Astoria Sinema: Beğendiğiniz Filmlerde Online Rezervasyon İmkanları

Astoria'da Sinema Tam Bir Keyif Galeri

Sinemaya gidip patlamış mısır eşliğinde güzel bir film izlemek çocuklardan yaşlılara kadar hemen herkes için popüler bir eğlencedir. Kimi zaman duygusal bir filmde gözyaşlarına boğulur, kimi zaman bir komedi filminde kahkahalar atar kimi zaman da kendimizi hareketli bir maceranın tam ortasında buluruz. Hangi türde olursa olsun izlediklerimizin ortak özelliği bizi bambaşka bir hayal dünyasının içine çekmesi, günlük yaşantımızın sınırlarından kurtarması ve türlü kahramanların ilgi çekici hayatlarına dahil etmesidir. İstanbul'un gözde alışveriş merkezlerinden Astoria sinemayı tüm zamanların en sevilen eğlencelerinden biri olarak bambaşka bir tecrübe haline getiriyor.

Astoria Sinema Teknolojileri Konusunda İddialı

Astoria Sinema Teknolojileri Konusunda İddialı

Yedinci sanat 1800'lerin sonunda ilk ortaya çıktığında filmler ancak birkaç kişinin sığabildiği küçük odalarda, dev ve çalıştırılması oldukça güç ekipmanlar aracılığıyla izlenebiliyordu. Görüntüler renksiz,bulanık ve titrekti; üstelik bu zar zor seçilebilen hareketli resimlere ses eşlik etmiyordu. O günlerden bu zamana film endüstrisinin kaydettiği gelişme inanılmaz gibi görünüyor. Bugün artık çok yüksek seviyede görüntü ve ses kalitesinin yanında filmleri neredeyse dokunabileceğimiz kadar gerçekçi bir hale getiren üç boyutlu teknolojilerle izliyoruz. Bu noktada salonların konforu ve yeterli teknolojik özelliklere sahip olması da önem kazanıyor. Astoria sinemaları özel bir konseptle hazırlanmış. Salonların duvarları ilginç bir şekilde camdan, şeffaf olarak tasarlanmış. Bu salonlarda film başlamadan önce yerinize göre alışveriş merkezinin içini ya da çevredeki istanbul manzarasını rahatlıkla görebiliyorsunuz. Yüksek teknolojiyle geliştirilmiş bu saydam duvarlar film başlarken özel bir teknikle kapanarak rahat bir seyir keyfi sağlıyor, aralarda ise tekrar açılarak şeffaflaşıyor. Astoria'daki salonların tek özelliği bu değil; kristal avizelerle donatılmış ve toplamda 1000 izleyiciyi aynı anda konuk edebilen bu salonlar şık dekorasyonuyla eski görkemli zamanları anımsatıyor. Toplam 10 adet olan bu salonların her birinde daha da konforlu bir seyir için özel localar da bulunuyor. Günümüzün en yüksek dijital ses ve görüntü teknolojileriyle ön plana çıkan Astoria Alışveriş Merkezi zaman zaman önemli filmlerin özel galalarına, ön gösterimlerine ev sahipliği yapmanın ayrıcalığını da taşıyor. Ayrıca Geleneksel Astoria Sinema Günleri de sinema tutkunlarının merakla takip ettiği aktivitelerden biridir.

Online Rezervasyonla Biletinizi Kolayca Satın Alın

Konusu ister komedi, ister romantik, ister macera olsun beğendiğiniz bir filme bilet almak için artık eskisi gibi gişelere giderek uzun kuyruklarda beklemenize gerek yok. Bilet rezervasyonunuzu online olarak evinizden de gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz filmin vizyona gireceği sinema veya etkinlik merkezinin web sitesinden ya da çeşitli etkinlikler için online rezervasyon imkanı sağlayan sanal gişelerden bu işlemi yapmak artık çok kolay. Biletinizi isterseniz belli sürelere kadar rezerve ederek elinizde tutabilir, isterseniz de anında kredi kartıyla ödeme yoluyla satın alabilirsiniz. Böylece popüler filmlerde biletlerin tükenmesi gibi sorunları yaşamadan ve oturmak istediğiniz koltuğu kroki üzerinden seçerek filminizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları