Asma Tavan Modelleri: ve Fiyatlarında Online Mağaza İndirim Olanakları

Asma Tavan Galeri

Gün geçtikçe ev dekorasyonu ile ilgili bir yenilik ortaya çıkmakta. Hem görsel açıdan hem de konfor bakımından evimizi güzelleştirmek ve modaya ayak uydurmak adına yapılan yenilikler gün geçtikçe yenilenmektedir. Hayatımızın çoğu vaktini evimizde geçirdiğimiz için evimiz bizim için çok önemlidir. Vakit geçirdiğimiz ortamın hem görsel açıdan şık hem de konforlu olması bize kendimizi daha iyi hissettirecektir. Gün geçtikçe teknolojinin gelişimi ile birlikte akıl almaz hoş tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Son dönem ortaya çıkan ve yaygın olarak herkes tarafından tercih edilen asma tavan modelleri oldukça trend durumda. Biraz modern biraz da şık olan bu dizaynlara oldukça ilgi büyük. Önceleri sadece büyük işletmelerde kullanılan bu yapılar şimdilerde küçük iş yerleri ve evlere kadar taşınmış durumda. Alçı, beton, ahşap, çelik gibi malzemelerle müşterinin istekleri doğrultusunda tasarım yapılmaktadır. Ünlü firmaların binlerce farklı ve birbirinden şık asma tavam modelleri bulunmaktadır. Evinize şıklık getirmek ve havasını tamamen değiştirmek için şık yapılardan birini tercih edebilirsiniz. Hatta diğer odalara da bu modelleri uygulatabilirsiniz.

Asma Tavan Modelleri İle Evinizde Şıklığı Yakalayın

Asma Tavan Modelleri İle Evinizde Şıklığı Yakalayın

Evlerinizde yer döşemeleri kadar tavana da özen göstermelisiniz. Eskilerde alçı ile yapılan kartonpiyer tarihe karışıyor olabilir. Sade modellerden oluşan kartonpiyer yaptırıp ortasına ise avize asılan modeller artık geride kaldı. Onun yerini asma tavanlar alacağa benziyor. Üç boyutlu tavan modelleri ile evinize bir hava ve şıklık gelecek. Ayrıca ışıklandırmalı olanlar da çok şık bir görünüm kazandırmaktadır. Ayrıca bu yapı malzemeler de ses yalıtım sistemi de bulunmaktadır. Modern ve spot ışıklarıyla bezenmiş bu yapılar misafirlerinizin de çok hoşuna gidecek. Son yılların örneklerinde bolca geometrik motiflerin kullanıldığı görülmektedir. Bunların yanında çiçek motifleri de yaygınlaşmıştır. Ayrıca çocuk odaları için onların hoşuna gidecek çiçekli böcekli modeller de mevcuttur. Evinize tavanları seçerken özellikle mobilyalar ve duvarlarla uyum içinde olmasına dikkat ediniz. Ayrıca yatak odasına ya da diğer odalar için de motifli örnekler tercih edebilirsiniz. Özellikle yatak odası için yıldızlarla döşenmiş spot ışıkları ile renklendirilmiş adeta gökyüzünü andıran bir model çok şık duracaktır. Uyurken şahane bir görüntü ile uykuya dalmak bir başka keyif verici olacaktır. Spot ışıklarında ise en çok mavi, sarı ve beyaz ışıklar tercih ediliyor. Ayrıca ışıklar döşenirken harika bir şekilde dizayn edilmekte ve elektrikle ilgili tesisat ustaca gizlenmektedir. Yapımı ve montajı çok basit olan malzemeler ilerde renginden ya da şeklinden sıkıldığınızda da kolaylıkla değiştirilebilinir. Bunlarla oldukça estetik ve şık mekanlar elde edebilirsiniz. Mekanlara şıklık katmakla birlikte hafif malzemelerden yapıldığı için binanın taşıma kollarına ağırlık vermez. Ayrıca narin olmasına karşın sağlamdır kolay kırılmaz. Ayrıca bunların temizliği ve bakımı da çok kolaydır. Ufak kırılmalarda kolaylıkla tamir edilebilir. Her bütçeye uygun modellerle online mağazalarda en şık modeller siz müşterilerini bekliyor.

Asma Tavanlarda Online İndirim Fırsatları

Yaşadığınız mekanlara hoş bir hava katmak ve estetik görünüm kazandırmak için asma tavanlar ve dekorasyon malzemeleri online mağazalarda. Evmanya ve Evim.net gibi mağazalardan çok uygun fiyatlara örnekleri bulabilir ve satın alabilirsiniz. Siteleri düzenli takip ettiğiniz sürece ürün kampanyaları ve indirimlerden haberdar olabilir ürünleri olduğundan çok fazla düşük fiyata yakalayabilirsiniz. Güvenli ve keyifli alışveriş sizleri bekliyor.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Evim.net
  • Evmanya
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları