Arzum Servis: Arzum Yedek Parçaları, Servis Noktaları ve Online Fiyat

arzum logo Galeri

Arzum servis garantisi konusunda bir ilke imza atan markaların başında gelir. Çünkü bu markanın tüketicilerine sunduğu garanti süresi tam üç yıldır. Garanti süresi geçildiği durumlarda bile geniş servis ağı sayesinde, en kısa sürede uygun çözümleri müşterilerine sunmaktadır. Bisiklet, televizyon ve radyo gibi birbirinden farklı ürünlerin ithalatı ile uğraşan Kolbaşı ailesine ait şirketin temelleri 1953 yılında atılmıştır. Önceleri Güney İthalat Kolektif adı ile anılan şirketin kurucusu olan üç kardeş Krups markasının Türkiye temsilciliğini alarak ticaret hayatında emin adımlarla ilerlemeye başlarlar. 1960 yılına gelindiğinde ise Delta markası ile televizyon ve radyo üretimine el atarlar. İşleri önemli oranda büyüyünce de 1966 yılında kendi markaları olan Arzum'u yaratırlar. Bu marka adı altında önce ütü, peşi sıra mekanik süpürge ve meyve presi raflardaki yerini almaya başlar.

Geniş Arzum Servis Ağı İle Marka Satış Sonrası da Müşterisinin Yanında

Geniş Arzum Servis Ağı İle Marka Satış Sonrası da Müşterisinin Yanında

Bugün bu marka adı altında ona yakın kategori ve iki yüzden fazla model bulunmaktadır. Bilhassa 90'lı yıllarda renkli televizyonun ortaya çıkması ile birlikte televizyon işini bırakıp küçük ev aletleri sektörüne giriş yaptıktan sonra, marka hızlı bir büyüme göstermiştir. Bu büyüme satış, dağıtım, pazarlama, üretim ve servis alanında da sürdürülmektedir. Arzum servis ağı ülke genelinde üç yüz elli rakamına ulaşmış durumdadır. Ürünü satın almanın sadece ilk adım olduğunu bilen marka, kullanma, teknik sorun ve destek konusunda da yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir. Kullanım kolaylığı, kalite ve güvenin güç birliğinden doğan arzum, üç yıllık garanti sürecini başlattığında aslında ürünlerine ne kadar güvendiğini de göstermiştir. Aynı zamanda bu garanti süreci küçük ev aletleri sektöründe bir ilk olma özelliğini taşımaktadır. Marka sadece ülke içinde değil ihracat yaptığı ülkelerde de önemli bir isim haline gelmiştir. Bu ülkeler arasında İran, Almanya, Lübnan, Yunanistan, İsrail, Kıbrıs gibi isimler yer alır. Arzum servis hizmeti aynı zamanda Felix markasının da sorumluluğunu üstlenmektedir. Pişirme ve kızartma, bebek ürün ve aksesuarları, şofben, temizlik, kişisel bakım, yiyecek ve içecek hazırlama, ütü gibi farklı ürün gamı altında yer alan ürünler arzum servis hizmetinin güvencesi yanında 90 gün de para iade garantisi ile satılmaktadır.

Online Alışveriş Kolaylığı, Online Fiyat Avantajı

Arzum servis garantisi sözleşmesinde de belirtildiği gibi alacağınız ürünün tüm parçaları garanti kapsamındadır, Süreniz fatura tarihinden itibaren başlar. Tamirat sırasında geçen süre garanti süresine eklenir. Eğer arıza on gün içinde giderilemez ise yirmi günlük teslimat süresi doluncaya kadar müşteriye benzer ürün teslimatı yapılmaktadır. Markanın ürünlerini hepsiburada.com adresinden oldukça cazip fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak, satış noktalarını öğrenmek, size en yakın yetkili servisin iletişim bilgilerine ulaşmak, yedek parça ve garanti kapsamı ile aklınıza takılan sorularınıza çözüm bulmak ve soru ile önerilerinizi iletmek için arzum.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Hepsiburada.com
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları