Artemis Yayınları: Artemis Kitapları İndirimli Online Alışverişte

Artemis Yayınları, farklı bakış açısıyla değişik eserlere yer veren bir basımevidir. Galeri

Kitap okumak ve okuma alışkanlığını çocuklarımıza öğretmek bir ülkenin kalkınmasında gerekli olan en önemli unsurlardan biridir. Gelişmiş bir toplum olmak, düşünen ve düşündüğünü en iyi şekilde ifade edebilen bireylerin varlığından gelir. Düşünme yeteneği ise ancak okuma ile gelişir. Bu nedenle, yediden yetmişe hepimiz mutlaka okumalıyız. Yurdumuz okuma alışkanlığı gelişmiş ülkelerin çok gerisinde olmakla birlikte, bu oran her geçen yıl iyiye doğru gitmektedir. Birçok kitabevi zevkle okunan öğretici veya renkli zaman geririlmesini sağlayan eserlere imza atmaktadır. Başarılı bir kuruluş olan Artemis Yayınları, bu ilkeli ve kaliteli yayınevlerinden biridir.

Artemis Yayınları Kitap Çeşitleri

Artemis Yayınları, başarılı bir basım grubu olan Alfa Yayınları bünyesinde 2003 yılında kurulmuştur. İlk yıllarda belirli alanlarda eser basan yayınevi, 2005 yılından itibaren yayın çizgisini büyük oranda yenileyerek, popüler eserler üzerinde yoğunlaşmaya başladı. Birçok farklı alanda kitap basan yayınevi, günümüzde yaklaşık olarak 200'e yakın kitap basmış ve satışa sunmuştur. Artemis Yayınları'nın faaliyet konusu genel olarak, popüler kurgu roman türlerinin tümü, çeşitli konularda rehber niteliğinde kitaplar, gençlik kitapları, çeşitli edebiyat eserleri ve klasikleşmiş eserler olarak nitelendirilebilir. Kitap çeşitleri arasında çizgi roman niteliğinde eserler, fanstastik bilim kurgu romanları, gerçek hayatı anlatan, biyografi veya otobiyografi nitelinde çalışmalar, parodi eserler, polisiye macera romanları, tarih konulu veya yemek kitapları da bulunmaktadır. Bu anlamda, yayınevinde hemen hemen her zevke ve ihtiyaca hitap eden eseri bulmak mümkündür. Basımevinin kitaplarını hemen hemen her kitabevinde rahatlıkla bulmak mümkündür. Öte yandan yayınevinin müşterilerinin rahatça ve ayrıntılı olarak ürünlerini incelemesine olanak sağlayan bir web sitesi de bulunmaktadır.

Artemis Yayınlarından Alışveriş

Artemis Yayınları, internet sitesinde oldukça doyurucu bilgiler sunmaktadır. Her ay basıma çıkan bir eseri de ayrıntılı şekilde tanıtmaktadır. Bu sıralar, "Kate Morton" adlı yazarın "Uzak Saatler" adlı romanı oldukça beğenilmektedir. Sitede ayın en çok okunan 10 eseri de listelenmektedir. Tarihe duyulan merakın artması ve Osmanlı İmparatorluğu'na duyulan yoğun ilgi nedeniyle tarihimizi anlatan eserler listede oldukça yer kaplamaktadır. Sitede yayına hazırlanan eserler hakkında bilgiler de bulunmaktadır. "Yazarlar" bölümünde eserleri basılan birçok yazarımız hakkında bilgi almak da mümkündür. Bunun dışında birçok önemli ve bilgilendirici kategori bulunmaktadır. İnternet sitesinin en önemli işlemi online mağaza hizmeti vermesidir. Sitenin sanal alışveriş mağazasından uygun rakamlara kitap alışverişi yapılabilir. Online işlemlerle kitap almak, piyasada o sırada mevcut olmayan veya bulunması zor olan kitapları kolayca edinmemize yardımcı olmaktadır. Öte yandan kitapların önemli bir kısmı sanal mağazalarda daha uygun rakamlara satılmaktadır. Kitap alışverişi için, İdefix, Kitap Yurdu, Max Kitap ve İhtiyacın ne gibi sanal adresler de tercih edilebilir. Bu sanal mağazalar da birçok yazarın eserlerini satışa sunmaktadır. Uygun ödeme koşullarıyla bu adreslerden de eser alışverişi kolayca yapılabilir.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Roman
  • idefix
  • İhtiyacın ne?
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları