En uygun Asus Eee Pc 1015px fiyatlarını bu online mağazalarda bulabilir ve birbirinden cazip ödeme yöntemlerinden bir tanesini seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bundan sonrası sadece siparişinizi bekleme aşamasına kalmaktadır. Bu online mağazalar, satın alınan ürün en geç üç gün içerisinde adresinize teslim etmeyi de garanti etmektedirler. Böylece hem zahmetsiz hem de uygun fiyatlı alışverişin keyfini doyasıya yaşayabileceksiniz.

Eee Pc 1015px’in Teknik Özellikleri

Çift çekirdekli, atom mimariye sahip işlemciye sahip olan bu model içerisinde Win 7 Home Starter 32 Bit işletim sistemini de barındırmaktadır. İşlemcinizden en iyi verimi alabilmeniz açısından üretici firma Win 7 serisi işletim sistemlerini önermektedir. Kesintisiz bir şekilde video izlerken diğer bir yandan da başka bir uygulamayı hiçbir performans kaybı yaşamadan çalıştırabileceğiniz bu bilgisayar, uzun pil ömrüne sahiptir ve bu sayede özellikle uzun iş seyahatlerinizde kendinize bir yol arkadaşı da satın almış olacaksınız. Ürünün ergonomik tasarımlı chiclet adlı klavyesi kullanım sırasında size büyük rahatlık sağlar ve uzun süreli kullanımınızda dahi elinizde herhangi bir ağrı vb durum yaşanmaz. Asus firmasının kendi teknolojisi olan Super Hybrid Engine sayesinde 1015px’in pil ömrü 11 saate kadar uzamaktadır. 10.1 inç ve arka aydınlatmalı ekranı sayesinde bilgisayarınızda oyun oynarken ya da film izlerken gerçek kaliteyi hissedebileceksiniz. Bu ürünü satın aldıktan sonra, üretici firmanın birbirinden kullanışlı bulut hizmetlerinden de yararlanma fırsatını olmaktadır. Eee Docking hizmeti sayesinde verilerinizi sanal ortamda yedekleyebilir ve bilgisayarınızda oluşacak herhangi bir problem sonrasında anında geri yükleme yaparak, sorunu kökünden çözebilirsiniz. Bu hizmetin yanı sıra bilgisayar deneyiminizi gerçekleştirecek birçok güncelleme düzenleyicisi gibi hizmetin de kullanım hakkını elde etmektesiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Darty
  • Gold Bilgisayar
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları